REKLAMA
REKLAMA

Szybkie odchudzanie

09.07.2016 15:48 #Ivaa
Czy według Was szybkie odchudzanie jest możliwe, a jeżeli tak, to jak to zrobić?
Gdzie się zgłosić, aby uzyskać porady w tym zakresie?
12.07.2016 21:41 #foska
Możesz zgłosić się do trenera personalnego. On zajmuje się wieloma rzeczami o których możesz przeczytać na http://obk.pl/ tam na 100% znajdziesz artykuł o trenerze personalnym . Ja sama wybrałam się do specjalisty, By pokazał mi jak wykonywać ćwiczenia oraz jaką stosować dietę.
13.07.2016 12:17 afm
Szybkie odchudzanie jest niezdrowe, każdy klub fitnes ma teraz trenerów od odchudzania.
Najlepiej wybrac się do specjalisty
15.11.2016 13:08 nataliarw
Sporo ostatnio się słyszy na temat liposukcji bez chirurgicznej ingerencji czyli lipoliza.
Podobno jest bardzo skuteczna i w dodatku nie niezdrowa. Być może warto przemyśleć taki rodzaj odchudzania.
28.03.2017 12:34 urszula
Nie bardzo wierze w szybkie odchudzanie. Trzeba czasu i systematyczności. Dobra dieta i ćwiczenia. Mój mąż chce kupić taką maszynę Jak dla mężczyzny to faktycznie bardzo fajne urządzenie. Ja wolę rower magnetyczny.
06.04.2017 13:30 Piper
odchudzanie musi być rozsądne, dieta odpowiednio dopracowana i zróżnicowana. Trzeba myśleć przede wszystkim o swoim organizmie.
07.04.2017 10:15 #olaola
http://fittspray.com ciekawe ktoś próbował?
14.04.2017 09:21 Piper
a co to takiego? Nigdy o tym nie słyszałam.
18.05.2017 14:37 #Monia1998
Za szybko odchudzać się nie można, bo efekt jojo szybko przyjdzie. Najlepiej jest skonsultować się z dietetykiem i dbać o to, z jakiego źródła pochodzi jedzenie. Dobrze jest zaopatrywać się w produkty w takich sklepach z naturalną żywnością i przygotowywać posiłki w domu.
29.05.2017 12:13 #trixxy17
A ja zachęcam do zapoznania się z artykułem https://adamed.expert/skuteczne-odchudz by przede wszystkim poznać rodzaje otyłości i kilka fajnych sposobów jak sobie z nią radzić :)
23.06.2017 10:47 #marocci
Dobra dieta + treningi + jakiś suplement i można sporo schudnąć jednak wybór suplementów powinien być ostrożny by nie narobić sobie szkód. Osobiście kupilam sobie ostatnio w sklepie https://www.ichemia.pl jagody acai i czekam az dojdzie przesylka zobaczymy, czy przyniosa efekty takie na jakie licze :)
28.06.2017 10:50 Ordek55
Na pewno odchudzanie może wesprzeć odpowiednia suplementacja ja ostatnio znalazłem taką a mianowicie bshape specjalna formuła, która przyśpiesza metabolizm i utraty zbędnych i ciążących kilogramów.
16.07.2017 22:41 _zielonyjacht
odchudzanie nie powinno być szybkie, bo wtedy może zakończyć się to efektem jojo
17.07.2017 10:04 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."...
15.08.2017 13:03 #asanka
pewnie że jest możliwe, tylko trzeba mieć budżet na to. zobacz sobie np na http://bio-derma.pl/ tam masz nowe zabiegi z wykorzystaniem zimna podobno to jedna z lepszych metod pozbywania się nadmiaru tłuszu, sama się nad nią zastanawiam.

81/377 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi transportowe
 Wyjazdy do Belgii/Niemiec/Magdeburg/Braunschweig/Hannover/Essen z firmą Ibatur Ekspresowe połączenia autokarowe na trasie Belgia/Antwerpia/Magdeburg/Braunschweig/Hannover/Essen/Poznań/Konin/Warszawa/Białystok i okolice. Autokary klasy LUX. Bilety już od 99 pln. Możliwość nadania przesyłek. Więcej informacji na stronie www.ibatur.pl

Dam pracę
 Kierowca autobusu komunikacji miejskiej w W-wie (19,4 zł netto na godzinę) PKS w Grodzisku Maz. Sp. z o.o. organizuje nabór kierowców autobusowych do obsługi komunikacji miejskiej w W-wie na 7-letni kontrakt. Nowe autobusy marki Solaris 12 metrowy. Poszukujemy kierowców z ważnymi uprawnieniami: - tj. prawo jazdy kat. D + kwalifikacja kierowcy Oferujemy: - 19,4 zł netto za godzinę pracy - po przeliczeniu wynagrodzenia i dodatków przez ilość godzin. Wynagrodzenie uwzględniające powyższe składniki wyniesie w skali miesiąca: ok. 3 700 zł netto. Dla Zamiejscowych bezpłatne zakwaterowanie. Prosimy o przesyłanie CV emailem lub w tradycyjny sposób na adres: poczta@pksgrodzisk.com.pl PKS Grodzisk Maz. Sp. z o.o. 05-825 Grodzisk Mazowiecki ul. Chełmońskiego 33 z dopiskiem ,,Dział kadr-rekrutacja"

Dom sprzedam
 Zastosowanie w montażu: konstrukcji stalowych , szyn , konsol, drabin , tras kablowych , maszyn , schodów , bram , fasad , elementów okiennych , konstrukcji drewnianych itp.Właściwości: średnica trzpienia gwintowanego jest równocześnie średnicą kotwy - zdecydowanie większa wytrzymałość w porównaniu z kotwami tulejowymi o tych samych rozmiarach, bardzo szybki montaż - nadaje się szczególnie do seryjnych mocowań przy użyciu dużej ilości kotew, wybrane rozmiary z trzpieniem kotwy formowanym na zimno, co daje wyższą twardość i wytrzymałość stali oraz gwarantuje precyzję wykonania, tel. 12 680 48 23 kom. 501 123 093 sklepkrakow@basta.net.pl http://goo.gl/95xKjm

Kursy, szkolenia
 Pomożemy Ci zawodowo! Asystent nauczyciela przedszkola! Lubisz pracować z dziećmi ? Zapisz się na kierunek: Asystent nauczyciela przedszkola, a już po roku będziesz mógł zacząć pracę! Będziesz pomagać nauczycielowi w realizacji zadań opiekuńczo-wychowawczych i dydaktycznych, nauczysz się właściwej opieki nad dziećmi w różnych sytuacjach, poznasz metody organizowania dzieciom czasu wolnego i literaturę dziecięcą. Chcesz poznać więcej szczegółów? Umów się na rozmowę telefoniczną: ** www.zak.edu.pl/zapisz-sie-online ** Tryb nauczania: zaoczny Czas trwania: 1 rok Cena: 119zł /mc ZAPRASZAMY Centrum Nauki i Biznesu "Żak" w Legionowie ul. Jagiellońska 8a ( II piętro ) www.legionowo.zak.edu.pl / Tel. 605-490-067 Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00 oraz Sobota: 9:00 - 14:00

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie