REKLAMA
REKLAMA

Szkolenia kosmetyczne

19.09.2016 12:11 #Beldi
Czy uczestniczył ktoś w szkoleniach kosmetycznych Celebrity Visage Academy http://www.cvacademy.pl/? Zamierzam rozszerzyć działalność mojego salonu kosmetycznego więc poszukuję jak najlepszych kursów dla moich pracowników, co myślicie? :)
25.10.2016 15:25 #Yola
Możesz też pomyśleć o rozszerzeniu oferty na fryzjerstwo. Wtedy na pewno przyda Ci się kontakt do Akademii Gnatyshyn http://akademia.gnatyshyn.pl/pl/, która ma siedzibę przy Pasażu Ursynowskim 9. Prowadzą szkolenia dla początkujących i zawodowych fryzjerów. Zastanów się nad wprowadzeniem profesjonalnych usług fryzjerskich do swojego salonu.
03.11.2016 11:34 #Katarzyna24
Ja ostatnio wyslalam dwie moje pracownice do nouveau contour do Poznania. Dziewczyny uczyly sie technik makijazu permanentnego. Teraz to robi furore w naszym salonie, a dziewczyny maja pelne rece roboty :) Wiele sie nauczyly i efekt, ktory otrzymuja klientki jest niezwykle naturalny. Bardzo dobrze zorganizowany kurs.
10.04.2017 07:17 #kostres
Beauty lux i dobre podejście do tematu. Kosmetyczką nie zostaniesz z dnia na dzień, dopiero po czasie co się dzieje, bo musisz jednak wszystko dopracować. Każda realizowana usługa wymaga mnóstwa czasu i dopiero odpowiednie zaangażowanie może przynieść zakładane korzyści. Cudów to się od razu nie spodziewajcie, to wymaga czasu.
24.07.2017 07:06 #pober
W beauty lux na spokojnie zrobisz takie szkolenie i przygotują cię do pracy. Od razu cudów nie będzie, ale z czasem na bank sytuacja wam się mocno poprawi. Musicie nad sobą pracować. Wtedy docelowo efekty nadejdą, cele zrealizujecie. Kosmetyczką nie zostaje się przecież z dnia na dzień, tylko z czasem. A usługi trzeba zdecydowanie dopracować.
REKLAMA
25.09.2017 07:28 #pomader
Beauty lux + praca własna. Ogólnie kosmetyczka nie potrzebuje studiów. Najlepiej zrobić technikum kosmetyczne, a dalej szkolenie zawodowe i to wystarczy. Dalej to już wszystko zależy od waszego zaangażowania w rozwój.
25.09.2017 09:14 #syfiassssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom...
25.09.2017 18:55 millionreasons
W jakiej cenie są takie szkolenia?
25.09.2017 21:10 #syfiasssta reklama
po 12 za kilogram
18.10.2017 07:19 #kostk
Jestem właśnie po Beauty lux. Mocno wymagające szkolenie zawodowe, ale takie, które przynajmniej nie jest czasem straconym. Wszystkiego nauczyłam się właśnie w taki sposób, kosztowało mnie to wiele pracy, jednak docelowo swoje zrobiłam. Trzeba było po prostu solidnie się zaangażować.
18.10.2017 08:42 #won tumany od reklamy
ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła

i ni ma ., . .
24.10.2017 07:51 #kopana
Beauty lux i odpowiednie podejście do tematu.
Żeby cokolwiek ogarnąć potrzebny czas, ale szkolenie zawodowe jest zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem. Szybko wszystko ogarniasz i po prostu nie tracisz czasu - tak to powinno wyglądać.
24.10.2017 20:22 #Maspert
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
11.01.2018 11:46 #Makijaż
Ja już od kilku lat prowadzę swój salon i ostatnio zdecydowałam się na poszerzenie swojej oferty znalazłam całkiem ciekawą ofertę kursu makijażu permanentnego w biotekpolska.pl i nie żałuje, zdobyłam nowe klientki, a te, które już do mnie od pewnego czasu przychodzą zaciekawione są ofertą makijażu permanentnego.
11.01.2018 12:34 #przyykre to
super, korzystaj i innym doooopy tym nie zawracaj pajacu
REKLAMA

897/3139 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Jedzenie na telefon
 Apple iPhone X 64GB -400 EURO, Apple iPhone X 256GB-430 EUR, Samsung S9 + / S9 Huawei P20 Pro - 355 EUR WhatsApp: +447751961212 Skontaktuj się z nami poniżej, aby kupić teraz: E-mail: phelectp@gmail.com Czat Whatsapp: + 447-751-961212 Jesteśmy sprzedawcą telefonów komórkowych. z magazynem w Wielkiej Brytanii Bezpłatna wysyłka kurierów Fedex i DHL do wszystkich naszych klientów. Dostawa w ciągu 48 godzin 15% promocyjna promocja rabatowa za 2 jednostki i więcej. Nasze telefony są nowe, zapakowane w oryginalne pudełko z kompletnymi akcesoriami i objęte dwuletnią gwarancją. Skontaktuj się z nami poniżej, aby kupić teraz: E-mail: phelectp@gmail.com Czat Whatsapp: + 447-751-961212

GIEŁDA SĄSIADÓW - TANIO KUPIĘ
 SKUP AUT VOLKSWAGEN INTERESUJE NAS KAŻDE AUTO CAŁE I USZKODZONE TDI FSI i INNE DOJAZD DO KLIENTA WARSZAWA I OKOLICE UMOWA KUPNA SPRZEDAŻY TEL 739-222-111 e-mail 24skup@wp.pl ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ www.autoskupwawa.pl

Budowlane
 Ogrodzenie tymczasowe-budowlane Panel Ażurowy AZ 1 ZADZWOŃ I ZAPYTAJ 883-403-823 Zestaw zawierający jedno przęsło ażurowe, złączkę standard i stopę betonową (waga 32kg). Ogrodzenie budowlane ażurowe (budowlane ogrodzenie tymczasowe, ogrodzenie ażurowe) - to ocynkowane praktyczne przęsła ogrodzeniowe służące do tymczasowego wyznaczania obszarów budowlanych. Proste w montażu i demontażu, doskonale zabezpieczają tereny budów oraz innych przestrzeni przemysłowych przed dostępem osób nieupoważnionych. DANE TECHNICZNE - PRZĘSŁO AŻUROWE AZ-1: wysokość przęsła - 2000 mm, szerokość przęsła - 3456 mm, wymiar oczek - 260 x 100 mm, rama - pionowe słupki - rura fi 40 mm x 1 mm, rama - poprzeczki - rura fi 25 mm x 1 mm, zabezpieczenie antykorozyjne - ocynkowanie, waga przęsła - 10,9 kg. Zapraszam do kontaktu Michał Pietras Tel: 883 403 823 E-mail: michal.pietras@Salvada.pl

GIEŁDA SĄSIADÓW - SPRZEDAM ZA GROSZE
 NOWA patelnia z zestawu VENICE PEARL COLLETION wykonana jest z wysokiej jakości stali chirurgicznej chromowo-niklowej 18/10. Jest podobnej klasy jak patelnie Zeptera czy Philipiaka ale w cenie okazyjnej. Może być używana na wszystkich rodzajach kuchenek jak gazowe, elektryczne, płyty ceramiczne i indukcyjne. Jest łatwa do umycia również w zmywarce. Posiada 20 LAT GWARANCJI Patelnia ma pojemności 2,9 litra. + pokrywka z termometrem Ma 9-warstwowe akutermiczne dno. Poprzez kumulację ciepła rozprowadzaną wewnątrz patelni potrawy są równomiernie poddane obróbce termicznej, co pozwala przygotowywać je przy minimalnej ilości tłuszczu - ZDROWIE. Link do strony producenta: http://veniceitaly.pl/

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.