REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

szukam fajnego przedszkola na wawrzyszewie

# Effate

27.03.2017 09:35

Za chwilę zaczyna się rekrutacja do przedszkoli, szukam fajnego przedszkola (panstwowego) dla mojego synka na wawrzyszewie lub okolicach. Nie zależy mi na "złotych klamkach" tylko miejsca gdzie dziecko będzie chciało spędzać czas i gdzie są ciekawe zajęcia a personel przede wszystkim traktuje dzieciaki z szacunkiem.

# daniak

28.03.2017 12:31

Bardzo dobre przedszkole jest na pruszyńskiego, mają przeglądy w klinice stomatologicznej z lektykarskiej. Dużo wychodzą, a Panie są mega miłe - konkretne babki :) dużo tam się dzieje. Moje dziecko tam chodzi.

# delicius

30.04.2017 17:20

ja mogę polecić przedszkole w Piasecznie Ala i kot , nasza córeczka tam chodzi. dowozimy ją ale warto. http://www.alaikot.pl/

REKLAMA

# Klara123

27.03.2018 22:15

Koleżanka poleciła mi www.przedszkole-promyk.pl. Już na zajęciach adaptacyjnych moja Kasieńka zaakceptowała przemiłe opiekunki. Byłam spokojna zostawiając tam dziecko.

# Katcharina von Nitskermann

28.03.2018 09:09

syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.

# Moczkałowki

28.03.2018 10:27

#delicius napisał(a) 30.04.2017 17:20
ja mogę polecić przedszkole w Piasecznie Ala i kot , nasza córeczka tam chodzi. dowozimy ją ale warto. http://www.alaikot.pl/
Akurat uwierzę że wozisz dziecko z Bielan do Piaseczna. Ile bierzesz za wklejanie reklam ??

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024