REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

System erp- czy pomaga?

07.03.2016 17:57 #perek
Czy systm erp rzeczywiście pomaga w prowadzeniu działalności? Znam erp jedynie z artykułów- czytałam trochę na: http://bms.krakow.pl/erp-berberis/ Jak erp działa w realu?
08.03.2016 13:46 #marek86
System erp to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich firm, które chcą zoptymalizować swoje procesy w przedsiębiorstwie. Tego, którego podałeś to nie znam. W mojej firmie używamy systemy Teta ERP. Z tego co wiem, to moi partnerzy również używają ich systemów.
13.03.2016 21:48 #JurekOgórek
System erp bardzo pomaga ale pod warunkiem że jest dobrze wybrany i przede wszystkim dobrze wdrożony. My wybraliśmy paręlat temu ERP SyKOF i bardzo usprawnił nam pracę. Wiele spraw się uprościło i uporządkowałllo, okazało się że nie wszystko musi być robione ręcznie, dużo komputer może robić sam. Polecam
13.04.2016 14:03 #matheo212
Zdecydowanie pomagają, im większe przedsiębiorstwo tym większą różnicę widać. Miałem kiedyś do czynienia z systemem od http://e-pcc.pl/ dzięki niemu ominie nas żmudna papierkowa praca. Przydają się również dostępne tam analizy.
15.06.2016 14:30 #andrzejjerzyna
Korzystanie z systemów klasy ERP jest wręcz konieczne w większych przedsiębiorstwach.

Od siebie polecam IDEA ERP. Niedrogi i webowy a dodatkowo funkcjonalny.
17.06.2016 12:32 #Krystian
Ja z systemu ERP jestem bardzo zadowolony. Korzystam niecały rok z systemu enova365- po wdrożeniu systemu potrzeba było trochę czasu, żeby wszyscy zapoznali się z systemem i się do niego przyzwyczaili, ale nie trwało to długo, system jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze. Do tego wdrażaniem zajęła się firma Comacom i bardzo pomogli w całym procesie.
14.07.2016 13:19 #lokko
Przy większej firmie to działanie bez systemu erp może być raczej trudne. Ja niestety z tego rodzaju systemów kojarzę tylko SAP ale to już takie w pełni profesjonalne rozwiązanie dla dużych przedsiębiorstw. Pewnie by się nie opłacało wprowadzać go w małej firmie.
28.07.2016 12:51 #Kolig
A czy Państwo się orientują czy te systemy ERP można jakoś podłączyć pod stronę http://tlumacz-in.pl/ tak aby dokumenty do tłumaczeń były przesyłany automatycznie?
10.08.2016 16:04 #NoxPeter
Zdecydowanie pomaga. Masz wszystko zgrupowane i pod kontrolą, dokładnie to czego potrzeba. Ja polecam Ci systemy ERP od firmy Simple, sam z nich korzystałem i są naprawdę okej. A co do podpięcia pod stronę tłumacza niestety nie wiem, musisz sam dzwonić
10.08.2016 18:36 #BonJovi
Simple ma jeszcze tę fajną rzecz, że dodatkowo mają w pakiecie program do wypełniania epitów, pomaga wypełniać pity 11 i 40, więc z pewnością przydatna rzecz
06.12.2016 10:44 #karmion
Na pewno pomaga, dla wielu przedsiębiorstw wdrożenie systemu EPR to naturalny krok. Tutaj możesz sobie poczytać jak to wygląda w przypadku wdrożenia i wsparcia dla systemu SAP.
13.12.2016 16:14 #witekgrol
Dokładnie. ERP to bardzo dobre rozwiązanie jeśli myślimy o rozwoju przedsiębiorstwa. Więc przedmówcy mają rację. Co do systemu, który powinniśmy wybrać, to musimy tutaj dokonać jakiegoś researchu. My wybraliśmy ostatecznie Teta ERP. Na http://www.unit4.com/pl/produkty/erp możecie sobie sprawdzić dokładne informacje o systemie.
14.12.2016 14:50 Gokoszer
Zazwyczaj znajomi polecają
03.02.2017 07:34 #metkas
Działajcie sobie na systemie Beberis, tzn. możecie od niego zacząć testowanie systemów i ewentualnie z nim porównywać. Zrobiliśmy identycznie i tak właśnie wybraliśmy dla siebie coś odpowiedniego, tzn. wersję systemu. Czym wygrali? Nie tyle kosztami, co dopracowaniem. Raz, że łatwo się tym wszystkim operuje, a dwa - nawet jeśli jakaś funkcja wydawała się nam nieprzydatna, to i tak z czasem się okazywało, że jest niezbędna - po prostu jej wcześniej nie rozumieliśmy. Pewnie będziecie mieli podobnie.
06.02.2017 07:51 #adamf
A możesz mi napisać na jakiej wersji Beberis pracujecie? Szukam konkretnych informacji o tym systemie. Znalazłem w kilku miejscach polecenia - ale brakuje mi konkretów. Konkretnych sugestii jakie funkcje są najważniejsze i jakimi wygrywa z konkurentami. Tych programów jest bardzo dużo. Ciężko byłoby przetestować choćby kilka, dlatego trochę szukam drogi na skróty. Podpowiecie?
07.02.2017 08:47 #LLuko
ERP jest dobry ale musi być z dobrej firmy no i najlepiej do tego mieć też CRP. Polecam Ci też doradztwo z http://biuro-rachunkowe-piaseczno.com.pl. Wiele Ci pomogą na starcie.
08.02.2017 07:46 #adamkorlicki
Kilka osób wspomina o Berberis. Napiszcie na jakiej wersji pracujecie. Szef zlecił mi szukanie programu, a tutaj na dobrą sprawę wygląda to tak, że każdy program pasowałoby przetestować - nierealne. Mam czas na jeden, max 2 i za 2 tygodnie szefowie chcą mieć spotkanie. Jeśli znacznie ma przede wszystkim profesjonalizm, to taki wybór będzie właściwy? Oni muszą widzieć korzyści wdrożenia oprogramowania...
13.02.2017 07:49 #bombers
Akurat Berberis jest naprawdę funkcjonalnym systemem, takim, który robi dużą różnicę. Oczywiście, że to wszystko wychodzi dopiero w testach, a nie od razu. Najlepiej zacząć od darmowej wersji - wtedy będziecie widzieli jak to jest funkcjonalne, jakie daje możliwości. Wtedy również zauważycie, jakich jeszcze funkcji potrzebujecie - już sama Minima ma ich wiele, ale np. nie ma opcji związanych choćby z magazynem, ale również z innymi tematami.
14.02.2017 07:48 #pawered
Program o który pytasz jest jednym ze starszych, jakie są dostępne na polskim rynku - lata temu korzystaliśmy już z pierwszych wersji. U nich plus jest przede wszystkim taki, że oprogramowanie jest nieustannie rozwijane. Co kilka tygodni pojawia się coś nowego, dodają funkcje, możliwości i faktycznie dobrze zarządzana aplikacja mocno usprawnia działalność firmy - nawet jeśli będziecie mieli wyłącznie wersję Minima.
15.02.2017 07:35 #joksza
Aplikacje trzeba testować. W tej firmie, gdzie teraz pracuję, nie mamy CRM, ale w poprzedniej mieliśmy właśnie tego Berberisa i wiem jak duże daje to wsparcie. Akurat w aktualnej firmie wyniki są średnie i nie chcę inwestować, ale wiem, że gdyby wdrożyli taką inwestycję, to by to wszystko diametralnie odmieniło sytuację. Ciągle są problemy z procesami - ktoś o czymś zapomniał, ktoś czegoś nie dodał. Chwilami wygląda to po prostu śmiesznie.
24.02.2017 16:55 Toja123
Jasne, że pomaga poczytaj na ten temat tutajhttp://http://www.integris.pl/
27.02.2017 15:51 #JerzyKWolniewicz
No jasne, że pomaga. W systemach ERP dobre jest to, że można dostosować funkcjonalności do specyfiki firmy. Korzystam z IDEAerp i jak na razie jestem bardzo zadowolony. Jak prowadzisz handel w sieci to integracja tego systemu ze sklepem jest bardzo wskazana. Wtedy wszystko prowadzisz automatycznie, magazyn, skanowanie produktów, fakturowanie... Jest dużo prościej
17.03.2017 08:37 #Karolinaa
System ERP pomaga bez wątpienia. Ale pojęcie ERP stało się tak pojemne, że nie wiadomo tak naprawdę co to jest. Przez wyborem polecam zrobić rozeznanie czego tak naprawdę firma potrzebuje. Tu jest mały przegląd rodzajów systemów informatycznych dla firm

28/294 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie