REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

Tani sklep ze zdrową żywnością?

 iwonka2812

12.09.2017 20:44

Witam, poszukuję sklepu ze zdrową żywnością (w miarę taniego), w którym kupie np. spirulinę. Dużo o niej przeczytałam dobrego i chciałam sprawdzić czy na prawdę jest tyle warta https://naturaonline.pl/spirulina/
Zależy mi tylko na sklepie, który jest tani bo byłam w jednym i jedno opakowanie kosztowało około 90 złotych... A wiem, że są tańsze bo w sieci można znaleźć już nawet za połowę ceny. Wolała bym jednak na miejscu kupić bo chciałam zapytać o kilka innych rzeczy sprzedawcę :)

# marian687

18.09.2017 11:13

Popijam lepszy alkohol raz na dwa tygodnie. Mam taki rytuał własny, żeby się zrelaksować. Przyznam, że robię drinki na bazie cytryny z miętą od marki Ogródek Dziadunia, trochę wódki smakowej, odrobina syropu korzennego i wychodzi prawdziwe cudeńko i nie uderza za mocno w głowę. Mam kilka słoiczków. Serwowałem takie drinki kilku znajomym, bo nie wiedzieli, że cytryna może tak smakować ;) Jedno z moich lepszych odkryć w poprzednie wakacje.

# tramwaj22

18.09.2017 11:31

to syf straszny, ni epolecam

REKLAMA

 słonecznik

23.12.2017 22:36

Zdrowa żywność ważne aby nie była nadmiernie https://issuu.com/pasteryzacja lub przesterylizowana na etapie jej wytwarzania. Dopiero wtedy ma zachowane wartości odżywcze, witaminy.

# Pusta Ewelina

24.12.2017 10:09

Nie polecam nikomu to syf najgorszy

 lewanka

27.12.2017 13:37

Spirulinę uważam za swoje odkrycie w 2017 roku. Dopuszczam myśle, że to autosugestia, ale uważam, że jest świetna. Dzięki niej zdecydowanie lepiej mi się myśli, a wyniki krwi, które zawsze były na pograniczu anemii mam teraz bardzo dobre. Lekarka zapomniała o problemach z suplementacją żelaza, które u mnie zawsze kiepsko się wchłaniało.

REKLAMA

# syf syyyyyf

27.12.2017 14:11

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..

 Olaaa90

28.12.2017 08:49

Najlepiej skorzystać z porad dietetyka. Bo samemu można wybrać coś niewłaściwego. A tak dietetyk dobierze dietę, by była jak najbardziej skuteczna. Ja poszłam właśnie tym tropem. Długo szukałam dobrego dietetyka, aż wreszcie trafiłam na tę wyszukiwarkę: https://lepszytrener.pl/dietetyka
Można w niej znaleźć także trenerów i instruktorów sportowych z całej Polski.

# bardzo przykre

28.12.2017 09:43

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..

REKLAMA

# Patrycja

26.05.2020 11:30

Warto zajrzeć na https://galeriaherbat.pl/, są już bardzo długo na rynku, zawsze bezproblemowo, szybka wysyłka, bo jeszcze tego samego dnia.

# Anonim

23.09.2020 11:05

Ja zamawiam catering dietetyczny Wygodnadieta.pl w całkiem spoko cenie. Wejdź sobie na ich stronę i zobacz może coś i Tobie podpasuje, ale naprawdę polecam. Pyszne syte posiłki a deserki pyszne:)

# Anonim

29.11.2020 15:45

jeśli chodzi o zdrową żywność to jak dla mnie rządzi catering od Wygodnadieta.pl Przede wszystkim zdrowe pożywne jedzonko na cały dzień.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy