REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

taxi Warszawa - którą korporacje polecacie?

 minnie

26.08.2016 17:12

Hej, ostatnio często podróżuję taksówkami służbowo i mam nieraz problem z zamówieniem taksówki albo z punktualnym dotarciem tej taksówki pod wskazany adres. Z jakich korporacji korzystacie?

# alice29

28.08.2016 11:33

Hej, ja zamawiam taksę za pomocą apki na smartfona - Taxi 800 400 400. Nie zdarzyło mi się, aby taksówka nie dotarła lub przyjechała z opóźnieniem. Wiadomo, jak nie ma internetu, to korzystam z telefonu i zamawiam telefonicznie, ale jednak umówmy się - internet ma prawie każdy w smartfonie :) Apkę można pobrać z Google Play albo z App Store, jak ktoś korzysta z iphone'a, użytkowanie za darmo, a bardzo ułatwia funkcjonowanie w mieście. Taksówek niby dużo, korporacji też cała masa, ale nieraz dodzwonić się trudno. A tak to kilka klików i taksówka jedzie :) Duża wygoda!

# marky

11.09.2016 11:31

Moim zdaniem taka appka to super sprawa, też korzystam i faktycznie jest to spora oszczędność czasu. Dużo jeżdżę po mieście, taka praca, a akurat czas jest dla mnie na wagę złota. Zamówienie przez telefon to nieraz nawet kilka minut, jak linia zajęta, choć akurat Taxi 800 400 400 sprawnie działa w tej kwestii, ale i tak wolę korzystać z aplikacji. Życie sobie trzeba ułatwiać :)

REKLAMA

# maciej

02.12.2016 17:08

Ja korzystam z iTaxi. Ceny mają na normalnym poziomie - w ich appce można wybrać, który samochód i w jakiej cenie ma podjechać. Do tego jak kiedyś zdarzyło mi się, że nie byłem zadowolony z przewozu to ich BOK bardzo szybko i profesjonalnie załatwił sprawę. Polecam! Tu ich www: https://itaxi.pl/w-calej-polsce/taxi-warszawa/

 greta12

06.03.2017 12:10

Jak dla mnie Eletaxi. Tam pracują tylko licencjonowani taksówkarze, a nie tak jak się czasem spotyka dorabiający studenci. Bardzo podoba mi się też że wszyscy taksówkarze są przeszkoleni z pierwszej pomocy, dzięki temu można czuć się bezpieczniej. Taryfa też bardzo korzystna :) tutaj strona korporacji: http://eletaxi.pl/

 Colt

19.05.2017 14:59

Jestem w stanie potwierdzić, że z apki Taxi 800-400-400 korzysta się bardzo wygodnie. W sumie zamawianie taksówek nigdy nie było tak proste i intuicyjne. Jeśli często przemieszcza się ktoś po miastach przy pomocy taxi, to jak dla mnie powinien przetestować sobie takie rozwiązanie, które oszczędza całkiem sporo czasu. Samo przedsiębiorstwo taksówkowe jest naprawdę w porządku, zawsze zawożą mnie wszędzie na czas. Gdyby ktoś był bardziej zainteresowany aplikacją to tu jest stronka http://etaxi.net.pl/.

REKLAMA

# Janusz43

25.05.2017 13:49

Ze swojej strony chciałbym polecić usługi firmy http://taxibusmodlin.pl/ jestem bardzo zadowolony z komfortu podróży i punktualności, bardzo często korzystam z ich przewozów. Duża wygoda transportu z i do Warszawy lub lotniska w Modlinie w okazyjnych cenach.

# Uud

09.08.2017 14:35

Ludzie pytajcie na forum co kto poleca? Przecież wiadomo że na forum wsiadają zaraz płatni pochlebcy. Widać od razu jak to wygląda...
Ja polecam taxi Xxx same nowe auta, czysto, robią masaż stóp i to wszystko za 1,5 z kilometra!!! Podaję stronkę ww.. Ww... I telefon 666 i nazwę apki.... No super i polecam.
Widać od razu ze taka opinia została wysmarowana przez kogoś z korporacji... To samo robi uber itd.

# Torunianka

24.08.2017 11:32

Dzięki za namiary. Właśnie szukam jakiejś niedrogiej taksówki, która zawiozłaby mnie do Modlina. Bo wprawdzie http://www.okbus.pl/strony/page/dojazd-z-torunia-na-lotnisko-modlin, który wygląda całkiem nieźle ale wolałabym jednak pojechać taksówką.

REKLAMA

# rolnik

24.08.2017 11:33

polecam ubera, najtaniej, najszybciej, najlepiej
UBER

# szmata szeptana

24.08.2017 11:33

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,..

# werkyz

23.10.2017 21:18

hej, ja polecam TAXI ZAWIERCIE, jakbyście kiedyś byli w okolicy :-)

REKLAMA

# Maspert

24.10.2017 20:24

Tylko Uber, najtaniej i najszybciej. Polecam

# anik43

25.10.2017 12:59

ja znam taxi zawiercie i też polecam: www.taxizawiercie.eu

# Kauczer

25.10.2017 14:06

Niestety problem z urwanym klockiem dopadł i mnie. Pomocy forumowicze, ktoś coś?
Czy spece od reklamy ssssz.eptanej coś poradzą? Może też macie problem z urwanym klocem?
Myślę, że to własnie gotowanie na parze powoduje problemy z urwanym klockiem
nie polecam

REKLAMA

 Annapol

25.10.2017 23:12

Uber wychodzi najtaniej i najwygodniej polecam kazdemu

# syfiassta reklama

26.10.2017 08:57

UBER UBER

# KaLotek

03.11.2017 14:33

Ja polecam Atu Taxi, 1,20 zl za km. Kierowcy zawsze mili i uprzejmi. Samochody czyste i zadbane.

REKLAMA

# syfiassta reklama

03.11.2017 15:30

Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.

# warszawa

06.12.2017 03:12

Grafitowy citroen C4 złodziej o numerze telefonu 690-063-960, dyspozytornie nie reaguje na zgłoszenie o odjechaniu kierowcy z pozostawiona stówą, a kurs jeszcze nie przekroczył 30zł, pozostawiona była kierowcy stówka i prośba o poczekanie nie było mnie może z 10 min a on odjechał, i zablokował nr. telefonu dyspozytornia nic z tym nie zrobiła, ani nie wysłała drugiej taxi,Atu Taxi.

# syfiassssta reklama

06.12.2017 09:18

jest proste rozwiązanie-- TYLKO UBER !!!!!!!!!!!!!!!!!

REKLAMA

# Tedi

23.04.2018 08:57

Z czystym sumieniem polecam Atu Taxi. Sa tani, ale to nie obniża jakości usług. Zawsze na czas, miłe dyspozytorki, schludne samochody.

# Wilhelm Von Klotz Paschke

23.04.2018 11:06

Współczuję metody zarobkowania, być takim pachołem do reklamowania, uczyć się nie chciało....

# Uber

14.05.2018 14:12

Seven taxi jest najtańsze. 1,20 za km.Polecam

REKLAMA

# syf reklama

14.05.2018 14:54

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ..

# amal

18.05.2018 11:55

Ja powiem szczerze, ze na prawdę wypróbowałem już wiele korporacji i ostatnio jeżdżę wyłącznie z Atu Taxi, bo po prostu są najtańsi.

# syfff reklama

18.05.2018 12:23

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ...

# Tolcia33

13.06.2018 14:50

Zdecydowanie polecam Atu Taxi. Zawsze na czas, tanio i przyjemni kierowcy. Miałam raz sytuacje gdzie musiałam koniecznie bardzo szybko dostać się w konkretne miejsce. Kierowca zrobił wszystko abym była na czas. Usługa wykonana na 5 ! Polecam

# antyspam

13.06.2018 15:48

słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah
słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah
słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah

# taxiwisła

22.06.2018 10:57

jeśli chodzi o taxi to polecam tą firmę http://www.taxiwisla.pl/ , najlepsza taxi wisła w moich regionach, posiadają specjalne vany oraz mają w ofercie przewóz 6 osobowy. pozdrawiam

# syf reklamaa

22.06.2018 13:56

słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah
słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah
słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah

# taa

23.06.2018 16:34

http://www.taxiwisla.pl/ najlepsza firma w mojej okolicy, posiadają specjalne vany i oferują przewóz 6 osobowy gorąco polecam!

# Monka

11.07.2018 09:10

Mi koleżanka poleciła raz Atu TAXI i teraz tylko u nich zamawiam taxi ! Świetna firma, a co najlepsze jest tanio, Pełna profesa, sami się przekonajcie :)

# Meggi122222

30.10.2018 16:10

Hej kochani!
Byłam w szoku jak wpisałam!!!serio działa!
Zdecydowanie aplikacja taxify!
Wpiszcie sobie ten kod i macie pierwszy długi przejazd za darmoszke. Oto on - Z6R3K.

# Damin

03.04.2019 23:39

Ja polecam Tanie-taxi.com nowa flota z 2019r lierowcy uczynni i mega nr 666 666 651 oraz uwaga uwaga tylko 1,50zl/km
Warto sprawdzac inne firmy.

# ss23wera

04.04.2019 10:45

tylko uber i taxify

# Daria

04.04.2019 17:09

Tak Tanie Taxi wychodzi jeszcze taniej niż uber a wchodząc na Tanie-taxi.com jak zobaczyłęm jakie mają bryki to jestem szoku że takie Taxi są w Warszawie.Tanie Taxi ma 1,50zł/km a Uber ma jakieś chore mnożniki i wychodzi 2.5zł/km lepiej jezdzić Taxi bo są buspasy i za kierownicą Polacy

# maksikkk

05.04.2019 10:30

ja jednak wolę uber'a. Nie będę karmić wrednych taryfiarzy, złotówy

# Gustaw

06.04.2019 01:49

taksówkarze są nie mili i mają drogo raz w życiu jechałam taksówką która była spoko było to tanie-taxi.com
666666651 brali 1,50zł/km i byli bardzo pomocni.Samochody też ok

# Marioluś

06.04.2019 10:58

ściągnęłam sobie aplikację opti taxi i jak nie mam swojego auta to z nimi jeżdżę. Przynajmniej nie oszukują jak inni taksówkarze. Nigdy mi się nie zdarzyło, by taksa nie przyjechała. Przejazd sprawnie przebiega.

# marek66

16.05.2019 12:21

Co powiecie o Glob Taxi?

# Marcin4442

10.06.2019 09:17

Jesli chodzi o Glob Taxi dosc dobra korporacja, jesli chodzi o ceny,taksówkarze starają się robic wszystko aby byly jak najmniejsze, wiem, ze to dziwne, ale takie są fakty :D Polecam

# kolosss

10.06.2019 11:24

tylko UBER

# oporro

17.10.2019 22:19

Korzystał ktoś z was z korporacji free now? Wiem, że mają sporo aut i jak na mieście czasami widze to wyglądają te auta na zadbane, musimy pilnie w firmie zmienić korporację, bo niestety aktualna jet kiepska i ciągle z nią jakieś problemy.

# iamsandra

30.10.2019 12:49

Free now to dobry wybór dla firmy, auta są zawsze zadbane, kierowcy przyjeżdżają na czas, są mili i kulturalni. Forma płatności różna, a co do rozliczania to faktura jest pod koniec miesiąca. Ja sama nawet prywatnie korzystam z ich usług i nie mam na prawdę do czego się przyczepić.

# Michałek

03.11.2019 23:45

Tylko z OptiTaxi korzystam. Są najlepsi i nie liczą sobie dużo za kurs. Już nie raz z nimi jechałem i zawsze było wszystko okej

# grabczowska

22.11.2019 15:16

Ja mam firmę i nie wyobrażam sobie innych przewozów niż free now. Aplikacja pozwala mi dać dostęp każdemu pracownikowi do własnego konta, więc ja mam pełen wgląd w to kto i gdzie pojechał. Podoba mi się to, bo przy 10 pracownikach chcę wiedzieć, za co płacę ;)

# Gustaw

26.11.2019 22:17

korzystam z free now u siebie w firmie, bo mogę bardzo łatwo kontrolować wydatki na przejazd. Na koniec miesiaca dostaje pełne zestawienie przejazdów jak i kwoty, więc łatwo to porozliczać. Poza tym moi pracownicy mają pełne ubezpieczenie podczas przejazdu, kierowcy się nie spóźniają, są bardzo kulturalni a ich auta się nie rozpadają.

# sylwina

29.11.2019 11:29

My też jeździmy z free now, nikt nie narzeka, nie spóźniamy się na spotkania, wszystko od początku do końca odbywa się szybko i bez problemu. Aplikacja fajna, prosta i czytelna.

# pszono

02.12.2019 16:38

Ja sporo korzystałem z mytami, więc kiedy zamienili sie na free now, to naturalną sprawą było dla mnie to, żeby korzystać z ich usług dalej. na plus: wygodna aplikacja, schludne i nowe samochody, punktualni kierowcy.

# mirko

31.12.2019 10:58

My tez z nimi, jednak freenow chyba ma najwieksza flote ;) i najszybciej mozna znalezc wolnego kierowce.

# Krzysiek966

08.01.2020 10:42

Ja nie mam dobrego zdania o warszawskich taksówkach, juz lepiej wynająć samochód bądź jechac komunikacją miejską, korzystam czasami z pierwszej opcji. Mają fajne samochody w wypożyczalni Car4Vip.

# skae

14.01.2020 15:47

Może mi ktoś tutaj podpowie, jak to wygląda z taksówkami zamawianymi do firmy? Jak potem ogarnąć sprawę faktur? Bo jednak jak się robi tych kurrsów kilkadziesiąt w ciągu miesiąca to się zbiera papierologia

# lamonkokd

21.01.2020 11:11

Mi najlepiej sprawdza sie free now. Szybka i wygodna aplikacja do zamawiania. Kierowcy są mili i nie przeszkadzają nachalną rozmową. Auta są bardzo czyste i nowe. No i każdy pracownik może mieć własne konto w aplikacji, co pozwala kontrolować koszty.

# f____o

28.01.2020 10:22

Często w Warszawie korzystam z free now i jest mega fajnie. Aplikacja jest intuicyjna i kierowcy są zawsze na czas. Co więcej, sieć działa w innych miastach, więc jak jadę na warsztat do Gdańska, to też tam zamawiam free now.

# mimma

28.01.2020 11:45

Jeździmy w firmie free now i u nas wygląda to tak, że na koniec miesiąca jest wystawiana faktura zbiorcza, bardzo to wygodne. Poza tym żadnych uwag nikt nie ma, zawsze na czas dowożą nas kierowcy we wskazane miejsca, bez opóźnień itp.

# Nazir

28.01.2020 21:09

u mnie w firmie mamy umowę podpisaną z free now i generalnie dostajemy jedną zbiorczą fakturę na koniec miesiąca wszystkich przejazdów pracowników, więc to jest bardzo wygodne, że nie trzeb ksiegować miliona faktur a tylko jedną.

# Danuśka

29.01.2020 16:36

Jeździmy z free now w pracy już sporo czasu i do tej pory nie ma do czego się doczepić Wszystko jak w zegarku i w najlepszej odsłonie. Kierowcy sympatyczni, znający trasę.

# mexa

25.02.2020 14:55

Fajna aplikacja, wygodna i bardzo prosta w użyciu, często korzystam prywatnie a w firmie także korzystamy z ich usług, ogólnie nie ma żadnych uwag. Kierowcy są punktualni, zero spóźnień. Auta są zadbane, ładnie oznakowane.

# patinowak

07.09.2021 12:16

Ja ze swojego doświadczenia mogę polecić korporację https://qcartaxi.pl z której korzystam od dłuższego czasu i jestem zadowolona. Zawsze punktualni, szybko dowożą do celu a ceny też mają atrakcyjne.

# Maruda

16.09.2021 14:51

Ja tylko i wyłącznie jak już zamawiam taksówkę to dzwonię po optitaxi. Zawsze praktycznie są na czas i nie miałem z nimi żadnych kłopotów, a kierowcy na których trafiałem byli bardzo mili. :)

# jarekTZW

20.05.2022 08:58

Najtaniej to chyba jest w opti, przynajmniej tak wygląda po cenach tutaj https://taniataxi.com
ogólnie w dobie uberów i innych boltów zamawianie taxi jest niby wciaz ok (wieksza gwarancja jakosci), ale trudno sie powstrzymac przed apka

# Taksaówkarz

28.08.2022 09:25

Prawdziwe taxi na https://123taxi.pl/

# Kierowca

04.04.2023 13:21

Od kuchni. I Taxi to jest dobry wałek i przestroga dla kierowców żeby czytali umowy za nim coś podpiszą :) na szkoleniu co innego niż w papierach. Samochody czyste, zadbane, kierowcy w miarę ogarnięci. Polecam i nie ;)

 _benek

26.03.2024 17:45, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 26.03.2024 17:51

Witam...
Mam pytanie z zupełnie innej beczki - mianowicie chciałem zapytać czy może ktoś tu na forum orientuje się jak wygląda sytuacja z aplikacją iTaxi, a dokładniej rzecz ujmując chodzi mi o to, czy jest możliwość urzywania appki na jednym telefonie ale posiadania zarejestrowanej karty SIM w innym aparacie?
Jeśli ktoś coś wie na ten temat to bardzo proszę o pomoc. Przekopałem już chyba cały internet i nic się nie dowiedziałem.
Pozdrawiam
_benek
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

City Break
City Break

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA