REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

Szkoła policealna Warszawa

# Agnieszka11

08.07.2019 15:06

Chciałbym zacząć naukę w jakieś szkole medycznej, wiem że o studia będzie ciężko bo duża konkurencja i duże wymagania, ale może chociaż zawód technika? Wiecie o jakieś dobrej policealnej szkole medycznej?

# Kamilllkaaa

29.07.2019 10:23

Pracuje jako asystent osoby niepełnosprawnej i jeśli chcecie zostać taką osobą możecie to zrobić dzięki nauce w szkole policealnej. Jak przygotowywałem się do pracy w szkole Collegium w Warszawie. Mają siedzibę na ulicy Stawki, dobry dojazd niedaleko Metra Dworzec Gdański.

# ericka99

30.07.2019 16:34

A może zamiast szkoły medycznej kurs opiekunki osoby starszej, nauka języka obcego tutaj: https://eskk.pl/kursy-jezykowe i wyjazd za granicę ( a tam dalsza edukacja)? Dużo lepsze szanse na start cię czekają wtedy.

REKLAMA

# Anina

31.10.2019 18:24

Długo nie wiedziałam co ze sobą począć w życiu. Koleżanka namówiła mnie na szkołę policealną i kierunek manicure i pedicure. No i się okazało czym chcę się zajmować. Zajęcia rewelacja, mnóstwo praktyki. Potraktowałam to serio i dalej poszłam na kurs ze zdobień, potem drugi. I dziś pracuję w salonie i uwielbiam to co robię. Można powiedzieć, że robiłam w życiu duży progres ;)
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe