REKLAMA
REKLAMA

Szukam prezentu dla siebie

31.05.2017 09:03 #Weronikaaa
pomocy nie wiem co sobie kupić na prezent ?
czy moge sobie sama odpowiedzieć w drugim poście na te pytanie ?
widzę, że większość z was tak robi, to pomaga ?
31.05.2017 09:05 #Kasiaaa
słuchaj kolezanko, u nas w swiecie marketingu szeptanego
modne są ochraniacze na nasze puste łby
11.06.2017 22:35 #popi9
Może książka? na inbook.pl jest bardzo duży wybór wszelkich książek!Ja osobiście uwielbiam czytać książki dostawać kupować!
12.06.2017 00:42 sloiczek88
Jak chcesz prezent dla siebie to proponuję coś oryginalnego, spróbuj wypożyczyć sobie kamerę GoPro, np. stąd http://www.uarehero.pl i heja, w góry, na basen, na rower, na spacer, gdzie tylko Twoja dusza zapragnie, potem zdjęcia do wywołania, film zgrany na płytę i piękne wspomnienia !
wpis modyfikowany 1 raz, 12.06.2017 00:43 
12.06.2017 07:30 urszula
Ja kocham książki. A ostatnio dotarłam do książek tego księdza Pisze na bardzo trudny temat choroby, walki z nią i chęci życia. Sam chory, pomagał innym i głosił maksymę "Zamiast ciągle na coś czekać - zacznij żyć, właśnie dziś. Jest o wiele później, niż Ci się wydaje". Książki to dla mnie zawsze najlepszy prezent, nawet te o tak trudnym temacie jak choroba nowotworowa.
12.06.2017 09:32 #machonastyr
super słoju pierdooooooooooolony
27.06.2017 13:13 natanka
ja sobie kupiłam ostatnio buty, takie jakie chciałam sportowe tutaj multu.pl i strój do biegania termoaktywny ;) także z prezentu byłam zadowolona.
wpis modyfikowany 1 raz, 03.07.2017 16:41 
05.07.2017 12:21 #Nikos
Zrób sobie prezent i zainwestuj w solidną izolacje :) Tutaj masz fachowców
05.07.2017 12:23 #Nikosdem0
http://termil.pl
05.07.2017 13:12 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."..
21.07.2017 18:40 renelka
Proponuję prezent praktyczny, taki kobiecy, a mianowicie voucher na zabiegi do spa. Z pewnością z przydałby ci się jakiś masażyk z zapachem dojrzałego wina albo rytuałem złota i pielęgnacyjnym nektarem. Może coś z kosmetyki twarzy, może manicure, na pewno jakieś potrzeby w tym zakresie masz. Gdybyś się zdecydowała to polecam wyjątkowe spa w Poznaniu http://www.goodtimedayspa.eu/
29.07.2017 22:16 #borakiewska
natanka napisała 27.06.2017 13:13

ja sobie kupiłam ostatnio buty, takie jakie chciałam sportowe tutaj multu.pl i strój do biegania termoaktywny ;) także z prezentu byłam zadowolona.
Weszlam z ciekawosci na ta strone i jestem w szoku! co za ekstra ceny! Zamowilam sobie kilka par, zobaczymy jak przyjda :D!
09.08.2017 14:28 #alika d1
Fajnie jest tak samemu robić sobie prezenty. Przynajmniej wie się, że będą takie jak chcemy. Ja sprawiłam sobie ostatnio piekną torebkę marki Fabiola, którą znalazłam w Jagodowym Kocie i to z nieduże pieniądze. Ale dziwczyny jest naprawdę śliczna i ta jakość wykonania, absolutnie nie żałuję zakupu i wiecie co chyba kupię sobie jeszcze jedną.

41/362 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie