REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

szukam prawnika w sprawach rodzinnych

09.02.2018 08:23 #Ela Kobyłka
Kiedyś na tym portalu znalazłam wątek o polecanym prawniku Marcinie Cywińskim, wiele osób pisało o nim dobre komentarze czy ktoś z forum ma namiary na tego prawnika. Potrzebuje prawnika do rozwodu na szybko
pozdrawiam serdecznie
10.02.2018 09:37 #Ania Myszkowska
Możesz znależź numer tego prawnika na stronie fundacji Rodzina w Kobyłce , ja wzięłam z tamtej stron . Co do jego osoby konkretny i dużo gada przedstawiając sprawę na różne strony. Prowadził alimenty zakończone połowicznie dobrze ale byłam na to przygotowana. Wiadomo ojciec dziecka bezrobotny i nie wywalczyłam sumy jaką chciałam . życzę powodzenia
10.02.2018 15:39 #Jarosław
Bardziej proponuję Kancelarię Adwokacką WS LEX
13.02.2018 14:51 #Kingas
Ja korzystałam z pomocy kancelarii mec. Staniszewskiego i bardzo sobie to cenię. Świetnie przygotowany i z podejściem, aby kobieta jak najmniej się musiała naszarpać. Umówmy się - rozwód nigdy nie jest sprawą przyjemną.
14.02.2018 13:31 #Lidia33
Potwierdzam, Staniszewski jest bardzo skuteczny.
REKLAMA
15.02.2018 13:52 #to syf jest
słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah
03.04.2018 23:07 #Ela Kobyłka
#Ela Kobyłka napisał(a) 09.02.2018 08:23

Kiedyś na tym portalu znalazłam wątek o polecanym prawniku Marcinie Cywińskim, wiele osób pisało o nim dobre komentarze czy ktoś z forum ma namiary na tego prawnika. Potrzebuje prawnika do rozwodu na szybko
pozdrawiam serdecznie
byłam na poradzie i polecam. Bardzo dziękuję za pomoc

38/6571 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Dom i ogród
 vaillant sprzedam piece gazowe c.o.uzywane z niemiec po przeglądzie serwisowym z gwarancja na uruchomienie piece tylko c.o. oraz dwufunkcyjne do mieszania,domu,domu wielorodzinnego,pensjonatu zakładu cena od 1.200 zl więcej informacji tel 691 686 772

Finanse
 Sprzedam koszty VAT, faktury VAT Dam faktury VAT - Koszty VAT Dam - szybko, profesjonalnie i tanio. Zmniejsz swój podatek i płać mniej. Chciałbyś obniżenia zbyt wysokiego podatku VAT oraz PIT (CIT), potrzebujesz faktur kosztowych od innych podmiotów gospodarczych napisz. Gwarantujemy: - pełne i profesjonalne doradztwo Zapraszamy wszystkich do współpracy - niższe podatki tylko z nami. Wszystko sprawnie i szybko, a co najważniejsze w miłe atmosferze i z pełnym profesjonalizmem. Proponujemy Faktury VAT na usługi, oraz Faktury VAT na towary. Zapewniamy i gwarantujemy profesjonalizm, dyskrecję i bezpieczeństwo transakcji nawet w przypadku kontroli krzyżowej oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

Nieruchomości
 BEZPOŚREDNIO ZAMIENIĘ MIESZKANIE WŁASNOŚCIOWE, POKÓJ Z KUCHNIĄ NA ŻOLIBORZU (30 M2) NA 2-3 POKOJE. DOPŁACĘ. 608- 535-535

Usługi inne
 Montaż anten 24H, Ustawienie sygnału 24H, Regulacja 24H, Przenoszenie Anteny 24H, Wymiana Konwertera 24H, Wymiana Przewodu 24H, Wymiana Anteny 24H, Montaż Multiroom 24H, Montaż tv 24H . >>>511 591 717<<<

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.