REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

tanie i dobre meble

31.08.2018 11:49 #Danek
Witam, czy korzystał ktoś z mebli wyprodukowanych w kieleckiej fabryce mebli? Wyglądają solidnie i są bardzo estetycznie wykonane, ale jak sprawdzają się w codziennym użytkowaniu?
15.10.2018 11:06 #tutak
Ja kupowałam łóżko z kieleckiej fabryki mebli i wykonanie jest bardzo solidne, bardzo mi się spodobało jak zobaczyłam je na stronie, ale po zakupie stwierdzam, że wygląda jeszcze lepiej, polecam
14.12.2018 08:47 #specjalista
Szczerze polecam Kielecką Fabrykę Mebli, chyba najlepszy producent, od jakiego przyszło mi kupować, zupełnie inna jakość niż ten wielki szwedzki koncern... Dobre bo Polskie!
20.12.2018 10:38 ZiziKam
Ja łóżka do sypialni w całym domu kupiłam też od polskiego producenta z kępińskiego zagłębia meblowego. Bardzo polecam, bo są solidne i w rozsądnej cenie.
28.12.2018 01:13 #maria1972
Najlepsze meble jakie mam kupiłam w salonie Agata Meble, wiele o sklepach możesz poczytać na http://opiniuj24.pl/ .
REKLAMA
07.01.2019 10:23 #klino
ja nie korzystałem, ale miałem okazje korzystać z firmy stolbrzeg.pl/ i byłem zadowolony z jakości i obsługi także polecam zapoznać się z ofertą
07.01.2019 10:25 #klino
ja nie korzystałem, ale miałem okazje korzystać z firmy http://stolbrzeg.pl/ i byłem zadowolony z jakości i obsługi także polecam zapoznać się z ofertą, są tam meble dla akademików, hoteli, szkół ogrodów i innych
31.01.2019 22:10 #MateuszB
A ja mogę polecić Kielecką Fabrykę Mebli. Ceny w porządku, wykonanie tak samo. Nie ma się do czego przyczepić :)
01.02.2019 13:04 #ja z piontnicy
ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła

i ni ma ., . .
11.02.2019 10:31 #Basiek8787
Ja wiem, że świetne tanie i dobre komody z szuf...mi mają tu. Zobaczcie sobie koniecznie jeśli szukacie takich rzeczy.
REKLAMA
14.02.2019 20:23 Halona
Tanie i dobre meble tylko w https://www.edinos.pl/glogow-malopolski Konkretne. Nowoczesne i idealnie dopasowane do każdego wnętrza.
09.04.2019 14:25 #Alberta1999
albo dobre, albo tanie XD
tego nie da się pożenić. Jak tanio to szoruj do ikei, ale te meble się rozpadają po dwóch trzech latach. Ewentualnie w jakiś bodziach i innych. Jak dobre to zobacz tutaj: https://adrianafurniture.com/pl/
24.05.2019 22:48 Pani Wiosna
Dzięki Wiośnie, każda Polka i Polak do 26 roku życia będą mogli bezpłatnie podróżować po Unii Europejskiej. #wiosna #wiosnabiedronia #KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ

275/7063 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA
LINKI SPONSOROWANE

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!

Ogłoszenia drobne

3-pokojowe sprzedam
 Wyjątkowa oferta kredytowa Udzielamy pożyczki w wysokości od 2000 do 12 000 000 euro bez jakiegokolwiek protokołu jakiejkolwiek osobie fizycznej, moralnej; osoby fizyczne lub kierownik firmy. Jeśli chcesz skorzystać z kredytu lub finansowania na realizację swoich projektów, nie martw się już nigdy! Dajemy Ci pożyczkę maksymalnie po 48 godzinach. Kontakt: laurabettery@gmail.com

Nieruchomości
 Do sprzedania działki o powierzchni od 600 m2 do 1800 m2 z dostępem do wody Olchowiec nad Jeziorem Solińskim (numery działek przeznaczonych do sprzedaży zaznaczono) Działki położone nad Zalewem Solińskim, 50 m od wody, w miejscowości Olchowiec w gminie Czarna w województwie podkarpackim. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego Chrewt 6, przeznaczone są na cele usług turystycznych i rekreacyjnych oraz zabudowy letniskowej. Działki wyróżnia doskonałe położenie, przepiękne widoki i bliski dostęp do wody ( 50 m ), co gwarantuje idealny odpoczynek na działce. Cena - 205 zł/ m2 Kontakt: biuro@mikrotech.com.pl tel. 601068415

Dom i ogród
 Szukają Państwo wysokiej jakości mebli do salonu, dużego pokoju, sypialni lub też kuchni? Zachęcamy zatem do zapoznania się z naszą ofertą. Na naszych klientów czekają modne i stylowe zestawy mebli wypoczynkowych od renomowanych producentów z całego świata. Tylko u nas znajdą Państwo meble, które pozwolą nadać wnętrzu niepowtarzalny charakter. W skład naszej stałej oferty wchodzzą takie meble jak: - meble wypoczynkowe - meble do salonu ( szafki, stoliki, witryny, komody, kredensy, barki ) - meble do jadalni ( krzesła, stoły, witryny, barki, komody ) - meble do sypialni ( łóżka, materace, stelaże, stoliki nocne, toaletki, szafy ) - meble kuchenne Oprócz tego oferujemy Państwu możliwośc wykonania mebli kuchennych na wymiar. To doskonały sposób aby w optymalny sposób zaaranżować przestrzeń w kuchni i cieszyć się z pięknie urządzonej przestrzeni w domu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofetą: Meble Milano https://meblemilano.pl/

Nieruchomości poszukuję
 Rodzina kupi mieszkanie 2-pokojowe do 40m2.

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA