REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Kret

10.02.2017 23:13

Kiedyś w Tesco wdziałem jak facet załadował cały kosz bananami z promocji po 1,99zł /kg
Przewiózł te banany na drugą stronę ulicy do swojego namiotu gdzie banany kosztowały już 3.99zł
Facet był na tyle bezczelny że potrafił powiedzieć potencjalnym klientkom "pani nie kupuje w markecie bo to syf"
Tak bardzo często wygląda zaopatrzenie w towar sprzedawany na targowiskach, kupowany na wszelkich promocjach w znienawidzonych marketach lub ściągany najtańszy syf z Bronisz

# Potrzebuję Estetyki

13.02.2017 17:51

"Od strony czysto wizualnej miejsce raczej odstrasza"
Nie raczej a zdecydowanie! Aż dziw, że tego śmietniska bud nie udało się zlikwidować przez tyle lat. Ten cały teren nadaje się do absolutnej przebudowy. Zerwać z ziemi polotniskowe płyty, zrobić skwer, nowe tory, przejścia przez ulicę, bezpieczniejsze i ten cały śmietnik bud zlikwidować na zawsze. JAK TO WYGLĄDA????
Być może wiele osób przyzwyczaiło się do tego widoku i zupełnie im on nie przeszkadza, wręcz jest swojski, ale dla mnie, człowieka na odpowiednim poziomie i obdarzonego odczuwania potrzeb estetycznych, ten "bazar" jest nieakceptowalny!

# Marza

17.02.2017 07:21

Nie każdy kupuje syf z bronisz. Sama wiem jak klienci na broniszach latają i szukają najlepszego towaru. A latem wielu tam jest sprzedających który ma swój towar z pola. Są i tacy co kupują od gospodarza i sprzedają jako swój z tak zwanej drugiej ręki. Ale ja wolę kupić ten towar niż z marketu. Wiem że jest świeży i z Polski. Tylko trzeba się odrobinę znać. Pomidory np z marketów, czy one pachną pomidorem , nie ! Bo się zrywanie zielone przystanek czymś by szybko się zaczerwieniły i nie psyły. Dlatego nie mają ani zapachu ani co gorsza smaku. Sama kupuje większe ilości na broniszach i dzielimy się towarem na 3 domy w rodzinie. Popieram bazary a sama latem sprzedaję tam towar z mojej działki jak jabłka czy śliwki. Więc nie wrzucaj cie wszystkich do jednego worka.

REKLAMA

# Marza

17.02.2017 07:24

Nie każdy kupuje syf z bronisz. Sama wiem jak klienci na broniszach latają i szukają najlepszego towaru. A latem wielu tam jest sprzedających który ma swój towar z pola. Są i tacy co kupują od gospodarza i sprzedają jako swój z tak zwanej drugiej ręki. Ale ja wolę kupić ten towar niż z marketu. Wiem że jest świeży i z Polski. Tylko trzeba się odrobinę znać. Pomidory np z marketów, czy one pachną pomidorem , nie ! Bo się zrywanie zielone przystanek czymś by szybko się zaczerwieniły i nie psyły. Dlatego nie mają ani zapachu ani co gorsza smaku. Sama kupuje większe ilości na broniszach i dzielimy się towarem na 3 domy w rodzinie. Popieram bazary a sama latem sprzedaję tam towar z mojej działki jak jabłka czy śliwki.
Owszem są tacy co kupują jak najtańsze produkty i mieszają z tymi nieco lepszymi ale to wyjątki. Więc nie wrzucaj cie wszystkich do jednego worka.

 Daro

19.02.2017 00:25

Smutna prawda jest taka że osoba żyjąca z handlu na bazarze nie będzie się bawić w szukanie towaru z małych firm czy wręcz od osób które okazjonalnie coś sprzedają
Ci ludzie ludzie muszą mieć zagwarantowane STAŁE dostawy towaru i dlatego wybierają hurtowników którzy dostarczą im każdej ilości towaru na czas
Dlatego proszę nie uprawiać naiwnej propagandy bo wiem jak wyglądają HURTOWE zakupu na giełdzie np na Broniszach

# Dre

07.03.2017 10:38

Rok temu otrzymałęm taką oto informację od zastępcy burmistrza Bemowo - ostrzegoam to nie żart:
"Przebudowa i ucywilizowanie targowiska TarBem to inwestycja która wymaga znacznych nakładów finansowych które nie są zaplanowane w tegorocznym budżecie ani w wieloletnej prognozie finansowej na lata 2017-2042". Tak tak to nie pomyłka czyli do 2042 na pewno bazarek będzie wyglądał jak brazylijskie fawele i nic w tej kwestii się nie zmieni.

REKLAMA

# Maja1212

22.01.2020 22:12

Dziś byłam w sklepie MOKKO, kompletnie różni się od innych sklepów z ciuchami. Super ceny i extra jakość
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA