REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

szukam prawnika w sprawach rodzinnych

09.02.2018 08:23 #Ela Kobyłka
Kiedyś na tym portalu znalazłam wątek o polecanym prawniku Marcinie Cywińskim, wiele osób pisało o nim dobre komentarze czy ktoś z forum ma namiary na tego prawnika. Potrzebuje prawnika do rozwodu na szybko
pozdrawiam serdecznie
10.02.2018 09:37 #Ania Myszkowska
Możesz znależź numer tego prawnika na stronie fundacji Rodzina w Kobyłce , ja wzięłam z tamtej stron . Co do jego osoby konkretny i dużo gada przedstawiając sprawę na różne strony. Prowadził alimenty zakończone połowicznie dobrze ale byłam na to przygotowana. Wiadomo ojciec dziecka bezrobotny i nie wywalczyłam sumy jaką chciałam . życzę powodzenia
10.02.2018 15:39 #Jarosław
Bardziej proponuję Kancelarię Adwokacką WS LEX
13.02.2018 14:51 #Kingas
Ja korzystałam z pomocy kancelarii mec. Staniszewskiego i bardzo sobie to cenię. Świetnie przygotowany i z podejściem, aby kobieta jak najmniej się musiała naszarpać. Umówmy się - rozwód nigdy nie jest sprawą przyjemną.
14.02.2018 13:31 #Lidia33
Potwierdzam, Staniszewski jest bardzo skuteczny.
REKLAMA
15.02.2018 13:52 #to syf jest
słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah

24/6496 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
CHCESZ 400 ZŁ NA ZAKUPY NA ALLEGRO? ZAŁÓŻ KARTĘ
ŁAPIE CIĘ GŁÓD? ZAMÓW PIZZĘ

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi inne
 Regenerujemy wały ślimakowe pionowe i poziome do paszowozów wszystkich marek. Możemy wykonać całkowicie nowe wały, lub odbudować wypracowane wytarte ślimaki na istniejącym rdzeniu. Posiadamy własny transport, możliwy odbiór wału od klienta i dostawa po zregenerowaniu, na terenie całego kraju.Szczegółowe informacje udzielamy telefonicznie bądź drogą mailową. tel.663 868 061

Finanse
 +++ Pożyczka pozabankowa! Nawet czteroletni okres spłaty i 2000 zł na 0%. Szybko i dyskretnie. Wejdź, pomożemy! Usługi: Pożyczka online, Pożyczka na raty, Pożyczka do 25000 zł: www.get-money.pl/chwilowki

Poszukuję do wynajęcia
 Firma budowlana poszukuje do wynajęcia terenu w Warszawie i okolicach pod bazę sprzętowo-transportową o powierzchni do 10.000 m2 Tel. 602 176 786

Usługi transportowe
 Wyjazdy z Suwałk/Augustowa/Białegostoku/Łomży/Sokółki/Zambrowa/Bielska Podlaskiego/Brańska/ Łap/Ciechanowca/Ostrowi Mazowieckiej/Warszawy/Poznania. Ekspresowe połączenia autokarami klasy LUX. Promocyjne ceny biletów. Już od 99 PLN. Kawa/herbata słodkie przekąski na pokładzie autokaru gratis!Więcej informacji na www.ibatur.pl. Infolinia: 795 404 404 Biuro: 85 7 404 404

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.