REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

telefony na Buczynku

# meja

07.11.2002 11:37

czy Telekomunkacja zawita na Buczynek? czy moze ktos cos wie na ten temat?
Podobno w Aster są jakies problemy w zwiazku z załozeniem telefonu.

# asm

07.11.2002 14:44

TP ma studzienki na osiedlu i chyba nic ponadto nie zrobiła. Możliwe, że zostawila teren Aster Citi.
U mnie Aster podłączyla telefon w ciągu tygodnia. Ale to było dwa lata temu, gdy robili to hurtowo na Buczynku.

# Vladymir

07.11.2002 23:37

TPSA na Buczynku nie będzie nigdy. Wiem, bo sie bardzo starałem o telefon z tej firmy jak sie na Buczynek sprowadzałem. Powiedzieli nie, bo im sie nie opłaca obsługiwać prywatnych abonentów, bo 90% procent ich dodchodów to są biura i fabryki /jak mi powiedział pan z BOK na Jarosławskiej /chyba ?/ "my mamy w głebokim poważaniu prywatnych, bo ich rachunki nigdy nie są większe od kosztu przyłączenia do sieci", a że na Białołęce biur i fabryk nie ma, to i TPSA tu nie zawita. Polecam usługi El Netu, są sympatyczni, kompetentni, telefonik będzie dzwonił w tydzień od złożenia wniosku, no i co najważniejsze: nie wspieram swoimi pieniędzmi komunistycznego i nomenklaturowego monopolisty.

REKLAMA

# misiek

08.11.2002 07:53

bedzie dzwonil jesli oczywiscie kabel nie bedzie uszkodzony, niestety w moim mieszkaniu był.
Facet ktory przyszedl załozyc tel z Aster, w ogole nie potrafił sie do tego zabrac niby coś tam sprawdzał ale powiedzial ze nie jest przygotowany do takiej pracy i kazał umowic sie na nastepny termin na zalozenie, czekałem miesiąc az łaskawie przyjdzie i przeprowadzi kabel.
Czyżby przejeli nawyki TPsa.

# asm

08.11.2002 11:37

Kable były zakładane w czasie budowy bloków, więc nie ma gwarancji, że wszystkie są w porządku. Jeżeli jakiś kabel jest uszkodzony, to może istnieć ryzyko prucia ścian także u sąsiadów na dole, bo kable idą od dołu. Fatalnie! W czasie zakładania telefonów w moim bloku monterzy głowili się parę godzin, który kabelek do czego, bo nie mieli żadnej dokumentacji.

# Vladymir

08.11.2002 23:02

A, widzicie, to w moim bloku JWD zrobił to nieco mądrzej, bo kabelki idą ścianą od korytarza w specjalnej rurce... Uszkodzony kabel łatwo wymienić, a mentalności betonowej nomenklatury z Telekomuny Polskiej SA nie wyżre żaden kwas, dlatego trzeba omijać tośmierdzące gówno szerokim łukiem.

REKLAMA

# misiek

12.11.2002 10:11

akurta tak sie składa ze moj blok równiez budowala ta wspaniala firma JWD, kabel łączący jest w scianie i niestety nie wiadomo na ktorym odcinku byl uszkodzony

 Przewoos

12.11.2002 21:06

TPSA się instaluje na osiedlu Inwestprojektu na Odkrytej. Dziwne to, bo to małe osiedle. A Astera tam nie ma, i nie wiem czy będzie..

 banan

19.11.2002 09:14

NA POCZĄTKU BYŁO SŁOWO.....
JAK JA ZAŁATWIAŁEM MIESZKANIE NA "AKACJACH I" W 1997 TO MÓWILI NAM, ŻE INSTALACJA TELEFONICZNA JUŻ BĘDZIE I TAK BYŁO. BYŁY RÓWNIEŻ KABLE OD TELEWIZJI I RADIA KABLOWEGO, KTÓRYM RZĄDZI ASTER (CO DO WŁASNOŚCI KABLA TO SIE NIE WYPOWIADAM BO NIE WIEM, A LUDZIE RÓŻNIE GADAJĄ). A PO TEM PO JAKIMŚ CZASIE POJAWILI SIĘ LUDZIE Z ASTERA, A CHWILE PÓŹNIEJ OGŁOSZENIA TPSA. JA OSOBIŚCIE MAM ASTERA BO TANIEJ MI MILSZA OBSŁUGA. ASTER UZALEŻNIA SWOJE DOJŚCIE DO JAKIEGOŚ OSIEDLA OD SWOJEGO HARMONOGRAMU PRAC ( DOPROWADZANIA INFRASTRUKTURY ) I ILOŚCI CHĘTNYCH. TPSA ????????????????????????????? OD BÓG JEDEN WIE CZEGO. U MNIE NA OSIEDLU TPSA MA CHYBA TYLKO SKRZYNKI I NIC WIĘCEJ. LUDZIE WYPIĘLI SIĘ NA TPSA.
POZDRAWIAM !!!!!!!!!!!

REKLAMA

 michas

26.11.2002 00:09

bardzo polecam telefon w astercity :) mam już półtora roku i jeszcze zadnego problemu z nim nie miałem - założyli chyba 2 dni po podpisaniu umowy :) w BOKu też jest bardzo miła i w miare profesjonalna obsługa

# likierek

27.11.2002 12:09

ja natomiast kilka razy skaldalem reklamacje do aster, dostawałem dwa razy rachunek za ten sam miesiąc, oczywiscie nikt nie potrafił mi wyjaśnić jak to sie stało
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe