REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Szkolenia z Rachunkowości

# Plastus

17.12.2015 11:04

Witam,
Jeśli szukacie firmy w Warszawie, która prowadzi profesjonalne szkolenia i kursy z zakresu rachunkowości oraz prawa pracy, to polecam zapoznać się z oferta firmy http://www.cedoz.pl/ , takie szkolenia można zafundować pracownikom w ramach podnoszenia kwalifikacji lub nagrody za dobre wyniki :)

# Karol

27.02.2016 15:16

Szkolenia to świetna sprawa, warto podnosić swoje kwalifikacje bez względu na wiek, ja jestem po 40-stce i zdecydowałem się przebranżowić.

# nan

27.02.2016 17:19

Szklenia to dobry sposób, aby zwiększyć lojalność pracownika do firmy, to bardzo ważne, zważywszy na to, że dziś bardzo szybko zmienia się pracę, także szkoda tracić dobrego pracownika. Rozwiązaniem problemu mogą okazać się właśnie szkolenia podnoszące kompetencje.

REKLAMA

# Krzysztof

28.02.2016 23:09

Jeżeli szukacie szkoleń biznesowych z zakresu sprzedaży, komunikacji, prawa, marketingu itp. rzućcie okiem na http://www.szkolenia.avenhansen.pl/szkolenia-otwarte-kalendarz-katowice.html, firma organizuje szkolenia, wyjazdy integracyjne oraz sesje coachingowe. U nas w firmie bardzo często organizowane są szkolenia i każdy jest zadowolony.

 wwojtek84

20.07.2016 11:45

Moja żona bywa na http://www.szkolenia.avenhansen.pl/szkolenia-otwarte/unia-europejska szkoleniach z pracy. Ostatnio nawet zabrała mnie ze sobą do Krakowa :)

# paula

20.07.2016 14:39

Witam polecam wam fajna stronkę gdzie można zarobić trochę kasy w prosty sposób wystarczy sie zalogowac i wejść w liste zadan -darmoweprezenty.pl -wiele możliwośći warto spróbować .

REKLAMA

# Baranek

26.11.2016 21:27

Jeżel chodzi o prawo pracy , to świetną firma , która prowadzi kursy z tego zakresu a także dla kadr i płac , jest firma soyer . Firma posiada wykwalifikowanych wykładowców i ma bardzo bogate doświadczenie na rynku ze względu na to ,ze dość długo już istnieje

# serduszko

30.11.2016 11:03

byłam równiez na kursie dla działu księgowości z soyera . na zajęcia jest się tu zaopatrzonym w odpowiednie materiały szkoleniowe , które sa w rzetelny sposób przygotowane .poza tym zajęcia sa proadzne w bardz ciekawej formie , często w frmie warsztatów .

# Obik

20.01.2017 08:40

Soyer organizuje także szkolenia pedagogiczne, na których byłam i były bardzo ciekawe, wiec myślę że z rachunkowości także mogą być pouczające!

REKLAMA

 AniaA89

10.10.2018 09:44

Ja ostatnio byłem na szkoleniu z prawa pracy, które były prowadzone/organizowane przez firmę szkoleniową Maciołek&Wspólnicy. Szkolenie składało się z części teoretycznej i części praktycznej. Było prowadzone przez doświadczonego trenera, który posiadał ogromną wiedzę na temat prawa pracy. Po zakończonym szkoleniu nie padło pytanie, na które nie umiałby profesjonalnie odpowiedzieć i dokładnie go objaśnić. Szkolenie było bardzo pouczające, przygotowane na najwyższym poziomie i mogę polecić je każdemu kto chce dokładnie poznać swoje prawa i obowiązki, które ma jako pracownik lub pracodawca. Taka wiedza jest przydatna. Więcej o tych szkoleniach możecie dowiedzieć się ze strony: https://szkoleniamaciolek.com/szkolenie-z-prawa-pracy/

 AniaA89

10.10.2018 09:45

Ja ostatnio byłem na szkoleniu z prawa pracy, które były prowadzone/organizowane przez firmę szkoleniową Maciołek&Wspólnicy. Szkolenie składało się z części teoretycznej i części praktycznej. Było prowadzone przez doświadczonego trenera, który posiadał ogromną wiedzę na temat prawa pracy. Po zakończonym szkoleniu nie padło pytanie, na które nie umiałby profesjonalnie odpowiedzieć i dokładnie go objaśnić. Szkolenie było bardzo pouczające, przygotowane na najwyższym poziomie i mogę polecić je każdemu kto chce dokładnie poznać swoje prawa i obowiązki, które ma jako pracownik lub pracodawca. Taka wiedza jest przydatna. Więcej o tych szkoleniach możecie dowiedzieć się ze strony: https://szkoleniamaciolek.com/szkolenie-z-prawa-pracy/

 AniaA89

10.10.2018 09:46

Ja ostatnio byłem na szkoleniu z prawa pracy, które były prowadzone/organizowane przez firmę szkoleniową Maciołek&Wspólnicy. Szkolenie składało się z części teoretycznej i części praktycznej. Było prowadzone przez doświadczonego trenera, który posiadał ogromną wiedzę na temat prawa pracy. Po zakończonym szkoleniu nie padło pytanie, na które nie umiałby profesjonalnie odpowiedzieć i dokładnie go objaśnić. Szkolenie było bardzo pouczające, przygotowane na najwyższym poziomie i mogę polecić je każdemu kto chce dokładnie poznać swoje prawa i obowiązki, które ma jako pracownik lub pracodawca. Taka wiedza jest przydatna. Więcej o tych szkoleniach możecie dowiedzieć się ze strony: szkoleniamaciolek.com/

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break