REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

Taka karma na Tokarza - kogo oszukali?

 Taka_karma

07.07.2015 18:11, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 07.07.2015 19:44

Cyt. "Kupiłam ostatnio karmę dla kota. Wcisnęli mi przetrminowaną karmę i kot się zatruł. Oj, bo witrynki polecą..."
Słowo "wcisnęli" sugeruje, że w tym sklepie jest wielu sprzedawców. Zapewniam Panią, że jest tylko jeden.
Jakoś mi tu pachnie (lub śmierdzi) niezdrową konkurencją. Pani #Ewo2 czy była Pani w sklepie Taka karma i rzeczywiście coś kupowała? Czy jak Pani zauważyła przeterminowany produkt to poszła z tą informacją do sprzedawcy? Prawdopodobnie na pierwsze pytanie może Pani odpowiedzieć negatywnie, bo na drugie pytanie to ja wiem, że Pani do mnie nie przyszła w tej sprawie. Jeżeli Pani rzeczywiście jest moją klientką to zapraszam do sklepu. A jeżeli jeszcze Pani u mnie nie było to raczej Pani nie zapraszam bo rzucając oszczerstwa na mój sklep ma Pani przecież gdzie kupować - ach ta konkurencja.

# Kasia55

08.07.2015 09:20

Mnie też to wygląda trochę dziwnie. Jak są jakieś wątpliwości lub uwagi to przynajmniej ja poszłabym do sprzedawcy, a nie pisałabym na forum. Oczywiście jak sprzedawca by mnie zbył to krew by się polała. Znam ten sklep i wiem jaka jest obsługa i jaki towar i nie chce mi się wierzyć, że kupiłaś tam coś przeterminowanego. Może więc inny sklep zoologiczny w pobliżu próbuje niecnych sztuczek?

# Wandeczka

08.07.2015 09:44

Ja również robię tam zakupy dla mojej Perełki. Mogę tylko ten sklep polecać i to robię wśród moich znajomych. Jest tam tanio i sympatycznie. I nigdy nie spotkałam się z jakimś przeterminowanym artykułem.

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024