REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Szkolenia BHP

13.07.2016 11:51 afm
Witam, czy ktoś z ma doświadczenia ze szkoleniami BHP online czy lepsze jednak są stacjonarne?
15.07.2016 09:08 wwojtek84
Pracowałem niegdyś w pewnym urzędzie i tam pracodawca zorganizował szkolenie BHP on line. Muszę przyznać, że to świetna sprawa. Zamiast siedzieć kilka godzin obejrzałem kilka filmików, zdałem test a wszystkie informacje przekazane zostały do pracodawcy. Komfort i wygoda :)
21.07.2016 13:33 sulejowek03
W niektórych zawodach można tylko stosować szkolenia stacjonarne, ze względu na rodzaj pracy. Szkolenia online możliwe są np. w pracy biurowej.
01.08.2016 15:49 aga_n
Nie brałam nigdy udziału w szkoleniach BHP przeprowadzanych online, dlatego nie pomogę. Ale może weźmiesz pod uwagę szkolenia stacjonarne? Według mnie są one o tyle dobrym rozwiązaniem, bo pracownicy mogą na żywo o wszystko zapytać, czy poprosić np. o wytłumaczenie niejasnych kwestii. Teraz istnieje wiele firm, mających w swojej ofercie szkolenie BHP w Warszawie, tutaj przykład - http://bhpexpert.biz.pl/szkolenia-bhp.
27.12.2016 12:58 #Sami
Jestem chyba starej daty, bo szkolenie, to ma być szkolenie - twarzą w twarz, a nie online! W Mazowieckiem nie ma lepszego szkoleniowca niż pani Katarzyna Kwiatkowska. Niejednokrotnie brałem udział w szkoleniu prowadzonym z jej udziałem.
REKLAMA
29.12.2016 15:41 Wloszek
U nas raczej jak już odbywały się zwykłe szkolenia. Zawsze wynajmowaliśmy salkę od ideaprestige.eu/wynajem-sali-wroclaw/. Nigdy nie korzystaliśmy z opcji on-line ale sprawdzimy z ciekawości co takiego oferują
18.01.2017 18:16 Porcelanka
JA jednak wolę stacjonarnie, mam większe zaufanie no i wtedy mogę liczyć na bardziej rozbudowaną ofertę szkoleń. Wystarczy popatrzeć - tu Np. przeprowadzony kurs pierwszej pomocy - nie wyobrażam sobie jakby miał być przeprowadzony online.
17.03.2017 15:17 #Andrzej36
Bardzo kompetentni ludzie sa stad -> http://szkoleniebhp.com.pl/ . Dostosowali szkolenie do branzy mojego przedsiebiorstwa i przeprowadzili bardzo szczegoowe i rzeczowe szkolenie.
13.11.2017 13:53 ostrowiecc16
Jak dla mnie to jednak szkolenie w zakresie bhp, musi się odbyć stacjonarnie. Czego przez komputer możesz się nauczyć, chyba jaką masz wadę wzroku :D
13.11.2017 14:28 #Ytorekmanovernight
Słoiki zatrudnione w corp. dostają małpiego rozumu będąc w hotelu i widząc szwedzki stół. W szklanych biurach czują się jak w chmurach i odlatują. Pracuje od 10 lat w corpo z normalnymi ludźmi z miasta i nie ma takich ekscesów.

1501/3322 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Nieruchomości poszukuję
 Kupię działkę budowlaną na Białołęce 501-505-501

Kursy, szkolenia
 17.12. Szkolenia UDT: wózki,żurawie,hds,suwnice,zwyżki,dźwigi,podesty. Nasze szkolenia dopasowane do twoich potrzeb: - Wózki jezdniowe podnośnikowe kat. I WJO - ładowarka teleskopowa, operator podnoszony wraz z ładunkiem, - Wózki jezdniowe podnośnikowe kat. II WJO - wózek widłowy, - Wózki jezdniowe podnośnikowe kat. III WJO - prowadzone, - Podesty ruchome kat. I P - wolnobieżne, przewoźne - zwyżki, nożycowe, montowane na pojeździe - podnośnik koszowy, - Podesty ruchome kat. II P - wiszące, masztowe, stacjonarne, - Żuraw przenośny kat. II Ż - hds, dźwig samojezdny, - Żurawia kat. I Ż: wieżowy oraz szybkomontujący - żuraw budowlany, - Suwnice kat. I S - suwnice sterowanych z poziomu roboczego lub z kabiny, - Suwnice kat. II S - suwnice sterowane z poziomu roboczego, - Urządzenia do manipulacji kontenerami kat. I K - kalmary, - Konserwacja UDT. Dowiedź się więcej na www.kursylektor.pl. Masz pytania - Zadzwoń - Tel.503 903 303.

Kupię samochód
 Pilna pożyczka bez protokołu Jestem finansistą, prywatnym pożyczkodawcą, który oferuje pożyczki od 10 000 do 25 000 000 EUR. Chcesz otrzymać kredyt na projekt zmiany samochodu lub zbudować swój dom, oferuję ci specjalną szansę kredytową przy stopie procentowej 2%. Kontakt przez mail: josaannamervanna@gmail.com

Grunt sprzedam
 Sprzedam działkę rolną 9000 m2, wieś Trębki Nowe, 40 km od Warszawy, wodociąg w drodze, dojazd asfaltem cena: 250 tys. zł tel. 500-585-755

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA