REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Temat dla Echa

 historyk

25.04.2003 20:36

W ostatnim numerze "Czasu warszawskiego" (pisma lansującego miejscami dość oryginalny światopogląd)pojawił się panegiryczny wywiad z p. burmistrzem Smoczyńskim, ale mniejsza z tym. Ważne jest tam informacja rzeczowa, otóż p. burmistrz stwierdził tam, że w tym roku mieszkańcy Białołęki Dw. będą mieli kanalizację. w pierwszej chwili mnie to bardzo ucieszyło, ale zajrzałem na stronę dzielnicy i.... okazało się, że w 2003 r. przznaczno na tę inwestycję 0 zł. O ile dobrze znam ustawę o finansach publicznych (a był z niej w KSAPie jeden z najtrudniejszych egzaminów), tylko to, co jest zapisane w uchwale budżetowej na dany rok budżetowy jest wiążące. Jeśli więc w tym roku nie ma pieniędzy na kanalizację w Białołęce Dworskiej -- to nie ma żadnych prawnych gwarancji, że znajdą się kiedykolwiek. Może więc Echo zechce wyjaśnić tę sprawę, bo albo ja czegoś nie rozumiem, albo ten wywiad został źle zredagowany przez dziennikarzy, albo żujemy w Kafkowskiej rzeczywistości.

# Ham

26.04.2003 18:52

Widziałem wczoraj Cezarego Trybańskiego!

# Piotrek z Odkrytej

27.04.2003 21:09

No to jest dalekie mijanie się z prawdą.

REKLAMA

# oliva

28.04.2003 08:59

Czy ten wywiad jest gdzieś w necie?

# historyk-wyjątkowo

28.04.2003 11:39

Cz. W. chyba nie ma strony.

# netek

28.04.2003 12:04

www.czaswarszawski.pl
chyba nie chcą odkupić domeny

REKLAMA

# Ham

28.04.2003 21:14

Chcę mieć kanalizację bo jak szambiarka wybiera kupki to bardzo śmierdzi. I mi hamak żółknie.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy