REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

Szkolne boiska

# małgorzata

22.04.2010 11:01

Jestem mamą ucznia Szkoły Nr 275, gdzie zimą wybudowano piękne przedszkole modułowe z równie pięknym placem zabaw dla dzieci. Mam pytanie dlaczego kosztem boiska dla dzieci starszych? Dlaczego nie zaplanowano od razu choćby uporządkowania boiska, które na kilka miesięcy stało się placem budowy? Dlaczego boisko jest przedzielone na pół odgrodzone siatką - na jednym rozkłada się trawę dosadza drzewka a na drugim nie ma nic oprócz błota i murków które moim zdaniem zagrażają dzieciom? Dlaczego dla części dzieci są pieniądze a dla starszych nie ma nawet zdaniem rzecznika gminy na uporządkowanie terenu i postawienie dwóch bramek? Dla mnie jest to przykład braku gospodarności gminy, która w planach powinna uwzględnić choć minimalne nakłady na szkolne boiska, z których uczniowie korzystają również po lekcjach!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy