REKLAMA
REKLAMA

14.04.2017 20:34 #kobieta z Falenicy
W tej chwili sytuacja jest na tyle kuriozalna, ze zeby taniej dojechac do domu taxowka... prosze o jechanie dluzsza droga, ale wiele dluzej pierwsza strefa!
14.04.2017 22:51 #rozbawionhy
"nielegalny przewóż" cóż to za socjalistyczny twór? Jedyna znana mi możliwość takiego przewozu jest wtedy gdy ktoś wbrew woli kierowcy załaduje się do auta i zmusi kierowce do jazdy.
15.04.2017 21:06 #gość
#rozbawionhy napisał(a) 14.04.2017 22:51

"nielegalny przewóż" cóż to za socjalistyczny twór? Jedyna znana mi możliwość takiego przewozu jest wtedy gdy ktoś wbrew woli kierowcy załaduje się do auta i zmusi kierowce do jazdy.
Faktycznie kabaretowe sformułowanie. Jak ktoś chce działać poza korporacją jego sprawa, byle odprowadzał stosowny podatek i tyle.
25.04.2017 16:08 vorpax12
Dlatego ja zawsze ustalam cenę przed kursem, dzięki temu nigdy nikt mnie nie oszukał
18.05.2017 09:35 #coffee
Należy objąć całą Warszawę I strefą i podnieść stawkę za kilometr żeby taksówkarze nie byli pokrzywdzeni. Wtedy zdywersyfikuje się zagęszczenie taksówek w centrum. Obecnie nagminnym jest w wielu korporacjach że nie chcą realizować kursów z Gocławia do Wawra lub na terenie Wawra (jednak największej dzielnicy). Notoryczne jest też narzekanie taksówkarzy na takie kursy, albo wymuszanie nielegalnej dopłaty za powrót w strefę w której on zarabia czyli w jego mniemaniu najlepiej na Mazowiecką albo chociaż do Centrum. I takie praktyki trzeba ukrócić.
A w Centrum taksówka może być droższa ponieważ kursy są krótkie, a do tego jest dużo lepsza komunikacja zbiorowa przez całą dobę.
W Wawrze są rejony gdzie autobus nocny jadący raz na godzine to nie koniec, bo potrzeba jeszcze dojść 2 kilometry od przystanku. Najczęściej w nocy, bez oświetlenia i z dużym ryzykiem napotkania dzików niebezpiecznych w okresie rozrodczym oraz wściekłych lisów.
28.08.2017 12:21 #bern
Ja nigdy nie mam problemów z taksówkami.

taniec trójmiasto
28.08.2017 13:47 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.

76/866 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wawer

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Zdrowie i Uroda
 Profesjonalne usługi masażu kręgosłupa w domu pacjenta oraz w gabinecie. Przede wszystkim oferuję solidny masaż kręgosłupa ,mocny masaż sportowy, Skuteczna terapia punktów spustowych www.vitamasaz.pl Specjalistyczny masaż na rwę kulszową. Dojeżdżam do pacjenta 7 dni w tygodniu . Inne masaże : masaż relaksacyjny masaż bańką chińską masaż rewitalizujący masaż ciążowy na zlecenie lekarskie Ceny zabiegów są uzależnione od rodzaju masażu. Zapraszam serdecznie dyplomowany terapeuta/masażysta Rezerwacja 530 878 844

Lokal użytkowy do wynajęcia
 Wynajme miejsce na motocykl w garazu Wroclawska 21 tel. 22-638-69-39

Poszukuję do wynajęcia
 Wynajmę dom lub inne pomieszczenia na przedszkole z opcję odkupienia po kilku latach 519-610-400

GIEŁDA SĄSIADÓW - ODDAM ZA DARMO
 SKUP AUT WARSZAWA I OKOLICE INTERESUJE NAS KAŻDE AUTO DOJAZD DO KLIENTA UMOWA KUPNA SPRZEDAŻY SKUP AUT WARSZAWA TEL 572 124 555 e-mail 24skup@wp.pl U W A G A PEŁNA OFERTA NA NASZEJ STRONIE www.autoskupwawa.pl WKLEJ LINK DO PRZEGLĄDARKI

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie