REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# Zimbabwejka

28.04.2016 19:45

Gruba kaska to najlepszy w Legionowie bar mleczny - bez dwoch zdań !

# Wielbicielka pierogów ruskich

29.04.2016 07:25

ak trzymać! Gratuluję jak zawsze smacznych i syty obiadów, a dziś dodatkowo wyśmienitej, okraszonej superlarywami opinii! !

# aśka

03.05.2016 16:06

A mi brakuje w Legionowie Salad Story - pracuję w centrum Wawy, więc na obiad chodzę tam, na jakąś sałatkę albo boxa. Jak mnie w domu najdzie ochota na sałatkę Rybaka to żadne pierogi jej nie zaspokoją;)

REKLAMA

# Sati

14.05.2016 20:36

Oooo zrobiłaś mi smaka haha:P Ostatnio też byłem w Salad Story, a tu widzę zmiany, zmiany, zmiany:) Oczywiście pozytywne:P Jadłem wrapa cop i przyznam, że smaki nieziemskie:P

# Sati

14.05.2016 20:36

Oooo zrobiłaś mi smaka haha:P Ostatnio też byłem w Salad Story, a tu widzę zmiany, zmiany, zmiany:) Oczywiście pozytywne:P Jadłem wrapa cop i przyznam, że smaki nieziemskie:P

# Sati

14.05.2016 20:37

Zrobiłaś mi smaczek:P Ostatnio też byłem w Salad Story, a tu widzę zmiany, zmiany, zmiany:) Oczywiście pozytywne:P Jadłem cop i przyznam, że smaki nieziemskie:P

REKLAMA

# aśka

28.05.2016 17:52

Fakt, menu się zmienia, ale mi się to podoba, bo jest dzięki temu duża różnorodność. A nowe sałatki czy boxy super trafiają w mój smak:)

# Max

09.09.2020 12:36

Lokal zszedł na psy, Fatalna i nie miła obsługa.
właściciel zapomniał chyba,że klient nigdy nie wróci jak sie go wita gburowatym personelem
NIE POLECAM !!!!
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA