REKLAMA
REKLAMA

Szkolenia kosmetyczne

19.09.2016 12:11 #Beldi
Czy uczestniczył ktoś w szkoleniach kosmetycznych Celebrity Visage Academy http://www.cvacademy.pl/? Zamierzam rozszerzyć działalność mojego salonu kosmetycznego więc poszukuję jak najlepszych kursów dla moich pracowników, co myślicie? :)
25.10.2016 15:25 #Yola
Możesz też pomyśleć o rozszerzeniu oferty na fryzjerstwo. Wtedy na pewno przyda Ci się kontakt do Akademii Gnatyshyn http://akademia.gnatyshyn.pl/pl/, która ma siedzibę przy Pasażu Ursynowskim 9. Prowadzą szkolenia dla początkujących i zawodowych fryzjerów. Zastanów się nad wprowadzeniem profesjonalnych usług fryzjerskich do swojego salonu.
03.11.2016 11:34 #Katarzyna24
Ja ostatnio wyslalam dwie moje pracownice do nouveau contour do Poznania. Dziewczyny uczyly sie technik makijazu permanentnego. Teraz to robi furore w naszym salonie, a dziewczyny maja pelne rece roboty :) Wiele sie nauczyly i efekt, ktory otrzymuja klientki jest niezwykle naturalny. Bardzo dobrze zorganizowany kurs.
10.04.2017 07:17 #kostres
Beauty lux i dobre podejście do tematu. Kosmetyczką nie zostaniesz z dnia na dzień, dopiero po czasie co się dzieje, bo musisz jednak wszystko dopracować. Każda realizowana usługa wymaga mnóstwa czasu i dopiero odpowiednie zaangażowanie może przynieść zakładane korzyści. Cudów to się od razu nie spodziewajcie, to wymaga czasu.
24.07.2017 07:06 #pober
W beauty lux na spokojnie zrobisz takie szkolenie i przygotują cię do pracy. Od razu cudów nie będzie, ale z czasem na bank sytuacja wam się mocno poprawi. Musicie nad sobą pracować. Wtedy docelowo efekty nadejdą, cele zrealizujecie. Kosmetyczką nie zostaje się przecież z dnia na dzień, tylko z czasem. A usługi trzeba zdecydowanie dopracować.
REKLAMA
25.09.2017 07:28 #pomader
Beauty lux + praca własna. Ogólnie kosmetyczka nie potrzebuje studiów. Najlepiej zrobić technikum kosmetyczne, a dalej szkolenie zawodowe i to wystarczy. Dalej to już wszystko zależy od waszego zaangażowania w rozwój.
25.09.2017 09:14 #syfiassssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom...
25.09.2017 18:55 millionreasons
W jakiej cenie są takie szkolenia?
25.09.2017 21:10 #syfiasssta reklama
po 12 za kilogram
18.10.2017 07:19 #kostk
Jestem właśnie po Beauty lux. Mocno wymagające szkolenie zawodowe, ale takie, które przynajmniej nie jest czasem straconym. Wszystkiego nauczyłam się właśnie w taki sposób, kosztowało mnie to wiele pracy, jednak docelowo swoje zrobiłam. Trzeba było po prostu solidnie się zaangażować.
18.10.2017 08:42 #won tumany od reklamy
ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła

i ni ma ., . .
24.10.2017 07:51 #kopana
Beauty lux i odpowiednie podejście do tematu.
Żeby cokolwiek ogarnąć potrzebny czas, ale szkolenie zawodowe jest zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem. Szybko wszystko ogarniasz i po prostu nie tracisz czasu - tak to powinno wyglądać.
24.10.2017 20:22 #Maspert
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
11.01.2018 11:46 #Makijaż
Ja już od kilku lat prowadzę swój salon i ostatnio zdecydowałam się na poszerzenie swojej oferty znalazłam całkiem ciekawą ofertę kursu makijażu permanentnego w biotekpolska.pl i nie żałuje, zdobyłam nowe klientki, a te, które już do mnie od pewnego czasu przychodzą zaciekawione są ofertą makijażu permanentnego.
11.01.2018 12:34 #przyykre to
super, korzystaj i innym doooopy tym nie zawracaj pajacu
REKLAMA

625/3022 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kupię mieszkanie
 Podejmiemy się sprzedaży mieszkania z obciążoną hipoteką, roszczeniami, umowami przedwstępnymi, ograniczeniami, służebnością, lokatorami. Uzyskamy promesy bankowe oraz wynegocjujemy z wierzycielami dogodne warunki. Załatwimy wszelkie formalności. Skontaktuj się z nami: Biuro Nieruchomości CITIHAUS Tel: 508 536 545 www.citihaus.pl

Nieruchomości
 BEZPOŚREDNIO ZAMIENIĘ MIESZKANIE WŁASNOŚCIOWE, POKÓJ Z KUCHNIĄ NA ŻOLIBORZU (30 M2) NA 2-3 POKOJE. DOPŁACĘ. 608- 535-535

Dom sprzedam
 Sprzedam gospodarstwo rolne o pow.17-18ha, w tym jest 4ha lasu z podłożem żwirowym. Gospodarstwo rolne położone we wsi Słochy Annopolskie na Podlasiu na kolonii 300 metrów od DK62. Na posesji znajduje się dom mieszkalny 15*10m, dach, elewacja, okna po wymianie, Obora 12*24m (2004r) Stodoła i 2 budynki gospodarcze. Gospodarstwo było dostosowane do hodowli mlecznej, zbiornik i dojarka przewodowa na stanie. Obecnie prowadzona jest hodowla bydła rzeźnego. Na działce znajduje się niewielki staw z dopływem i odpływem. Polecam, więcej informacji udzielę telefonicznie.

Nieruchomości poszukuję
 Szukam mieszkania w okolicy 883-356-462

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.