REKLAMA
REKLAMA

Szybkie odchudzanie

09.07.2016 15:48 #Ivaa
Czy według Was szybkie odchudzanie jest możliwe, a jeżeli tak, to jak to zrobić?
Gdzie się zgłosić, aby uzyskać porady w tym zakresie?
12.07.2016 21:41 #foska
Możesz zgłosić się do trenera personalnego. On zajmuje się wieloma rzeczami o których możesz przeczytać na http://obk.pl/ tam na 100% znajdziesz artykuł o trenerze personalnym . Ja sama wybrałam się do specjalisty, By pokazał mi jak wykonywać ćwiczenia oraz jaką stosować dietę.
13.07.2016 12:17 afm
Szybkie odchudzanie jest niezdrowe, każdy klub fitnes ma teraz trenerów od odchudzania.
Najlepiej wybrac się do specjalisty
15.11.2016 13:08 nataliarw
Sporo ostatnio się słyszy na temat liposukcji bez chirurgicznej ingerencji czyli lipoliza.
Podobno jest bardzo skuteczna i w dodatku nie niezdrowa. Być może warto przemyśleć taki rodzaj odchudzania.
28.03.2017 12:34 urszula
Nie bardzo wierze w szybkie odchudzanie. Trzeba czasu i systematyczności. Dobra dieta i ćwiczenia. Mój mąż chce kupić taką maszynę Jak dla mężczyzny to faktycznie bardzo fajne urządzenie. Ja wolę rower magnetyczny.
06.04.2017 13:30 Piper
odchudzanie musi być rozsądne, dieta odpowiednio dopracowana i zróżnicowana. Trzeba myśleć przede wszystkim o swoim organizmie.
07.04.2017 10:15 #olaola
http://fittspray.com ciekawe ktoś próbował?
14.04.2017 09:21 Piper
a co to takiego? Nigdy o tym nie słyszałam.
18.05.2017 14:37 #Monia1998
Za szybko odchudzać się nie można, bo efekt jojo szybko przyjdzie. Najlepiej jest skonsultować się z dietetykiem i dbać o to, z jakiego źródła pochodzi jedzenie. Dobrze jest zaopatrywać się w produkty w takich sklepach z naturalną żywnością i przygotowywać posiłki w domu.

23/321 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie