REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

 Taltos2

17.10.2018 09:44

Delikatna korekta Skarbka jest możliwa, czasem wystarczy o metr przesunąć płoty Wspólnot. Ale trzeba się dogadać z kilkunastoma Wspólnotami, a to łatwe nie będzie - wystarczy przypomnieć opór niektórych, kiedy asfaltowali Skarbka.
PS. Co do pozyskania gruntów pod samą, w dzisiejszym stanie, ulicę - to nie do końca prawda. Moja Wspólnota NIE dostała do tej pory kasy za grunt pod Skarbkiem i na mapach miasta dalej pod ulicą publiczną jest prywatny grunt.

# Meander

17.10.2018 11:22

Obowiązujące miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego dot. Skarbka z gór zostały uchwalone w http://www.mapa.um.warszawa.pl/mapaApp/dane/Plany/Bialoleka/2.03.pdf i
http://www.mapa.um.warszawa.pl/mapaApp/dane/Plany/Bialoleka/2.15.pdf
A Osiedle Derby zaczęło się budować już w 2002.
http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/1,34896,843482.html?disableRedirects=true

# Jolka

17.10.2018 14:13

Panie Jaworski, już Panu kilka dni temu zalecono na tym forum, przy okazji Pańskiej pożałowania godnej postawy w sprawie ulicy Geodezyjnej, byś poszedł Pan precz razem ze swoją koleżanką. Od kilku dni czekamy też na tym forum na Pańskie wyjaśnienia w sprawie parkingu na Płudach, dlaczego nic Pan sensownego w tej sprawie najprawdopodobniej nie zrobiłeś - oczywiście bez odpowiedzi. A teraz kolejną agitką mamisz nas Pan zainteresowaniem Skarbka z Gór, po 12 latach?! Przyzwoitości nie masz Pan za grosz?! Wynoś się Pan precz z władz mojej dzielnicy. I żeby nie było! Razem ze wszystkimi radnymi kończącej się kadencji. Bo wszyscy zawaliliście. Ale Pan z partii która rządziła tyle lat oczywiście w pierwszej kolejności.

REKLAMA

# Kocham Jolkę

18.10.2018 08:45

Jolka kocham Cię. W 100% zgadzam się z tym co napisałaś odnośnie Jaworskiego i pozostałych też.

# Brawo Jola

18.10.2018 09:15

Brawo Pani Jolu, strzał w dziesiątkę.

# mieszkaniec0001

18.10.2018 10:08

Jaworski, a jak twoja sprawa sądowa? Głupio byłoby, gdybyś w czasie kadencji przeniósł się na Ciupagi (do aresztu śledczego). Lepiej zrezygnuj.

REKLAMA

# Januszek

19.10.2018 09:22

Pełna zgoda z Jolka. Ale widzę jeden pozytyw, a mianowicie podpis: "były burmistrz". I oby tak pozostało ;)

# Monika1234

07.06.2019 16:47

Drodzy forumowicze, [b] czy moglibyście mi polecić żłobek dla mojego dziecka na Skarbka z gór lub w okolicach[\b] ? Czy ktoś coś może mi powiedzieć o zlobku na Skarbka Wyspa Skarbów?
Z góry dziękuję za cenne rady
Monika

# NiePanaWyborca

15.01.2023 09:18

Czy za artukuł propagandowy i wyborczy to z moich podatków? Czyli jeśli zagłosuję na Panią A. z miejsca X to i tak zostanie Pan przy ..., bo jest szanowny Pan na pierwszy na liscie? Panu burmistrzowi widać coś z datami się pomieszało, że to niby Kaczyński jest sprawcą osiedla Derby. Szkoda, że nie, bo może byłoby lepiej. Budowa osiedli Derby ruszyła (już prace, a nie projektowanie i pozwolenia) wiosną 2002, a Kaczyński prezydentem Warszawy został w listopadzie 2002.
Jeśli zrobiłby źle dlaczego Pani Prezedynt nie poprawiła?
Kto zrobił szkołę przy Hemara w szczerym polu z dzikami, potem drogi, a międzyczasie kto za grosze przejął nieruchomości pod budowy osiedli po sąsiedzku? Za czyjej kadencji? Ile razy padałi deweloperzy?
To można zwalić na innych, ale z Panem "przyjemność" otarła się o mnie dwa razy: 1) osobiście dorze Pan wygląda, ale na tym skończę pochlepstwa 2) Konkretnie PANA decyzja, nawet nie wynalezcy trzaskowianki: Skarbka z Gór przy targowisku chodnik 80 centymetrów, zamiast poprawić do obowiązujących 200 cm wspólnocie dostało się i na swój koszt naprawiała uszkodzone ogrodzenie przez MIEJSCKI pług śnieżny. Chodnik poprawiono po kilku interwencjach wyżej.
Osoby, które znam, na które był głosował niestety są niżej od Pana i głosując na kogoś z jajami, kogoś kto się sprawca niestyty posiadził bym Pana na stołku, a nie te osoby.
Minęło lat dwadzieścia, czy uda się w końcu sprawić, aby ulica przy targowisku nie była wielką kałużą przy większym deszczu? Do wyborów jeszcze chwila.

REKLAMA

# Maxi e

16.01.2023 17:58

Patodzielnica.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA