REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

szkoła angielskiego

 barb

14.04.2015 17:16

Jakie polecacie szkoły angielskiego?? Chcę się do wakacji nauczyć w miarę płynnie rozmawiać bo mam okazję wyjechać na wakacje do USA.

# tymeko

20.04.2015 20:45

Ja chodziłem do Speak Upa i jestem z tej szkoły zadowolony, lektorzy widać, że są profesjonalistami, zawsze pomocni, dobrze tłumaczyli materiał, pracuję na różne zmiany ale udało mi się to połączyć z nauką angielskiego. Jaki masz poziom wyjściowy angielskiego? Jeśli znasz chociaż podstawy to myślę, że da radę nauczyć się porozumiewać w miarę swobodnie przez te kilka m-cy,dużo zależy od Ciebie.

 danika

05.05.2015 15:25

ja od lat uczę się jezykow w empiku:)

REKLAMA

 barb

11.05.2015 20:54

Dzięki za wypowiedzi, w końcu zapisałam się do wspomnianej szkoły Speak Up. Jak na razie mi się podoba, zajęcia sobie dopasowałam do siebie i robię kurs dosyć intensywnie bo do wakacji coraz bliżej, podstawy jakieś mam więc nie jest tak źle, staram się chodzić na jak największą ilość konwersatoriów, są nawet zajęcia w pubach :) fajna opcja oprócz aspektu językowego też integracyjny ;)

# marlena19

23.07.2015 20:21

Hej, a ja mam pytanie, czy ktoś z Was chodził na lekcje do native speakera? Znalazłam taką stronę https://www.talksinthecity.pl/, na której można się zalogować i wyszukiwać native speakerów z terenu Warszawy właśnie. Wydaje mi się to bardzo ciekawa opcja na naukę, zwłaszcza że chcę podszkolić głównie mówienie. Czy ktoś z Was korzystał z takiej metody nauki? Jak takie spotkania wyglądają w praktyce? Bo wiem, ze przez tę stronę mogę umówić się w dowolnym miejscu i czasie, jak mam akurat godzinkę, ale czy lekcje są wg jakiegoś schematu z takim native speakerem czy po prostu flow? :)

# lolka

29.07.2015 01:17

miałam indywidualne zajęcia z nativem w sokratesie, bardzo miło wspominam, na początku jakiś tam test sprawdzający co i jak, no a później dogadujecie - na czym ci najbardziej zależy, etc., spotkania też można sobie umówić tam gdzie bedą pasować, więc wszystko bardzo elasrtycznie, mają fajnych nauczycieli, wiec atmosfera tez bardzo spoko

REKLAMA

# hihotka

28.08.2015 18:41

no, sokrates całkiem fajna szkoła, całkiem klimatyczna, a języka można się nauczyć w trymiga przy odrobinie chęci, trafiłam na bardzo przekonujących lektorów, także z angielskim jestem za pan brat i myślę zeby zabrac sie za robienie jakiegos certyfikatu, tym bardziej ze mozna sie ustawić na to od razu u nich w szkole

# Anka58

21.09.2015 20:40

A czy ktoś z Was uczęszczał do Pi School? Moja znajoma bardzo poleca szkołę - twierdzi, ze lepszych i bardziej profesjonalnych nauczycieli nigdzie nie znajdziemy! Dużym plusem jak dla mnie jest kilka ich siedzib w okolicy warszawy więc miałabym blisko - tylko czy rzeczywiście warto?

# robstty

23.09.2015 08:20

Kilka miesęcy temu też się zapisałem do szkoły Speak Up, namówiłem nawet moją koleżankę i mówiła mi że teraz można dofinansowanie dostać do kursu.

REKLAMA

# robstty

23.09.2015 08:21

barb napisała 11.05.2015 20:54
Dzięki za wypowiedzi, w końcu zapisałam się do wspomnianej szkoły Speak Up. Jak na razie mi się podoba, zajęcia sobie dopasowałam do siebie i robię kurs dosyć intensywnie bo do wakacji coraz bliżej, podstawy jakieś mam więc nie jest tak źle, staram się chodzić na jak największą ilość konwersatoriów, są nawet zajęcia w pubach :) fajna opcja oprócz aspektu językowego też integracyjny ;)
Kilka miesięcy temu też się zapisałem do nich, namówiłem nawet moją koleżankę i mówiła mi że teraz można dofinansowanie dostać do kursu.

# Martyna887

29.09.2015 20:46

Mi koleżanki z pracy poleciły Pi School na Warszawskiej Ochocie. Jak na razie kilka lekcji za mną i wrażenia ogólne są całkiem dobre - przyjaźni nauczyciele, fajna atmosfera, widać, ze wymagają co jest dobre dla takich leni jak ja;) Kiedys próbowałam się uczyć sama przez internet ale to jednak nie to samo co żywy kontakt z językiem ;)

# Aleksandra

08.10.2015 17:58

Ile osób tyle propozycji oczywiście. Mi jak na razie najbardziej do gustu przypadł Sokrates. Nauczyciele w porządku i do tego wyznaczają wysoki poziom na jakim mi bardzo zależy. Wybrałam ich głównie dlatego, ze mam tam blisko ale to był dobry wybór

REKLAMA

 ela3

26.10.2015 16:16

Jak chcesz szybko i efektywnie, musisz zainwestować w indywidualne korepetycje. Ja korzystam z usług Ani, wcześniej kortzystałam z English School i byłam zadowolona, zero stresu, fajny lektor, ale niestety zmienił się po pierwszym semestrze i już nie było tak fajnie. Ale dobrą bazą szkół i nauczycieli jest https://needaschool.com/

# hendricks

28.10.2015 17:24

do Sokratesa warto zajrzeć i się zorientować co i jak. chodze od jakiegoś czasu i oferta dla dorosłych niezła, zależy co tam komu odpowiada. ja zabrałem dwójkę znajomych i mamy mini grupę, tak jakoś się to nazywa

# amandao

29.10.2015 21:49

Ja ci polecam zajrzeć na stronę http://talksinthecity.pl i zamiast chodzić na kurs do szkoły językowej, umawiać się w wolnych chwilach z native speakerem. Moim zdaniem to najbardziej efektywna metoda nauki języka obcego.

REKLAMA

# Karol

05.11.2015 09:09

W takich sytacjach, keidy musisz szybko nauczyć się języków ja polecam metodę Emila Krebsa z www.krebsmethod.com. Moja siostra się uczyła przed wyjazdem. Bardzo szybko jakoś poszlo jej nauczyć się rozmawiać komunikatywnie. A uczyła się w sumie 2 miesiace więc biorąc pod uwagę, że naukę zaczęła od zera to rezultaty są imponujące.

# nicky123

22.11.2015 20:00

Mnie się bardzo podoba pomysł na naukę z native speakerem. http://talksintecity.pl to na pewno ciekawe doświadczenie i szybkie efekty!

# Emcia

17.12.2015 21:38

A czy ktoś z Was odwiedzał szkołę Pi School? Bo słyszałam, że mają bardzo fajny program nauczania zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Chcę trochę się podszkolić bo już niedługo matura i wypadałoby zdać ją na dobrym poziomie - wkońcu bez języków teraz nie ma nic

REKLAMA

# Kornelks8

20.01.2016 18:23

Emcia ja odwiedzałam i szczerze polecam! Naprawdę dzięki nim do matury przygotujesz się perfect! ja zdałam angielski rozszerzony a uwierz - orłem z angielskiego to nie byłam. cierpliwi nauczycele to podstawa a tam własnie tacy są

# Anna_88

15.02.2016 21:06

a jak w PI School z nauką angielskiego osób dorosłych? tak się składa, ze szykuje mi się przeszeregowanie w pracy i muszę trochę podszkolić język - niestety nie jest z nim za dobrze u mnie. ktoś z Was brał udział w takim kursie?

# mimodo

17.02.2016 10:21

Ja się uczyłam w szkole Speak up, grupa nie była duża, bo o to sie najbardziej martwiłam i każdy miał czas dla siebie żeby się na swoich słabszych stronach skupić.

REKLAMA

# grażka

19.02.2016 10:11

Ja tez trafiłam na fajną grupę w speak upie, fajnie nam razem się współpracowało i było z kim rozmawiać w języku angielskim a oni na to kładą nacisk i nauka szybciej wchodzi do głowy.

# Kasia_90

28.02.2016 19:30

Ja chodzę do Pischool - całkiem fajnie tam jest, lepiej niz w innych szkołach, małe grupy, mila atmosfera, nikt cie nie goni i nie meczy jak nie umiesz

# Grzegorz_

31.03.2016 18:00

widzę, że nie tylko ja doceniam ciekawe zajęcia jakie odbywaja sie w Pi School. w mojej poprzedniej szkole nauczyciele tak prowadzili zajęcia ze wytrwanie 45 minut było wręcz cuudem

REKLAMA

# qbwos

03.04.2016 01:55

A mnie bardzo zaciekawiły lekcje z native speakerami, na które można się umawiać przez stronę http://talksinthecity.pl. Dla mnie to super opcja. Jestem raczej zajętą osobą, nie mam możliwości aby chodzić na kurs o stałych godzinach, a tak to mogę się zawsze w wolnej chwili umówić choćby na spacer i połączyć przyjemne z pożytecznym. No i nauka z native speakerem jest dla mnie bardzo skuteczną metodą, na pewno sporo rozwinęłabym swoje umiejętności.

# Renatta88

13.04.2016 14:32

Języka chyba najlepiej nauczyć się w praktyce... Nic tylko spakować się, http://www.angliapolska.pl/aktualnosci/73-kurier-do-londynu-paczki-do-londynu z rzeczami i rozpoczęcie nowego życia :)

# janineczka

23.04.2016 11:33

W szkole LANG przy al. Niepodległości też są małe grupy i bardzo miła atmosfera, jest nawet darmowa kawa z ekspresu. To szkoła z 25 letnim stażem i renomą. Świetnie uczą i fajnie traktują słuchaczy :) Można skorzystać z kursu ogólnego i takiego, który kończy się egzaminem FCE czy CAE. Organizują też zagraniczne kursy językowe, np. na Malcie, w Anglii czy w Kanadzie. Można połączyć naukę z lektorem z praktyką i wakacjami :)

# magnets

24.04.2016 13:54

Ja Ci zdecydowanie polecam sokratesa . bardzo dobra szkoła językowa , wiele z niej wyniosłam . poza tym dzięki niej dostałam sięna wymarzone studia , czyli na flologie angielską , zdałam z powodzeniem i wyjechałam ;) mają tez świetnych native speakerów

# mroofka

01.05.2016 21:16

#qbwos napisał(a) 03.04.2016 01:55
A mnie bardzo zaciekawiły lekcje z native speakerami, na które można się umawiać przez stronę http://talksinthecity.pl. Dla mnie to super opcja. Jestem raczej zajętą osobą, nie mam możliwości aby chodzić na kurs o stałych godzinach, a tak to mogę się zawsze w wolnej chwili umówić choćby na spacer i połączyć przyjemne z pożytecznym. No i nauka z native speakerem jest dla mnie bardzo skuteczną metodą, na pewno sporo rozwinęłabym swoje umiejętności.

Bardzo fajne i pomysłowe rozwiązanie! Sama chętnie skorzystam, bo tak jak Ty na co dzień nie mam zbyt wiele czasu, więc kursy odpadają, bo i tak nie mogłabym chodzić. A przy takim systemie, jaki proponuje Talks in the City mogę się umawiać na lekcje wtedy, kiedy akurat mam czas :)

# Irma21

26.05.2016 20:04

Według mnie nie ma lepszej metody na naukę języka angielskiego niż wyjazd do kraju, w którym używa się go na co dzień chociażby jako Au Pair http://aupair.aifs.pl/ . Dzięki takiemu rocznemu pobytowi w USA doskonale podszkolimy angielski, a co więcej lepiej poznamy zwyczaje i kulturę tam panujące, przy czym oczywiście dostajemy tygodniowe kieszonkowe.

# Lina

30.05.2016 15:41

Ja też polecam Lang na Niepodległości. Możesz zapisać się na kurs stacjonarny w Warszawie, albo .... jechać szkolić język na miejscu. Koleżanka jechała z nimi na kurs angielskiego w Cambridge, a ja zastanawiam się nad Maltą. Na wakacje w sam raz:-)

# Emika_77

30.05.2016 18:37

a może szkoła językowa Sokrates? ja od jakiś 2 miesięcy uczeszczam tam na indywidualne zajęcia i jestem bardzo zadowolona. Musiałam podszkolić swój język do pracy i powiem szczerze, ze bardzo podobają mi się te zajęcia. obawiałam się zbyt wysokiego poziomu ale jest idealnie dopasowany do moich potrzeb

# Kaśka_88

29.06.2016 22:02

Emilka a w Sokratesie mają zajęcia indywidualne? Bo ja jednak nie jestem jeszcze na jakimś wysokim poziomie i czułabym się swobodniej gdybym była sama na zajęciach. Są nie tak daleko mnie więc może bym się do nich wybrała? Już pora na doszlifowanie języka...

# Alicjak

17.08.2016 08:42

Ja chodziłam do PI school i jestem zadowolona. W ciągu roku zrobiłam niesamowity postęp praktycznie od zera bo lekcje angielskiego w moim lo to był po prostu śmiech na sali

# Oletkka

25.08.2016 18:30

ja powiem Wam, że jestem zachwycona kursem w lincolnie, otworzyli się chyba u nas całkiem niedawno, siedzibę maja na Chmielnej 36, a że uznałam że lato wolne od uczelni to dobry czas na podszlifowanie języka to zapisałam się do nich na intensywny wakacyjny kurs, teraz jestem już po więc mogę spokojnie pochwalić się wrażeniami a są świetne, bałam się że taka intensywna nauka spowoduje że będą chcieli dużo a nie zrobimy nic i wszystko mi się pomiesza, ale nic z tych rzeczy, materiał był fajnie przeplatany, można było złapać chwilę oddechu, lektorzy super przygotowani, widać że podchodzą do tematu z pasją więc i na zajęcia od razu bardziej chce się chodzić no i teraz z moim angielskim znacznie podskoczyłam, więc od października zacznę u nich regularny już kurs tylko poziom wyżej, powoli czas myśleć jednak o certyfikacie

# Daria

27.10.2016 10:11

jak ktoś chce sie wybrac do szkoły języka angielskiego , dobrze się go nauczyć , to wg mnie najlepszy jest sokrates , raz ,ze przygotowują bardzo dobrze do egzaminów i certyfikatów , a dwa uczą tutaj takiego bardziej żywego języka z uwzgldnieniem idiomów

# loko

29.10.2016 11:45

Mój syn chodzi do szkoły speak up, zapisałam go we wrześniu, bo za rok matura a on z angielskiego jakoś słabo, na szczęscie już widzę poprawę, ostatnio kartkówka mu poszła całkiem nieźle jakoś go zmotywowali w tej szkole, bo już mialam obawy co to będzie, tutaj to mam wgląd na bieżąo do tego jak tam sobie radzi więc nawet jak sam nic nie mówi to ja wiem jak sprawy wyglądaą a wiadomo jak czasami ciężko się dogadać z nastolatkiem

# LadyDaga

10.11.2016 13:10

Bardzo dobra szkołą z doswiadczeniem w Warszawie jest pi school , przy okazji jest tu dwóch lektorów zza granicy z UK oraz from USA ;) Ceny za kurs równiez sa bardzo przystępne

 Raaachel

11.11.2016 22:21

Zdecydowanie http://kursy-steltmann.pl/ najlepsza opcja

# mirunia

18.12.2016 14:33

a fakt, Pi school jest bardzo fajna, fajni lektorzy, ciekawie prowadzą zajęcia no i nie tylko angielskiego można tam się uczyć!

# Alinaas

06.01.2017 16:21

wlasnie stoje przed wyborem odpowiednich kursów i szczerze mówiąc Pi School jest jedną z opcji nad którą sie zastanawiam. Warto dobrze i rozważnie wybrać - to nie jest takie hop siup w końcu ma to być inwestycja w siebie i w przyszłość!

# zerek

02.04.2017 11:50

no to jest fajna szkoła - mają ciekawe kursy, fajne zajęcia...można dopasować sobie zajęcia, jest jak najbardziej ok szkoła!

# Luz

08.05.2017 11:03

Gdyby ktoś szukał czegoś na Śląsku, to można pomyśleć o lekcjach indywidualnych angielskiego w Katowicach u www.linguastrefa.pl :) Można zdecydowanie podwyższyć poziom swojego angielskiego.

# alexxa

30.05.2017 14:02

Aktualnie chodze na angielski do Empiku. I nie mam w sumie zadnych zastrzeżeń Wiem wiem,że wiele zależy od nauczyciela jaki nam się w szkole trafi ale nauczyciel, który prowadzi dla mnie zajęcia jest naprawdę spoko....
stawia się tam nacisk na mówienie
są zajęcia z native speakerem
oraz jest wiele poziomów nauczania tak wieć wszystko mozna sobie dostosowaoć do swoich możliwości.,,,,
https://empikschool.com/

 urszula

19.06.2017 14:54

Jeżeli uczycie się języka angielskiego to warto zobaczyć http://www.taniaksiazka.pl/podreczniki-c-313.html Znajdziecie tu nie tylko podręczniki do nauki języka, ale i ćwiczenia, rozmówki itp. To bardzo dobrze zaopatrzona księgarnia,

# firelska

28.08.2017 20:47

Ja mogę polecić szkołe Pi School. Chodziłam tam na Business English i bardzo sobie chwalę. Kurs rzeczywiście dostosowany do potrzeb jak ktoś w pracy używa języka, dużo scenek, konwersacji, słownictwa. Lektor ma doświadczenie i super podejście do kursantów :)

# szmata szeptana

29.08.2017 08:50

Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować..

# Korddians

31.10.2017 14:45

Sprawdź szkoły w serwisie Lokalers -> http://lokalers.pl/edukacja/nauka-jezykow/.

# nikitacg

31.10.2017 15:08

Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.

# lunalelyte

31.07.2018 18:07

Możesz wysłać rzeczy szkolne dla swoich dzieci w Wielkiej Brytanii przez kuriera tutaj -> http://paczkadoangliinajtaniej.pl/

# lunalelyte

31.07.2018 18:08

Możesz wysłać rzeczy szkolne dla swoich dzieci w Wielkiej Brytanii przez kuriera tutaj http://paczkadoangliinajtaniej.pl/

# Klarka211

29.01.2019 20:32

Moje dzieci chodzą na angielski do szkoły Pi School. Chodzą na kurs dwa razy w tygodniu. Naprawdę idzie im świetnie, chłoną język jak gąbka wodę ;)

# Kamilka75

22.02.2019 11:25

Ja tam do żadnych szkół językowych nie pójdę, ponieważ to strata czasu. Przecież internet jest kopalnią wiedzy, prawda? Znalazłam tutaj Ella Language http://ellalanguage.com/pl , czyli platformę językową dla nauki zarówno dla najmłodszych jak i najstarszych. Spróbuję ją wykupić, bo nie jest droga.

# anika87

13.05.2019 23:23

Polecam bardzo dobrą szkołę www.britishacademy.pl, z całego serca.

# tedka

22.05.2019 13:56

Ja zapisałam się do szkoły językowej profiLingua, bardzo odpowiadają mi zajęcia w grupach, dzięki nim mogę komunikować się z innymi. Najważniejszym celem było dla mnie odważenie się mówić, potem już poszło z górki. Poza tym oglądam dużo filmów po angielsku. Postęp jest ogromny.

# Mias

22.05.2019 15:41

Ja uczę się z tutlo. Skusiły mnie elastyczne godziny nauki, i to że lekcje odbywam online z domu więc nie tracę czasu na dojazdy;)

# Karolinaa

23.05.2019 07:31

#Mias napisał(a) 22.05.2019 15:41
Ja uczę się z tutlo. Skusiły mnie elastyczne godziny nauki, i to że lekcje odbywam online z domu więc nie tracę czasu na dojazdy;)
Ja też mam przyjemność uczyć się razem z tutlo. Native speakerzy robią kawał dobrej roboty, nareszcie mam śmiałość używać języka i nie skupiać się tylko i wyłącznie na poprawności wypowiedzi, tak jak to było w szkole średniej czy w szkołach językowych.

# Wiosna

24.05.2019 19:55

Internet w Polsce powinien być dla wszystkich bezpłatny i wolny od jakiejkolwiek cenzury! #wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ

# Gosia

29.05.2019 09:33

Ja bardzo lubię szkole językowa online tutlo. Świetnie prowadzą lekcje i dostosowuj sobie naukę tak jak chce .

# Pusia

29.05.2019 18:55

#Gosia napisał(a) 29.05.2019 09:33
Ja bardzo lubię szkole językowa online tutlo. Świetnie prowadzą lekcje i dostosowuj sobie naukę tak jak chce .
A czy tutlo skupia się na gramatyce czy na tym, żeby nauczyć jak najwięcej mówić?

# NickDunn

10.09.2019 12:40

W YouEnglish jest pierwsza lekcja demo za darmo i wiele więcej. Zobaczcie sobie na ich stronie https://youenglish.school/

# Majka2312

16.09.2019 15:10

Też się uczę z tutlo. Skupiają się właśnie głównie na rozmowie- a że ja z tym zawsze miałam problemy to dla mnie nauka z nimi jest najlepszą opcja;)

# ElwiraD

28.11.2019 17:38

świetna szkołą dla mnie bez wątpienia jest Pi School, jak dla mnie rewelacyjna szkołą językowa, która bardzo pomogła w nauce angielskiego mojej córce ;)

# CiastaL

22.01.2020 11:48

Do Pi School zapisałam swojego 6 letniego syna, Widze ogromne postępy. jednak w przedszkolu pani po prostu ma za mało czasu na naukę angielskiego i za dużo dzieci. Także, jak ktos chce by dziecko więej umiało i się dokształcało, bardzo polecam wspomnianą szkołę ;)

# agare34e

16.02.2021 13:24

polecam lekcje zdalne z www.linguaboutique.pl

# Vikos

16.06.2021 23:09

Polecam https://languagebusiness.pl/ osobom zainteresowanym podniesieniem kompetencji językowych potrzebnych w biznesie :)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy