REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Syf i brud na Światowida

# karolj

25.06.2003 12:02

Witam
Chcialbym sie dowiedziec, co sie dzieje z ul.Swiatowida przy ul.Ksiazkowej. Przy przystanku przy rondzie jest jeden wielki syf, nikt tego nie sprzata, wiatr wywiewa smieci ze smietnikow, do tego ludzie wywalaja jakies opakowania po olejach samochodowych.
Czy gmina raczy sie tym terenem kiedys zainteresowac? Juz nie powiem, ze w zimie nie widac chodnikow, bo nie sa odsniezane. Brnie sie po kolana w sniegu.
A teraz latem jest identycznie, dom publiczny.
Moze trzeba zaprosic Kaczora na Tarchomin, zeby wdepnal w ten syf, bo nasza gmina nic juz nie robi.
Karol

# martyna

25.06.2003 15:05

Syf na Tarchominie to temat powracający jak bumerang, ale tylko na łamach forum. Echo papierowe też o tym czasami wspomina, ale jak na razie winnych bałaganu nie udało się nikomu ustalić. Mnie na przykład szlag trafia na widok trawnika przy przystanku Topolowa zasłanego niedopałkami. Prędzej się rozłożą niż ktoś je sprzątnie...

# Vladymir

25.06.2003 23:17

Prędzej się rozlożą, niż ktoś je sprzątnie ? A może wystarczy nie rzucać petów na ten trawnik ? Zwłaszcza, że tuż obok, na przystanku jest kosz na śmieci ?

REKLAMA

# martyna

26.06.2003 12:13

Vladymirze, pewnie, że lepiej nie rzucać na trawnik, a do kosza, ale nie mów tego mnie - ja nie palę i jestem wręcz "uczulona" na smród dymu papierosowego. Ale to jest jakiś cholerny odruch tych co palą - jedzie autobus to fru - papieros na ziemię i przydeptać albo na trawnik, bo może się schowa w trawie. Jak trawnik jest gminy, to im się wydaje, że jest niczyj, więc go nie szanują.

# karolj

26.06.2003 13:11

Mi sie poprostu wdaje ze tego terenu nie maja w Centrum na mapie. W zime zauwazylem ze chodniki byly odsniezane max do poprzedniej lokalizacji petli, a dalej juz nie. Tak samo jest ze smieciami, na wczesniejszym przystanku jest wszystko ladnie wysprzatane.
Ostatnio sprawdzalem jakies podobno swieze mapy i nie bylo ul.Topolowej i przedluzenie Swaitowida bylo z kreskowanych linii, juz nie mowiac o rondzie.
Karol
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy