REKLAMA
REKLAMA

Szukam fajnego prezentu

27.08.2017 17:16 #jagodka
Szukam fajnego prezentu, myślałąm o - inbook.pl/p/s/1083473 /ksiazki/przewodniki /polska-na-weekend ponieważ wydaje mi się bardzo praktyczne i uniwersalne na wycieczki weekendowe, co myślicie?
27.08.2017 18:12 #jagodka
A może aparat do mierzenia ciśnienia? z diagnosis są takie fajne ciśnieniomierze, ja ostatnio mojej mamie kupowałam w aptece stacjonarnej. Fajny prezent bardzo praktyczny i uniwersalny,
27.08.2017 18:12 #bluzka7
A może aparat do mierzenia ciśnienia? z diagnosis są takie fajne ciśnieniomierze, ja ostatnio mojej mamie kupowałam w aptece stacjonarnej. Fajny prezent bardzo praktyczny i uniwersalny,
28.08.2017 10:42 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.
28.08.2017 12:45 gu-gusia
Moim zdaniem książka to dobry pomysł na prezent. Sama często na taki stawiam.
29.08.2017 08:56 #Lolina
Jak Ci braknie funduszy na te prezenty to tutaj masz sprawdzone firmy pożyczkowe w polsce :) Po co się ograniczać budżetem ? :)
29.08.2017 09:39 #szmata szeptana
To praca dla ciebie !!!
Warto się teraz tym zainteresować..
05.09.2017 08:48 #Deko1
Może sprezentuj żonie zabiegi kosmetyczne? Żadna kobieta nie wzgardzi takim podarunkiem :) na stronie http://neobeauty.pl masz różne zabiegi do wyboru.
05.09.2017 09:27 #szmata szeptana
To praca dla ciebie !!!
Warto się teraz tym zainteresować.. ,,
19.09.2017 11:41 #jaktos
Pakiety z Prezent Marzeń. Dla kobiety to np. jakiś wypad do spa, a dwa faceta - może jakaś wypasiona fura? Albo jazda czołgiem? Zakładam, że właśnie takimi prezentami można moim zdaniem zrobić największe wrażenie. Co sądzicie o takich klimatach?
19.09.2017 12:23 #anussssa
słaba reklama, badziewiastych pakietów
20.09.2017 11:47 #won reklamo
super, wspaniale, cudownie.
Dobry portal/ sklep nie potrzebuje takiej szm.acianej reklamy, na darmowym portalu

Paradoksalnie świadczy to o braku klientów i prawdopodobnie o kiepskiej jakości świadczonych usług.
Nie polecam !!!!!!!!!!!!
20.09.2017 13:29 #Propser
Polecam zapoznać się z ofertą tego sklepu: staranowaszafa.pl mają naprawdę dużo inspiracji , które można użyć jako prezentu, szczególnie dla kobiet:) Jeśli nie wiecie co kupić to tutaj na pewno coś znajdziecie.
20.09.2017 13:53 #syffiasta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom

5/377 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Nieruchomości
 DZIAŁKA LUB DZIAŁKI do wynajęcia na działalność gospodarczą w Warszawie przy ul Modlińskiej utwardzone ogrodzone z pomieszczeniami gospodarczymi lub bez 507112181

Antyki
 Kupię stare motocykle-części 505529328

Lokal użytkowy sprzedam
 Sprzedam lokal 137 m2 na Mokotowie -okolice Domaniewskiej. obecnie funkcjonuje tam apteka. tel kontaktowy 501-642-989

Dom i ogród
 Producent Domków "Zylajek" oferuję nowy piętrowy domek 30m2 Domek ogrodowy na działkę o wymiarach 5/6m (30m kw) Wykonany z konstrukcji szkieletowej dzięki czemu domek jest bardziej stabilny z możliwością całości ocieplenia (za dopłatą.) Ściany i dach wykonane z deski o grubości 20mm, posiadamy również inne wzory i grubości desek. Dzwoń i pytaj. tel: 663757357 email: info@domki-zylajek.pl www.domki-zylajek.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie