REKLAMA
REKLAMA

Szukam prezentu dla chłopaka

14.04.2017 07:23 #ajaj
Kochani szukam prezentu dla chłopaka! Już niedługo ma urodziny! Myślałam o fajnej grze typu. http://konsoleigry.pl/gry-na-pc-w- pudelkach/ 8208-steep-pl-gold-edition-pc-dlc. html co myślicie? Podoba się wam ten pomysł?
16.04.2017 18:03 drapak23
To jest dobry pomysł, pomyśl może jeszcze o jakieś wycieczce, z łatwością znajdziesz sporo tanich biletów lotniczych czy nawet autobusowych. Jakieś ciekawe miejsca do odwiedzenia też z łatwością znajdziesz w internecie. Możesz także pomyśleć o zapoznaniu się z ciekawostkami ze świata przed wyjazdem i być przewodnikiem dla swojego chłopaka :)
18.04.2017 19:12 #Iga D
Mój ostatnio fascynuje się wymyślaniem nowych drinków i nawet niezłe mu wychodzą. Trochę poszperałam w sieci iznalazłam świetne akcesoria barmańskie na kuchnianawidelcu.pl. Zapewne kupię mu szejker i albo wybiorę jakieś fajne kieliszki albo jakiś gadżeciarski korkociąg. Na pewno się z nich ucieszy.
03.05.2017 15:05 #anciak
a może coś do telefonu, jakieś markowe akcesorium? polecam sklep Iscratch, mają fajne gadżety https://iscratch.pl
09.05.2017 10:35 #wunka
może jakaś fajna książka będzie lepszy prezentem? na inbook.pl widziałam masę propozycji różnych książek! Powinnaś tam zajrzeć jak najszybciej.
23.05.2017 23:50 #allen
Zobacz do tego sklepu mojego ulubionego z resztą, ,konsoleigry.pl/gry-na-pc-w-pudelkach/ 7390-f1-2016-pc-kluc z.h tml szczególnie fajna opcja taki prezent dla chłopaka oni sa dużymi dziećmi i się
cieszą z takich upominków
27.05.2017 09:58 #erica
Te kieliszki to fajny pomysł moim zdaniem :) ostatnio fajne widziałam na https://dukapolska.com/szklo Może coś w tym stylu? Mój by sie na pewno ucieszył
27.05.2017 13:44 #juha
Fajniejszym prezentem jest książka!na inbook.pl jest bardzo duży wybór wszelkich książek! To jest bardzo uniwersalny prezent! ja lubię dostawać książki.
29.05.2017 00:20 #inna44
Tak serio serio.. Dla faceta ja bym postawiła na akcesoria motoryzacyjne i połączyła je i Może coś do autka? w total-care.pl jest dużo kosmetyków samochodowych! taka profesjonalna chemia do samochodu.
01.06.2017 15:41 #liczka
kup mu powerbank, uchwyt na telefon do auta czy jakieś inne akcesorium do telefonu, lubia takie prezenty,.sama zamawiam w Iscratch https://iscratch.pl/
05.06.2017 21:54 #lula
Kup ksiażkę! Będzie oryginalnie i przydatnie. na inbook.pl jest bardzo dużo fajnych tytułów ksiażek! sprawdź.
01.07.2017 22:00 Tryton83
Faceci najbardziej lubią prezenty, które są praktyczne. Dlatego nie każdy będzie się cieszył z książki. Kieliszki może i są praktyczne, ale ani ja, ani żaden z moich znajomych nie zwraca szczególnie uwagi na to, z czego pije alkohol. Ważniejszy jest sam trunek i towarzystwo. Ja z wymienionych przez Was propozycji zdecydowanie najbardziej cieszyłbym się z dobrych kosmetyków do auta - to prezent, który na pewno się nie zmarnuje a dla wielu facetów samochód to coś znacznie więcej niż tylko środek transportu. Polecam Wam zbadać najpierw, gdzie zaopatrujemy się w takie środki i wybrać coś podobnego. Ja na przykład kupuję zazwyczaj profesjonalne kosmetyki w sklepie inter-rally.pl. Mają dobre środki, w tym dedykowane do sportów samochodowych. Możecie też zawsze kupić dobry nóż do pasów - oby nigdy się nie przydał, ale czasem może uratować życie.
02.07.2017 11:40 #konterzx
a Twój chłopak lubi zegarki? Jeżeli tak to możesz sobie wejść na https://frago.pl/smartwatche-i-smart i cos z tej kategorii wybrac. Mi osobiscie smartwatche i smartbandy bardzo sie podobaja ale to ty swojego chlopaka powinnas znac najlepiej :D
03.07.2017 08:55 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."
17.07.2017 15:29 #kuka77
Jednak ja jestem za książkami! na inbook.pl jest dużo tytułów fajnych, można czasami fajne promocje złapać!
18.07.2017 10:26 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."...
18.07.2017 21:57 nataliarw
ja też poszłabym w stronę wycieczki ;) Jeżeli Twój chłopak lubi podróżować, to z pewnością wycieczka będzie najlepszym rozwiązaniem... bo przecież w życiu piękne są tylko chwile ;)
20.07.2017 09:03 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.".....
22.07.2017 13:19 #joulie
Ja bym się zastanowiła nad czymś, co sprawi przyjemność chłopakowi, coś co będzie związane z jego hobby. Może kamerka sportowa? Ja w Teletorium znalazłam całkiem fajną.

17/350 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie