REKLAMA
REKLAMA

Szukasz prywatnego detektywa?

13.03.2015 10:09 cbdio
Wszystkim poszukującym prywatnego detektywa polecam usługi detektywistyczne Centralnego Biura Detektywistyki i Obserwacji, w tym:

USŁUGI PRYWATNE:
- Obserwacja osób ( zdrady, ustalenia )
- Poszukiwanie osób zaginionych i ukrywających się
- Poszukiwania zaginionego mienia
- Weryfikacja szkód zgłaszanych do firm ubezpieczeniowych
- Sprawdzanie niani

USŁUGI BIZNESOWE
- Wywiad gospodarczy
- Wykrywanie kamer i podsłuchów
- Audyt bezpieczeństwa
- Sprawdzanie kontrahentów
- Sprawdzanie pracowników ( kandydatów jak i obecnych )
- Wykrywanie nieuczciwej konkurencji

INNE
- Badania wariografem
- Biały wywiad
- Ustalenie ojcostwa
- Podsłuchy
- Kamery
- Fotopułapki
- Monitoring

Kontakt: 790 200 240
http://cbdio.pl/detektyw-warszawa
21.05.2015 15:52 #olaiii
Hej, ja mam pytanie, czy ktoś korzystał z usług agencji detektywistycznej Nemezis? Proszę o info, mam kilka pytań.
28.05.2015 13:44 #Alfa
Ja też mam kilka pytań, ale akurat odnośnie biura detektywistycznego Veritas. Korzystał może ktoś?
28.05.2015 13:46 #Alfa
*Veritas24, doprecyzuję, że chodzi o to.
29.05.2015 09:06 #ale mia
Ja słyszałam, że są bardzo skuteczni w tym, co robią. Sama nie korzystałam, ale u mnie "w branży" mają bardzo dobrą opinię.
29.05.2015 17:35 #korn
Veritas? Nie znam. I to chyba dobrze świadczy. Każde biuro daje w końcu d**y. O nich jeszcze cisza ;)
17.06.2015 15:16 #mery72
Ja korzystałam z usług p. Jarosława z Nemezis. Pomagał mi podczas sprawy rozwodowej. Dostarczył dowodów na zdradę męża. Dzięki niemu sprawa przebiegła po mojej myśli. Zresztą szukając detektywa sprawdzałam Nemezis na kilku forach i wszędzie pojawiały się pozytywne opinie. Moim zdaniem to, że opinie są dobre, to akurat się chwali. Teraz sama wiem, że p. Jarek to był mój najlepszy wybór. Jak ktoś ma pytania, to proszę napisać, chętnie odpowiem.
28.07.2015 18:34 #campinos
Wiecie co, jak szukałem kontaktu do detektywa, trafiłem na stronę www.detektywdlabiznesu.pl - nawet nie wiedziałem, że w biznesie tak się robi popularny wywiad gospodarczy w wykonaniu detektywów. Ciekawa sprawa, ktoś z Was może korzystał z takich usług?
07.10.2015 10:01 #Marta1977
a może kobiety detektywi? Specjalistki od zdrad z biura detektywistycznego z Warszawy Femina?
korzystałam do pewnych ustaleń i jestem zadowolona.
14.10.2015 10:37 #Michał G.
Korzystałem z usług CBDiO. Są skuteczni, a to najważniejsze w tym przypadku. Udało się uniknąć podpisania umowy z nierzetelnym, na szczęście niedoszłym klientem.
28.10.2015 13:18 #detektywRoMan
wykrywanie podsłuchów, wywiad gospodarczy, sprawy majątkowe, rodzinne czy gospodarcze - Biuro Licencjonowanych Detektywów Ro-Man. Działa na terenie całego kraju jak i UE. Od 24 lat w branży usług detektywistycznych. detektywkrakow.pl
17.11.2015 15:07 #KingaK
Piszecie tu dużo o biznesie, ja korzystałam z usług detektywa z agencji Nemezis w celach prywatnych - mogę śmiało polecić, byłam bardzo zadowolona z rzetelności i poufności detektywa.
15.12.2015 15:56 #michał71
Mnie prywatny detektyw dostarczył niezbitych dowodów na liczne zdrady żony, okazało się to dużą pomocą w sądzie...
16.12.2015 03:26 #Zbyszek
Korzystałem z usług wielu firm detektywistycznych ponieważ prowadzę interesy w wielu branżach i w różnych częściach Polski. Dopiero firma AXA EXPERT uświadomiła mi co to znaczy pełne zadowolenie z pozytywnie załatwionej sprawy i z właściwie wydanych pieniędzy. Na każdym etapie mojej sprawy uczestniczyłem w działaniach detektywa i jestem mile zaskoczony profesjonalnym podejściem i sprzętem który miałem okazję zobaczyć w akcji. Dziękuję za pomoc i pozdrawiam całą ekipę Axa Expert.
28.12.2015 17:48 #booshmanka
Ja korzystałam z pomocy agencji Nemezis, konkretnie p. Jarosława. Mogę z czystym sumieniem polecić tę agencję właśnie. W moim przypadku ich pomoc okazała się nieoceniona.
30.12.2015 18:58 #albert80
Zdecydowanie agencja detektywistyczna Nemezis jest godna polecenia. Ja z uwagi na profesję mam do czynienia z różnymi podmiotami świadczącymi usługi detektywistyczne, zespół pana Jarosława mogę rekomendować z pełną odpowiedzialnością. Zainteresowanych odsyłam na stronę, najlepiej zobaczyć, czym się zajmują -> www.nemezis24.pl/oferta/detektyw
08.01.2016 20:52 #tereskal
A interesowaliście się wywiadownią gospodarczą oferowaną m.in. przez biuro Lampart www.lampart.co ? Dla sukcesów biznesowych, zwłaszcza przy poszukiwaniu nowych kontrahentów to może być ciekawa opcja.
11.01.2016 23:04 #evemi
Korzystałam z kancelarii detektywistyczej detektywa matysiaka i byłam zadowolona. Dokładny i konkretny. W miarę tani jak na warszawę. Polecam
12.01.2016 08:21 #kerasta
[url=www.google.com]ja tez szukam[/url]
18.01.2016 11:14 #podejrzliwy77
Korzystałem z usług biura ADW-detektywi, gdy podejrzewałem mojego wspólnika o nieuczciwą grę. Szybko dostarczyli mi wystarczające dowody, aby rozwiązać naszą współpracę, a jego oskarżyć o wynoszenie pieniędzy z firmy.
03.02.2016 10:31 #Mar111
#campinos napisał(a) 28.07.2015 18:34

Wiecie co, jak szukałem kontaktu do detektywa, trafiłem na stronę www.detektywdlabiznesu.pl - nawet nie wiedziałem, że w biznesie tak się robi popularny wywiad gospodarczy w wykonaniu detektywów. Ciekawa sprawa, ktoś z Was może korzystał z takich usług?
Raport gospodarczy daje nam pogląd na to z kim zamierzasz współpracować. Mogę polecić tę firmę, jest ok. Rzeczowo i konkretnie
07.03.2016 10:49 #domisia
Bardzo dobrą opinią w Warszawie cieszy sie to biuro http://www.lampart.co/ . Świadczą usługi dla wielu kancelari jak i również osób prywatnych. Jeśli chodzi o nieuczciwego kontrahenta to bez problemu możesz się z tym do nich zgłosić.
09.03.2016 12:05 tomek99
Polecam Biuro Kryminalistyczne Scriptum. Działają szybko i konkretnie. Jestem bardzo zadowolony z ich usług.
11.03.2016 15:19 #lenkamenka4
Naszą misją jest wyznaczanie standardów niesienia pomocy wszystkim, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji. Właśnie dlatego czujemy się odpowiedzialni, aby rozwiązywać najtrudniejsze zadania, zapewniając Naszym Klientom komfort i bezpieczeństwo.
http://grupahedron.pl/
11.03.2016 15:19 #lenkamenka4
Naszą misją jest wyznaczanie standardów niesienia pomocy wszystkim, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji. Właśnie dlatego czujemy się odpowiedzialni, aby rozwiązywać najtrudniejsze zadania, zapewniając Naszym Klientom komfort i bezpieczeństwo.
Grupahedron
18.03.2016 11:49 #glasek
Witam,
polecam Agencja Detektywistyczna GLOBAL 24 www.detektyw-katowice.com.pl
01.04.2016 11:26 #boss
Boss Biuro Detektywistyczne w Katowicach

www.detektywkatowice.cba.pl

www.prywatnydetektyw.cba.pl

www.detektywboss.cba.pl

Nasza centrala mieści się w Katowicach, lecz działamy na terenie całego kraju, oraz Unii Europejskiej.
Naszym nadrzędnym celem jest profesjonalna obsługa klientów w zakresie:
- usług detektywistycznych
- ochrony osób i mienia
Grupa Dochodzeniowo - Śledcza oraz Grupa Uderzeniowa - na tym się opieramy. W zależności od charakteru sprawy uruchamiamy obydwie, lub jedną z grup.
Nasza kadra to młodzi, aktywni i wyszkoleni ludzie do zadań specjalnych, dla których każda sprawa jest nowym wyzwaniem, a jej każde utrudnienie dodatkową determinacją w jej rozwiązaniu.

.....

Zajmujemy się:

- Sprawy rozwodowe

- Obserwacja osób

- Poszukiwanie osób zaginionych

- Poszukiwanie osób ukrywających się

- Poszukiwanie osób porwanych dla okupu lub innych celów, negocjacje oraz uwolnienie osoby.

- Poszukiwanie mienia

- Ustalenia adresowe, oraz majątkowe

- Sprawy karne

- Sprawy spadkowe

- Wywiad środowiskowy

- Śledztwa gospodarcze

- Wykrywanie podsłuchów

- Nieuczciwa konkurencja

- DNA

- Wywiad gospodarczy

- Ochrona VIP

- Ochrona Osób i Mienia

Zawsze możesz się do nas zgłosić, my pomożemy Ci rozwiązać Twój problem. Nie musisz korzystać z naszych usług od zaraz. Doradzimy Ci, zastanowisz się, a jak się zdecydujesz my zajmiemy się Twoją sprawą.
Po zakończeniu działań odpowiemy na każde Twoje pytanie i przedstawimy szereg dowodów związanych ze sprawą.
Zapewniamy pełną dyskrecję.
28.04.2016 14:51 #bobaje64
Ja korzystałem z usług biura ADW-detektywi, kiedy zacząłem podejrzewać moją żonę o zdradę. Niestety nie myliłem się
01.05.2016 10:50 #tomash
Ja właśnie poszukuję detektywa, tak więc zapoznam się na pewno z tymi adresami które podaliście. Ja dostałem od znajomego namiar na biuro detektywistyczne Nemezis i na pewno z nimi się skontaktuję, bo od kolegi wiem, że są godni zaufania.
31.05.2016 16:27 #kik81
Moja siostra podejrzewa, że maż ją zdradza. Zastanawia się czy wybrać się do detektywa. Kogo polecacie? Słyszałam, że ADW-detektywi są godni polecenia. Ma ktoś z nimi doświadczenie?
04.06.2016 19:16 #Gu wno prawda
Mam wrażenie, że na tym forum siedzą sami naganiacze frajerów. Najlepszy jest chyba ten, co to zatrudnił detektywa, bo mu wspólnik wynosił kasą. No i ten wpis z grupą uderzeniową też nie wąski. Bomba, gleba i wiesz z kim tańczysz. Detektywi qrwa ich mać z licencjami 2014r. Naoglądali się Polsatu, tefałenu i głupa palą.
27.06.2016 15:02 #tetrus
Jestem ciekawa, czy ktoś korzystał z tej Agencji detektywistycznej z Wrocławia http://prywatny-detektyw-wroclaw.pl/. Bardzo zależy mi, aby moją sprawę prowadziła kobieta detektyw, a tej firmie podobno większość to kobiety.
20.07.2016 12:19 ula87
Ja nie korzystałam z nich ale wraz z przyjaciółką skorzystałyśmy z usług http://grupahedron.pl/ to czego się dowiedziałysmy zostawie dla siebie... ale jeżeli chodzi o firmę, informacje i jakosc dawanych usług to gorąco polecam ta grupę
25.07.2016 12:49 #Maciej65
witam, ja mogę śmiało polecić biuro detektywistyczne Trelka z Poznania. sprawdzcie ich usługi może znajdziecie coś co potrzebujecie http://detektywtrelka.pl
15.09.2016 23:34 #Lulop
Od siebie polecam Panią Bożenę Skrzypek - skuteczna, z dużym doświadczeniem, nie boi się spraw trudnych, mi pomogła w trudnej sprawie rozwodowej, za co wdzięczny jestem bardzo
02.12.2016 14:51 nataliarw
Ja polecam jeszcze co nieco poczytać o tym jak wygląda praca takiego detektywa, niedawno natrafiłem na bardzo ciekawy artykuł w tej sprawie: Jak wygląda praca detektywa?
28.12.2016 22:58 ptaszyca123
Warta uwagi jest tez Skrzypek, akurat z Wrocławia. Z bardzo dużymi sukcesami, o których było raczej głosno. Nie jest to detektyw najtańszy, ale ile płącimy, tyle mozemy oczekiwać. I chyba nie ma co ukrywac, ze jezeli mamy sprawę trudną, to oszczędzać raczej nie powinniśmy jeżeli chcemy spać spokojnie
29.12.2016 13:39 krzysztof20
ja chyba zacznę korzystać z tych usług, żeby śledzić mojego faceta...
03.01.2017 15:35 asia60
chętnie bym wynajęła takiego detektywa, jestem ciekawa, czy potrafiłby nakryć mojego faceta na zdradzie :)

15/6269 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Dodawanie nowych wpisów wymaga zalogowania się (po uprzedniej rejestracji).

© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie