REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Tarchomiński czat

17.05.2003 14:23 #dafter
Wraz z grupa internetowych zapaleńców stworzyliśmy oficjalny czat tarchomiński. Pod tym adresem czat.onet.pl/ applet.html?CH=Tarchomin_Warszawa możecie nas znaleźć. Zapraszamy wszystkim mieszkańców naszego wspaniałego osiedla.
18.05.2017 19:11 Szamanka
Jak lubicie rozmaiwać z ludzmi to podrzucam Wam ten czat - http://szybkiczat.pl/ . Czasem zaglądam i fajnie się tam spędza czas ;)

360/6574 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Komputery
 A A Serwis Komputerowy Dojazd 0 zł 504-617-837

Nauka
 Dzień dobry/Guten Tag przeczytaj moją historię nauki niemieckiego przez Skype. Zajmie Ci to 2 minuty. Nazywam się Jolanta i jestem pasjonatką/lektorką niemieckiego przez Skype. Prawdopodobnie jesteś w jednej z tych czterech grup: 1. Uczysz się niemieckiego 2. Uczyłeś/aś się niemieckiego 3. Nigdy nie uczyłeś/aś się niemieckiego 4. A może jesteś w czwartej grupie o której nie wiem? Być może powiesz, że to po prostu kolejny lektor języka niemieckiego. Myślałam tak jak Ty aż do momentu kiedy poprowadziłam pierwszą lekcję sama. Wcześniej uczyłam się niemieckiego przez Skype w Niemczech i wiedziałam, że to możliwe. Nigdy nie myślałam, że będzie to moja przyszła pasja. Wszystko zaczęło się od momentu kiedy poznałam mojego męża:). Nie wiem jak ale namówił mnie na poprowadzenia pierwszej lekcji przez Skype. Tak na próbę. jolanta.niemiecki@interia.pl Zadzwoń: 790-701-508 Wyjedź na stronę: www.niemiecki-skype.pl

Turystyka
 Hotel*** Mazurski Raj, Marina & SPA Witaj na Mazurach! Zatrzymaj się na chwilę w codziennym biegu. Weź głęboki wdech i rozkoszuj się pięknem otaczającej Cię zewsząd przyrody. Daj się urzec kameralnej atmosferze i niczym niezakłóconemu relaksowi... Jeśli tak właśnie lubisz wypoczywać, nasz hotel nad jeziorem to miejsce dla Ciebie. Mazurski Raj czeka na Ciebie tuż nad brzegiem jeziora Bełdany w miejscowości Ruciane Nida. Hotel rozpościera się na aż 6 hektarach terenu i gwarantuje kameralny wypoczynek - z dala od zgiełku i hałasu wielkiego miasta. Zapewniamy: - doskonałą lokalizację, tuż nad jeziorem Bełdany, - własny port na 30 jachtów i plażę - dla miłośników sportów wodnych i nie tylko, - doskonałą ofertę gastronomiczną, - bogato wyposażone pokoje, apartamenty i wille - wybierz nocleg, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, - profesjonalne centrum SPA, - salę fitness, klub bilardowy, kręgielnię, wypożyczalnię sprzętu i więcej!

Antyki
 Antyki meble obrazy srebra platery książki pocztówki szable bagnety odznaki odznaczenia orzełki ryngrafy tel. 601-336- 063

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.