REKLAMA
REKLAMA

taxi Warszawa - którą korporacje polecacie?

26.08.2016 17:12 minnie
Hej, ostatnio często podróżuję taksówkami służbowo i mam nieraz problem z zamówieniem taksówki albo z punktualnym dotarciem tej taksówki pod wskazany adres. Z jakich korporacji korzystacie?
28.08.2016 11:33 #alice29
Hej, ja zamawiam taksę za pomocą apki na smartfona - Taxi 800 400 400. Nie zdarzyło mi się, aby taksówka nie dotarła lub przyjechała z opóźnieniem. Wiadomo, jak nie ma internetu, to korzystam z telefonu i zamawiam telefonicznie, ale jednak umówmy się - internet ma prawie każdy w smartfonie :) Apkę można pobrać z Google Play albo z App Store, jak ktoś korzysta z iphone'a, użytkowanie za darmo, a bardzo ułatwia funkcjonowanie w mieście. Taksówek niby dużo, korporacji też cała masa, ale nieraz dodzwonić się trudno. A tak to kilka klików i taksówka jedzie :) Duża wygoda!
11.09.2016 11:31 #marky
Moim zdaniem taka appka to super sprawa, też korzystam i faktycznie jest to spora oszczędność czasu. Dużo jeżdżę po mieście, taka praca, a akurat czas jest dla mnie na wagę złota. Zamówienie przez telefon to nieraz nawet kilka minut, jak linia zajęta, choć akurat Taxi 800 400 400 sprawnie działa w tej kwestii, ale i tak wolę korzystać z aplikacji. Życie sobie trzeba ułatwiać :)
02.12.2016 17:08 #maciej
Ja korzystam z iTaxi. Ceny mają na normalnym poziomie - w ich appce można wybrać, który samochód i w jakiej cenie ma podjechać. Do tego jak kiedyś zdarzyło mi się, że nie byłem zadowolony z przewozu to ich BOK bardzo szybko i profesjonalnie załatwił sprawę. Polecam! Tu ich www: iTaxi
06.03.2017 12:10 greta12
Jak dla mnie Eletaxi. Tam pracują tylko licencjonowani taksówkarze, a nie tak jak się czasem spotyka dorabiający studenci. Bardzo podoba mi się też że wszyscy taksówkarze są przeszkoleni z pierwszej pomocy, dzięki temu można czuć się bezpieczniej. Taryfa też bardzo korzystna :) tutaj strona korporacji: http://eletaxi.pl/
19.05.2017 14:59 Colt
Jestem w stanie potwierdzić, że z apki Taxi 800-400-400 korzysta się bardzo wygodnie. W sumie zamawianie taksówek nigdy nie było tak proste i intuicyjne. Jeśli często przemieszcza się ktoś po miastach przy pomocy taxi, to jak dla mnie powinien przetestować sobie takie rozwiązanie, które oszczędza całkiem sporo czasu. Samo przedsiębiorstwo taksówkowe jest naprawdę w porządku, zawsze zawożą mnie wszędzie na czas. Gdyby ktoś był bardziej zainteresowany aplikacją to tu jest stronka http://etaxi.net.pl/.
25.05.2017 13:49 #Janusz43
Ze swojej strony chciałbym polecić usługi firmy http://taxibusmodlin.pl/ jestem bardzo zadowolony z komfortu podróży i punktualności, bardzo często korzystam z ich przewozów. Duża wygoda transportu z i do Warszawy lub lotniska w Modlinie w okazyjnych cenach.

664/2399 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie