REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

szkoła na Strumykowej

# tatuś

11.06.2003 12:50

czy ktoś z forumowiczów ma własną lub słyszał opinię na temat podstawówki na Strumykowej. Moje dziecko od przyszłego roku będzie się tam uczyć (rejon!) w pierwszej klasie, ale może w razie czego bedę mógł jeszcze pomysleć o innej w okolicach.

# slaw

12.06.2003 23:35

Z całą odpowiedzialnością moge polecić szkołę. Dobra kadra pedagogiczna, ciekawe zajęcia pozalekcyjne. Dużą zaletą szkoły jest to , że jest niedaleko miejsca zamieszkania. Też rok temu rozpatrywaliśmy wariant innej szkoły. Ale mając na względzie trudności komunikacyjne dzielnicy, doszliśmy do wniosku, że najlepiej jest najbliżej domu. Teraz kiedy jest ciepło i widno wszystko jest OK, ale jesienią i zimą szkoda narażać dzieciaki na takie niedogodności. Zapewne slyszaleś różne opinie o szkole. I w każdej plotce jest trochę prawdy. Dzieci robią tyle, na ile im pozwalają rodzice w domu. Tutaj szkoły nie można winić. Mam znajomych , których dzieci chodzą do szkół społecznych lub publicznych i wszedzie młodzież jest jednakowa. Wszedzie są próby szybszego wejscia w życie dorosłych.
Kiedy się spotykamy mamy podobne spostrzeżenia.
Jeśli wiec masz Tatusiu zdrowy układ ze swoim dzieckiem , a mieszkasz niedaleko Strumykowej polecam Szkołę. Dodatkowo polecam słuchać uważnie dziecka po przyjściu ze szkoły, dużo rozmawiać, być aktywnym pozytywnie na spotkaniach rodziców. Myślę, że spokojnie możemy na podstawie tego roku nauki rokować dobrze na następne dwa lata.

# ??

13.06.2003 12:33

Szkoła napewno jest dobra tylko szkoda że już tak bardzo przepełniona :-((

REKLAMA

# tatuś

16.06.2003 10:13

Dziękuję, spróbuję, mam nadzieję, że nie pożałuję.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA