REKLAMA
REKLAMA

taxi Warszawa - którą korporacje polecacie?

26.08.2016 17:12 minnie
Hej, ostatnio często podróżuję taksówkami służbowo i mam nieraz problem z zamówieniem taksówki albo z punktualnym dotarciem tej taksówki pod wskazany adres. Z jakich korporacji korzystacie?
28.08.2016 11:33 #alice29
Hej, ja zamawiam taksę za pomocą apki na smartfona - Taxi 800 400 400. Nie zdarzyło mi się, aby taksówka nie dotarła lub przyjechała z opóźnieniem. Wiadomo, jak nie ma internetu, to korzystam z telefonu i zamawiam telefonicznie, ale jednak umówmy się - internet ma prawie każdy w smartfonie :) Apkę można pobrać z Google Play albo z App Store, jak ktoś korzysta z iphone'a, użytkowanie za darmo, a bardzo ułatwia funkcjonowanie w mieście. Taksówek niby dużo, korporacji też cała masa, ale nieraz dodzwonić się trudno. A tak to kilka klików i taksówka jedzie :) Duża wygoda!
11.09.2016 11:31 #marky
Moim zdaniem taka appka to super sprawa, też korzystam i faktycznie jest to spora oszczędność czasu. Dużo jeżdżę po mieście, taka praca, a akurat czas jest dla mnie na wagę złota. Zamówienie przez telefon to nieraz nawet kilka minut, jak linia zajęta, choć akurat Taxi 800 400 400 sprawnie działa w tej kwestii, ale i tak wolę korzystać z aplikacji. Życie sobie trzeba ułatwiać :)
02.12.2016 17:08 #maciej
Ja korzystam z iTaxi. Ceny mają na normalnym poziomie - w ich appce można wybrać, który samochód i w jakiej cenie ma podjechać. Do tego jak kiedyś zdarzyło mi się, że nie byłem zadowolony z przewozu to ich BOK bardzo szybko i profesjonalnie załatwił sprawę. Polecam! Tu ich www: iTaxi
06.03.2017 12:10 greta12
Jak dla mnie Eletaxi. Tam pracują tylko licencjonowani taksówkarze, a nie tak jak się czasem spotyka dorabiający studenci. Bardzo podoba mi się też że wszyscy taksówkarze są przeszkoleni z pierwszej pomocy, dzięki temu można czuć się bezpieczniej. Taryfa też bardzo korzystna :) tutaj strona korporacji: http://eletaxi.pl/
19.05.2017 14:59 Colt
Jestem w stanie potwierdzić, że z apki Taxi 800-400-400 korzysta się bardzo wygodnie. W sumie zamawianie taksówek nigdy nie było tak proste i intuicyjne. Jeśli często przemieszcza się ktoś po miastach przy pomocy taxi, to jak dla mnie powinien przetestować sobie takie rozwiązanie, które oszczędza całkiem sporo czasu. Samo przedsiębiorstwo taksówkowe jest naprawdę w porządku, zawsze zawożą mnie wszędzie na czas. Gdyby ktoś był bardziej zainteresowany aplikacją to tu jest stronka http://etaxi.net.pl/.
25.05.2017 13:49 #Janusz43
Ze swojej strony chciałbym polecić usługi firmy http://taxibusmodlin.pl/ jestem bardzo zadowolony z komfortu podróży i punktualności, bardzo często korzystam z ich przewozów. Duża wygoda transportu z i do Warszawy lub lotniska w Modlinie w okazyjnych cenach.
09.08.2017 14:35 #Uud
Ludzie pytajcie na forum co kto poleca? Przecież wiadomo że na forum wsiadają zaraz płatni pochlebcy. Widać od razu jak to wygląda...
Ja polecam taxi Xxx same nowe auta, czysto, robią masaż stóp i to wszystko za 1,5 z kilometra!!! Podaję stronkę ww.. Ww... I telefon 666 i nazwę apki.... No super i polecam.

Widać od razu ze taka opinia została wysmarowana przez kogoś z korporacji... To samo robi uber itd.
24.08.2017 11:32 #Torunianka
Dzięki za namiary. Właśnie szukam jakiejś niedrogiej taksówki, która zawiozłaby mnie do Modlina. Bo wprawdzie natknęłam się na takiego busa, który wygląda całkiem nieźle ale wolałabym jednak pojechać taksówką.
24.08.2017 11:33 #rolnik
polecam ubera, najtaniej, najszybciej, najlepiej
UBER
24.08.2017 11:33 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,..
23.10.2017 21:18 #werkyz
hej, ja polecam TAXI ZAWIERCIE, jakbyście kiedyś byli w okolicy :-)
24.10.2017 20:24 #Maspert
Tylko Uber, najtaniej i najszybciej. Polecam
25.10.2017 12:59 #anik43
ja znam taxi zawiercie i też polecam: www.taxizawiercie.eu
25.10.2017 14:06 #Kauczer
Niestety problem z urwanym klockiem dopadł i mnie. Pomocy forumowicze, ktoś coś?
Czy spece od reklamy ssssz.eptanej coś poradzą? Może też macie problem z urwanym klocem?

Myślę, że to własnie gotowanie na parze powoduje problemy z urwanym klockiem

nie polecam
25.10.2017 23:12 Annapol
Uber wychodzi najtaniej i najwygodniej polecam kazdemu
26.10.2017 08:57 #syfiassta reklama
UBER UBER
03.11.2017 14:33 #KaLotek
Ja polecam Atu Taxi, 1,20 zl za km. Kierowcy zawsze mili i uprzejmi. Samochody czyste i zadbane.
03.11.2017 15:30 #syfiassta reklama
Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.

202/2677 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Nauka
 Nauka keyboard fortepian 502-935-459 nauczycielka

Usługi transportowe
 Przeprowadzki 24h wywóz starych mebli z mieszkań piwnic 663-833-288

GIEŁDA SĄSIADÓW - PILNIE POSZUKUJĘ
 Kupię Łóżko CERAGEM V3. Płatne gotówką. Odbiór osobisty. Stan obojętny.

Oddam za darmo
 Dobry dzień, Uzyskaj szybką i łatwą pożyczkę o 3% oprocentowaniu bez stresu i zabezpieczeń, jest to zgodne z prawem i przestrzegane są odpowiednie protokoły. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami poprzez e-mail pod adresem hopkinsonloan@outlook.com i wypełnij poniższe informacje. Pełne imię i nazwisko: Kwota kredytu: Czas trwania pożyczki: Dzięki.

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie