REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Szkolenia i kursy EY Academy

30.03.2015 12:08 #TobiaszZntl
Bardzo ważne jest teraz by inwestować w siebie, a najlepszymi inwestycjami są kursy i szkolenia, na których poznasz trenerów - praktyków. To oni, którzy już znają tajniki finansów na wylot wprowadzą Cię najlepiej. Ostatnio miałem przyjemność odbyć dwa szkolenia organizowane przez EY Academy of Business http://www.academyofbusiness.pl/pl/ W ich ofercie są finanse, podatki, audyty, rachunkowość itp Sprawdź ofertę i rozwijaj się. To najlepszy czas by zacząć stawać się coraz lepszym!
27.05.2015 13:03 #klaraaamd
Ja uczestniczyłam w szkoleniach z witrażu w firmie Arts&Hobby. Szukałam jakiegoś dobrego sposobu na urozmaicenie swojego czasu, a także pokazanie swojej duszy artystycznej :D polecam gorąco !
27.05.2015 20:47 #edek
Uczestniczcie sobie w kursach jakie się wam podobają. Wasza sprawa i nie zawracajcie kijem Wisły.
02.11.2015 21:46 #Tebliz
Dzisiaj takie realia, że lepiej jednak podjąć jakiś konkretny kurs. Tutaj mają kilka dobrych typów - http://szkoleniowiec.poznan.pl
27.02.2016 15:28 #Mariusz_m
Jeżeli ktoś z Was byłby zainteresowany szkoleniami z zakresu prawa, negocjacji, finansów, zarządzania, marketingu, sprzedaży, komunikacji, autoprezentacji, warto zapoznać się ze stroną tutaj. Firma zatrudnia najlepszych specjalistów z danych branży, poza tym oferują także organizację wyjazdów integracyjno-szkoleniowych.
REKLAMA
17.06.2016 11:00 marek4354677
Masz racje, Warto inwestowac w siebie chodząc na różne kursy. Czesto inwestycja sie szybko zwraca gdy szkolenia nie sa darmowe. Ja ostatnio czesto chodzę na kursy http://itschool.pl/ bo bardzo zaciekawiła mnie branża IT. Poczytałem ile zarabia sie w tej dziedzinie i to chyba jest moja główna motywacja ;)
23.06.2016 19:00 #wolat
Nie zapominajmy o Excelu. Bardzo przydaje się przy zestawieniach, wyliczeniach, prognozowaniu. Dobrze można nauczyć się Excela na http://excelw30dni.pl/.
23.06.2016 19:28 #Iga12
ja z racji tej ,ze jestem fizjoterapeutą , wybieram się na kurs integracji sensorycznej w firmie soyer . Już miałąm kiedys inne skzolenie w tej firmie .fajnie bo każde szkolenie kończy się tu certyfikatem .
29.06.2016 00:30 #Robin
My z kolei w Soyer mieliśmy szkolenie z firmy , pracujemy w kadrach . Zajęcia s a bardzo ciekawe, prowadzone przez wykwalifikowanych wykładowców
30.06.2016 21:18 #Aleksandra_67
bardzo dobra firma ta Soyer - fajne szkolenia prowadzą tkakże z kursu integracji sensorycznej - zajęcia na wysokim poziomie, ciekawe materiały i doświadczeni prowadzący
26.07.2016 14:29 #Anna5
Ja byłam na szkoleniu wielowymiarowa terapia stóp dziecka organizowanym tez własnie przez soyer i bardzo sobie chwalę. bardzo fajna pani to prowadziła widać ze kompetentna ale też miła
23.08.2016 12:07 #Radek2
Ja z kolei mogę polecić szkolenie terapia ręki też organizowany przez firmę soyer. Prowadziłą je pani Emilia Mikołajewska. Bardzo dobry specjalista w tej dziedzinie!
17.09.2016 09:38 #Lucek
Szkolenia soyera z tego co zauwazyłem przeważnie są dobrze zorganizowane i można się na nich wiele nauczyć. Byłem na dwóch i z obu jestem zadowolony. Widać ze firma ma juz doświadczenie iwiem jak oragnizować takie rzeczy.
14.12.2016 17:45 niewczas
Najbardziej opłacalna inwestycja to inwestowanie w rozwój osobisty, poszerzanie wiedzy i umiejętności. Dlatego warto korzystać z różnych form dokształcania i poszerzania umiejętności. Akademia Gnatyshyn z Warszawy (Pasaż Ursynowski 9) proponuje kursy fryzjerskie na różnych poziomach zaawansowania czyli dla amatorów jak i profesjonalistów. Każdy znajdzie coś dla siebie. Warto się zainteresować: http://akademia.gnatyshyn.pl/pl/ .
24.11.2017 12:48 Jadzia89
Ze swojej strony mogę Wam polecić artykuł w którym są przedstawione 3 najlepsze firmy szkoleniowe z Warszawy: TOP 3 warszawskie firmy . Firmy prowadzą profesjonalne szkolenia z zakresu: sprzedaży, HR, obsługi klienta, umiejętności miękkich i twardych, umiejętności menadżerskich i innych. Szkolenia są prowadzone przez doświadczonych i wykwalifikowanych trenerów. Zachęcam do zapoznania się z oferta każdej z firm.
REKLAMA
24.11.2017 12:49 Jadzia89
:-)
wpis modyfikowany 1 raz, 24.11.2017 12:51 
24.11.2017 12:56 #syfiassta rklama.
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom.....
20.03.2018 11:56 #beata, pr manager
Byłam na szkoleniach organizowanych przez studio Pr, www.szczesiak.pl Prawdziwy szok. Na tak praktycznym szkoleniu nie byłam w życiu, tu nie ma trenerów tu są eksperci, prawdziwi ffachowcy. Człowiek po jednym dniu wychodzi z wiedza na całe życie. Polecam
21.03.2018 11:25 #MichalProsty
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.

mam jeszcze cymbałki po 9

ktoś cos ?
04.09.2018 13:26 johnnorton
Dobrze jednocześnie inwestować w kursy bhp, bo bezpieczeństwo jest tak samo ważne jak inne sprawy. Dlatego warto zawsze podejść do takiego szkolenia.
09.04.2019 23:05 #kacperl
Biznes akurat nie jest dla mnie. Zawsze uwielbiałem sport i dlatego rozpocząłem kurs na trenera personalnego Warszawa i powoli zdobywam nowe umiejętności i wiedzę.

364/3613 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

1-pokojowe sprzedam
 Kawalerka na Woli Obozowa 56 po remoncie z KWMieszkanie 28m2- kawalerkę przy ulicy Obozowej 56 w dzielnicy Wola. Znajduje się na ostatnim 9 piętrze w bloku z 2-ma windami. Blok z domofonem, odremontowany, czysty. Blokiem opiekuje się spółdzielnia mieszkaniowe Koło, która na bieżąco wykonuje wszelkie inwestycje. TEL: 605920692

Jedzenie na telefon
 KURCZAKI Z ROŻNA ZAPRASZAMY Pawilon 69 PON.- PT. 10-Do ostatniej sztuki SOB. 10-14 KURCZAKI Z ROŻNA KALIBROWANE O WADZE OK. 1,3 KG BAZAREK NA BEMOWIE WEJSCIE OD UL. POWSTANCÓW SLASKICH TEL.514 250 282

Nieruchomości
 Dlaczego warto z nami współpracować? Współpraca z Tur Nieruchomości to gwarancja sprawnego i bezpiecznego zakupu mieszkania. Dzięki nam nie tracisz czasu na przeglądanie setek ofert na portalach ogłoszeniowych, ale możesz skupić się na wybraniu tych od razu dopasowanych do Twoich potrzeb. Oszczędzasz czas i pieniądze, a bezpieczeństwo transakcji i możliwość wsparcia ze strony specjalistów na każdym etapie transakcji możesz traktować jako wartość dodaną. Jeśli chcesz przekonać się, jak nasze działanie wygląda w praktyce, zadzwoń do nas już dziś i umów się na spotkanie. Wszystkie dane kontaktowe znajdziesz na https://tur-nieruchomosci.pl. Nie trać czasu, lecz zadzwoń do nas już dziś!

Gastronomia
 Witam, Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Od lat produkujemy szeroki wybór garmażerki ( od klusek przez pierogi, naleśniki, krokiety, gołąbki itp ) bez konserwantów i sztucznych barwników! Zaopatrujemy przedszkola, szkoły, stołówki, bufety oraz cateringi a także lokalne sklepy na terenie Warszawy i okolic. Możliwość zamówienia prywatnego! Zamówienia realizujemy z dnia na dzień, ponieważ produkcja odbywa się w godzinach nocnych.Produkt jest świeży ( nie mrożony ) i trafia do Państwa prosto z produkcyjnego stołu. ZADZWOŃ - 731500460 a nasz przedstawiciel przyjedzie do ciebie z ofertą i bezpłatnymi próbkami do degustacji !!! Nasza siedziba mieści się w Warszawie na ulicy Annopol 6. Dostawy realizujemy od poniedziałku do piątku. ZADZWOŃ - SPRÓBUJ - ZAMÓW

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA