REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Szkolenia kosmetyczne

# Beldi

19.09.2016 12:11

Czy uczestniczył ktoś w szkoleniach kosmetycznych Celebrity Visage Academy http://www.cvacademy.pl/? Zamierzam rozszerzyć działalność mojego salonu kosmetycznego więc poszukuję jak najlepszych kursów dla moich pracowników, co myślicie? :)

# Yola

25.10.2016 15:25

Możesz też pomyśleć o rozszerzeniu oferty na fryzjerstwo. Wtedy na pewno przyda Ci się kontakt do Akademii Gnatyshyn http://akademia.gnatyshyn.pl/pl/, która ma siedzibę przy Pasażu Ursynowskim 9. Prowadzą szkolenia dla początkujących i zawodowych fryzjerów. Zastanów się nad wprowadzeniem profesjonalnych usług fryzjerskich do swojego salonu.

# Katarzyna24

03.11.2016 11:34

Ja ostatnio wyslalam dwie moje pracownice do nouveau contour do Poznania. Dziewczyny uczyly sie technik makijazu permanentnego. Teraz to robi furore w naszym salonie, a dziewczyny maja pelne rece roboty :) Wiele sie nauczyly i efekt, ktory otrzymuja klientki jest niezwykle naturalny. Bardzo dobrze zorganizowany kurs.

REKLAMA

# kostres

10.04.2017 07:17

Beauty lux i dobre podejście do tematu. Kosmetyczką nie zostaniesz z dnia na dzień, dopiero po czasie co się dzieje, bo musisz jednak wszystko dopracować. Każda realizowana usługa wymaga mnóstwa czasu i dopiero odpowiednie zaangażowanie może przynieść zakładane korzyści. Cudów to się od razu nie spodziewajcie, to wymaga czasu.

# pober

24.07.2017 07:06

W beauty lux na spokojnie zrobisz takie szkolenie i przygotują cię do pracy. Od razu cudów nie będzie, ale z czasem na bank sytuacja wam się mocno poprawi. Musicie nad sobą pracować. Wtedy docelowo efekty nadejdą, cele zrealizujecie. Kosmetyczką nie zostaje się przecież z dnia na dzień, tylko z czasem. A usługi trzeba zdecydowanie dopracować.

# pomader

25.09.2017 07:28

Beauty lux + praca własna. Ogólnie kosmetyczka nie potrzebuje studiów. Najlepiej zrobić technikum kosmetyczne, a dalej szkolenie zawodowe i to wystarczy. Dalej to już wszystko zależy od waszego zaangażowania w rozwój.

REKLAMA

# syfiassssta reklama

25.09.2017 09:14

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom...

 millionreasons

25.09.2017 18:55

W jakiej cenie są takie szkolenia?

# syfiasssta reklama

25.09.2017 21:10

po 12 za kilogram

REKLAMA

# kostk

18.10.2017 07:19

Jestem właśnie po Beauty lux. Mocno wymagające szkolenie zawodowe, ale takie, które przynajmniej nie jest czasem straconym. Wszystkiego nauczyłam się właśnie w taki sposób, kosztowało mnie to wiele pracy, jednak docelowo swoje zrobiłam. Trzeba było po prostu solidnie się zaangażować.

# won tumany od reklamy

18.10.2017 08:42

ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła
i ni ma ., . .

# kopana

24.10.2017 07:51

Beauty lux i odpowiednie podejście do tematu.
Żeby cokolwiek ogarnąć potrzebny czas, ale szkolenie zawodowe jest zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem. Szybko wszystko ogarniasz i po prostu nie tracisz czasu - tak to powinno wyglądać.

REKLAMA

# Maspert

24.10.2017 20:22

Nie polecam nikomu to syf najgorszy

# Makijaż

11.01.2018 11:46

Ja już od kilku lat prowadzę swój salon i ostatnio zdecydowałam się na poszerzenie swojej oferty znalazłam całkiem ciekawą ofertę kursu makijażu permanentnego w biotekpolska.pl i nie żałuje, zdobyłam nowe klientki, a te, które już do mnie od pewnego czasu przychodzą zaciekawione są ofertą makijażu permanentnego.

# przyykre to

11.01.2018 12:34

super, korzystaj i innym doooopy tym nie zawracaj pajacu

REKLAMA

# salii

28.11.2018 18:02

W Warszawie to jest bardzo dobra Akademia Wizażu Goodl Look, ja już 2 szkolenie będę robiła teraz w grudniu- tym razem kurs wizażu Master Pro. Doszkalający. Już się nie moge doczekac. Super mamy instruktorki, rewelacyjnie nam wiedze przekazują

 adela25

28.11.2018 20:19

Moja siostra ostatnio wyjechała do Poznania na świetne szkolenia z makijażu permanentnego w Nouveau Contour i teraz radzi sobie świetnie. Taki makijaż wykonała też mi i jestem nim zachwycona. Jeżeli chcecie się podszkolić z takiego makijażu warto tam. Nauczyła się bardzo dużo, teraz planuje otwarcie własnego salonu kosmetycznego, gdzie będzie mogła wykonywać taki makijaż.

# dianaaa

15.01.2019 14:10

Dobrą firmą, która organizuje szkolenia kosmetyczne między innymi w Warszawie jest www.beautyexpert.edu.pl Posiadają szeroką i ciekawą ofertę kursów kosmetycznych, więc polecam wam zajrzeć na ich stronę.

REKLAMA

# izamwda

15.04.2019 21:50

Szkoleniowiec Anna Cwynar w Legnicy. Warto tam na szkolenie dojechać!

# amelia9021

08.07.2019 16:02

Mnie polecano szkolenia w Szczecinie, które prowadzi Pani instruktor Paulina Rąpała-Piórkowska. Z opinii, jakie udało mi się wyczytać to jest to osoba, która do wszystkiego podchodzi bardzo profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem, dzięki czemu można poznać różne techniki wykonywania pięknych paznokci. Warto zrobić sobie takie szkolenie do swojego dobrego imienia.

# amelia

24.07.2019 15:40

Szkolenie z makijażu permanentnego miałam w Tychach w maju w studiu http://froufrouliner.pl i powiem wam ze fajnie wspominam. Profesjonalnie przeprowadzone, jak czegoś nie wiedziałam i dopytywałam to wyjaśniali na spokojnie. Cena mi odpowiadała, wiele sie tam nauczyłam, to chyba najlepsze ze szkoleń na których byłam.

REKLAMA

# Fioliczka

14.06.2020 18:44

Jeśli chodzi o makijaż permanentny to bardzo dobre szkolenia organizuje Akademia Nouveau Contour . Rewelacyjne trenerki, super przekazujące wiedzę . Szkolenia na wysokim poziomie, wiele technik autorskich jak np nano ombre, nano lips, nano insta brows. Przymierzem sie do szkolenia 3N.To szkolenie z techniki pigmentacji brwi , pracuje sie na dwoch modelkach, szkolenie trwa dwa dni.No zaciekawiło mnie to szkolenie bardzo, chętnie się zapisze. http://nouveaucontour.com.pl/trenerzy

# Ernia

15.06.2020 23:55

Na pewno słyszałyście o Patrycji Zielińskiej i szkoleniach organizowanych przez jej akademię Lashes & Brows Patrycji Zielińskiej https://patrycjazielinska.pl Sama Pani Patrycja jest wielokrotną laureatką wielu konkursów i mistrzostw w stylizacji rzęs.

# Julitka67

17.09.2020 12:51

U nas w salonie wraz z zakupem sprzętów kosmetycznych w Venus Beauty zrealizowaliśmy również szkolenia dla pracowników. Jak dla mnie niesamowicie przydatne, przygotowanie genialne, a przy tym wszystko doskonale wytłumaczone. Zabiegi przeprowadzamy obecnie bez żadnych problemów.

REKLAMA

# misia

16.10.2020 12:41

Jeżeli chodzi o szkolenia na temat sprzętów w salonach kosmetycznych i ich pełnemu wykorzystaniu to polecić mogę venus-beauty. Pierwszorzędna jakość, szkolenia prowadzone na świetnym poziomie, rzeczowo, wyczerpująco w temacie, a przy tym w przemiłej atmosferze, nic tylko korzystać na maksa!

# mira7654

20.11.2020 14:42

Szkolenie na nowych urządzeniach w Venus Beauty to najlepsza nauka i świetne przygotowanie do pracy. Genialny szkoleniowiec, zna tajniki, pokazuje wszystko w prosty i przystępny sposób. Cała ekipa przeszczęśliwa że trafiliśmy na taką solidną firmę, plus motywacja skoczyła wyraźnie ku górze! Polecamy
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

City Break
City Break

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024