REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Szkoły językowe w Warszawie

# Patryk78

27.10.2018 10:18

Słuchajcie, poszukuje taniej, a dobrej szkoły językowej w Warszawie. Chodzi mi głownie o angielski. Jaką polecacie?

# Gosia

01.12.2018 17:44

Ja polecam szkołę TFLS. Lektorzy podchodzą do każdego kursanta indywidualnie. Jedna z lepszych szkół , gdyż równomiernie nacisk jest kładziony na mówienie i gramatykę oraz dają gwarancję zdania egzaminów.

# Alicja

29.12.2018 13:06

Hej, ja też mogłabym polecić szkołę TFLS. Naprawdę wysoki poziom nauczania, fajni lektorzy, z bardzo profesjonalnym podejściem. Małe grupy. Ja byłam na kursie przygotowującym do FCE i od razu zdałam egzamin. Fajna szkoła z dobrą lokalizacją.

REKLAMA

 solka

30.01.2019 21:34

Chodzę już drugi miesiąc na kurs angielskiego do szkoły TFLS i potwierdzam wszystkie pozytywy na temat szkoły. Super podejście lektorów, fajna, bezstresowa atmosfera, zajęcia zawsze ciekawe, prowadzone z pomysłem, nigdy się nie nudziłam. Zdecydowanie polecam!

 aneta212

21.02.2019 14:05

jestem zadowolona z kursu w szkole TFLS, dobra szkoła na wysokim poziomie. Moja lektorka jest bardzo profesjonalna, zajęcia prowadzi z dużym zaangażowaniem, polecam!

 Martyna33

28.04.2019 18:46

Polecam naukę w szkole TFLS. Świetna placówka, bardzo miła obsługa i przede wszystkim ciekawie prowadzone zajęcia, nie ma nudy - właśnie tego oczekiwałam.

REKLAMA

 kasia.jablon

17.05.2019 15:24

Uważam, że najlepszą szkołą w Warszawie jest Berlitz. To tylko dzięki nim zawdzięczam swój certyfikat Advaced!! Świetnie mnie przygotowali do egzaminów.

# cara

18.05.2019 02:50

Wybierając kurs w jeden ze szkół językowych sprawdź opinie o szkołach na http://www.opiniuj24.pl/

 zuzla

21.05.2019 14:29

ja wolę się uczyć przez internet, na dojazdy to schodzi drugie tyle co na lekcje, więc nauka z domu jest wygodniejsza. Polecam kursy w eskk, nie tylko z angielskiego: https://eskk.pl/kursy-jezykowe - jak ktoś ma jakieś pytania, to chętnie odpowiem.

REKLAMA

# Mońka

22.05.2019 12:28

Polecam zerknąć na ofertę szkoły https://www.progres.edu.pl/ sama miałam przyjemność uczęszczać.

# Mias

22.05.2019 15:44

Ja już kilka miesięcy uczę się z tutlo i jestem z nich zadowolona. Elastyczne godziny nauki, fajna struktura kursu i świetni native speakerzy, którzy zachęcają do lekcji. Można się wiele nauczyć i osłuchać z różnymi akcentami-co dla mnie jest bardzo dużym plusem!

# Olkaaaa

23.05.2019 09:08

Mozesz mi podać fanpage tej szkoły TUTLO czy coś bo chciałbym więcej o niej poczytać . Na prawdę warto w nią zainwestować ?

REKLAMA

# Wiosna

24.05.2019 19:54

GŁosuje na Wisonę, wtedy może dostaniesz się do lekarza specjalisty najdłużej w ciągu miesiąca, a nie jak obecnie trzeba czekać rok czy dwa lata... #wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ

# iga32

14.07.2019 18:19

Polecam szkołę TFLS. Najlepsza szkoła angielskiego w Warszawie. Małe grupy, fajni ludzie, przygotowani lektorzy. Kameralny klimat, a to pozytywnie wpływa na naukę.

# patryk_coventry

06.04.2021 09:59

Nie wiem czy jest sens uczęszczać stacjonarnie w dzisiejszych czasach. Ja sam mieszkam w Anglii, ale chodzę na kurs online do lodzkiej szkoly Live - live.edu.pl. Ceny maja duzo lepsze niż warszawskie (niz brytyjskie tez ), a jakosc bardzo dobra.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy