REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# yeti

30.07.2015 08:12

Korowaj znowu robi coś dla młodzierzy i to zaliczam jemu na +

# tata

30.07.2015 08:13

Byłem tam fajnie to wyglądało!

# mocarz

30.07.2015 16:03

Dobre to bo młodzi maja co robić a nie mocarze biorą.

REKLAMA

# warsuuu

30.07.2015 16:20

#yeti napisał(a) 30.07.2015 08:12
Korowaj znowu robi coś dla młodzierzy i to zaliczam jemu na +
młodzieRZ powinna raczej do książek zajrzeć.

# jan paweł II

31.07.2015 01:08

popieram & błogosławię

# wwa

03.08.2015 07:52

warsuuu. Oświecę Cię. jeżeli ktoś dba o sprawność fizyczną, nie znaczy od razu zaniedbanie rozwoju intelektualnego. Zobacz chociażby na moją rozbudowaną składnię. A teraz na swoją wypowiedź. Tak. Ćwiczę. Tak czytam. Patrząc po Twoim hermetycznym podejściu jak i ubogiej wypowiedzi, zapewne unikasz obu tych czynności.

REKLAMA

# warsuuu

03.08.2015 16:10

#wwa napisał(a) 03.08.2015 07:52
warsuuu. Oświecę Cię. jeżeli ktoś dba o sprawność fizyczną, nie znaczy od razu zaniedbanie rozwoju intelektualnego. Zobacz chociażby na moją rozbudowaną składnię. A teraz na swoją wypowiedź. Tak. Ćwiczę. Tak czytam. Patrząc po Twoim hermetycznym podejściu jak i ubogiej wypowiedzi, zapewne unikasz obu tych czynności.
ktoś, kto pisze młodzieRZ, najwyraźniej zaniedbał naukę. I długie zdania tego nie ukryją. A czy ćwiczy, czy leży anteną do góry, nie ma dla mnie żadnego znaczenia.

# rura

03.08.2015 16:47

ale co wy chcecie i przez rz i z z kropka - czyta się tak samo

# wwa

10.08.2015 08:01

Jak to są dla Ciebie długie zdania, to współczuję. Jest pewna różnica pomiędzy składnia rozbudowaną a ,,długimi zdaniami". Zas słowo ,,młodzierz" nie bylo moje. Widać, że jesteś sflaczałym frustratem czepiającym się byle czego, tylko po to by zapomnieć jaki sam jesteś malutki mentalnie.

REKLAMA

# gość

10.08.2015 08:30

#yeti napisał(a) 30.07.2015 08:12
Korowaj znowu robi coś dla młodzierzy i to zaliczam jemu na +
Korowaj będzie tańczył na rurze ?

# warsuuu

10.08.2015 10:09

#wwa napisał(a) 10.08.2015 08:01
Jak to są dla Ciebie długie zdania, to współczuję. Jest pewna różnica pomiędzy składnia rozbudowaną a ,,długimi zdaniami". Zas słowo ,,młodzierz" nie bylo moje. Widać, że jesteś sflaczałym frustratem czepiającym się byle czego, tylko po to by zapomnieć jaki sam jesteś malutki mentalnie.
czy ja w ogóle z tobą rozmawiam?
pisałem do yeti, więc się nie wtrącaj ze swoimi mądrościami, albowiem nie wiesz z kim rozmawiasz. Twoje wymądrzanie się w postaci "składnia rozbudowana", "długie zdania" to mądrość na poziomie 5 klasy szkoły podstawowej, więc daruj sobie te pożal się Boże rewelacje filologiczne.
A flaka poszukaj gdzieś w swoim otoczeniu.

# gość

10.08.2015 12:49

#warsuuu napisał(a) 10.08.2015 10:09

czy ja w ogóle z tobą rozmawiam?
nie.

REKLAMA

# WWa

12.08.2015 09:11

Warsuu, rozmawiam z osłem a ostatnia twoja (wiem, że z wielkiej powiniene pisać) wypowiedź świadczy, że także i z burakiem. Miłego narzekania na forach. Bo ja kończę rozmowę.
ps. ten tekst z flakiem to sugeruje, że ,,5 klasa szkoły podstawowej" ( łał! od czasu zmian w systemie edukacyjnym, to chyba tylko w podstawówkach ostała sie 5 klasa) to u ciebie nadejdzie za jakies 5 lat.
ps.2. tak wiem z kim rozmawiam. Z anonimem wylewającym swoje żale na forach.

# warsuuu

12.08.2015 09:42

WWa, przeczytaj swoje posty. I zastanów się nad sobą, bo aż do teraz jedynymi chamskimi wpisami były twoje, prostaku zakompleksiony.

# WWa

12.08.2015 14:33

widzę, że się lamusek oburzył. idź się popłacz jeszcze. a potem wracaj do książek bo dużo ci brakuje do poziomu moich paznokci.

REKLAMA

 desik

18.01.2024 13:27

Warto się zapisać http://mediapak.pl/lekcje-z-tanca-hip-hopu/ gorąco polecam.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy