REKLAMA
REKLAMA

System płatności w sklepie internetowym

18.07.2017 15:31 julia_m
Chciałabym jak najszybciej wdrożyć system płatności internetowych w swoim e-sklepie. Czy moglibyście polecić mi jakieś konkretne rozwiązanie? Zależy mi na niskich opłatach i bezawaryjności. Myślałam m.in. o Paybynet - www.paybynet.pl/ Co o tym myślicie?
wpis modyfikowany 1 raz, 21.07.2017 13:30 
12.02.2018 12:59 Inatka93
Moim zdaniem to bardzo dobrze, że o tym pomyślałaś, bo nowoczesnego sklepu nie ma bez szybkich i niezawodnych płatności internetowych. Jak dobrze pamiętam, to koleżanka podpisała umowę z firmą https://www.cashbill.pl/ w zeszłym roku. Oferują każdą metodę płatności, jaką potrzebujesz, działają szybko i bezproblemowo. Spróbuj sama, jeśli chcesz. Ja chętnie spojrzę, co tam u siebie oferujesz, jak już rozkręcisz ten swój biznes.
12.02.2018 13:05 #syf syf
nie polecam nikomu, to syf

123/2897 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
CHCESZ 400 ZŁ NA ZAKUPY NA ALLEGRO? ZAŁÓŻ KARTĘ
ŁAPIE CIĘ GŁÓD? ZAMÓW PIZZĘ

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Zdrowie i Uroda
 Bezpłatne porady dietetyczne dla osób z chorobami przewodu pokarmowego (np. refluks, wrzody, WZW) w Poradni Dietetycznej SGGW - tel. 734-520-120.

Kupię mieszkanie
 Dzień dobry, Kupię 3-pokojowe mieszkanie z rynku wtórnego w spokojnej okolicy w lokalizacjach: Praga Południe, Ochota, początek Rembertowa, Bródno, Wola, Żoliborz, Bemowo. Mieszkanie do 300.000 PLN, może być do remontu. Warunkiem jest lokal na parterze z niewielkim ogródkiem. Współpracuję z Agencjami Nieruchomości jedynie przy płatności prowizji po stronie Sprzedającego. Proszę o kontakt poprzez formularz kontaktowy, bądź telefoniczny: +48 780 123 411. Jeżeli nie odbieram telefonu - proszę o sms, oddzwonię. Pozdrawiam, Claudia

Poszukuję do wynajęcia
 Firma budowlana poszukuje do wynajęcia terenu w Warszawie i okolicach pod bazę sprzętowo-transportową o powierzchni do 10.000 m2 Tel. 602 176 786

Finanse
 Pomoc zadłużonym tel. 501-286-776

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.