REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Święto 3 Maja

# jawor

03.05.2003 18:30

Na Naszym os "BUCZYNEK" dziwnie się Święci ten dzień.
Około godziny 10:00 jeden z mieszkańców rozpoczął ten dzień od trzepania dywanów, no cóż można i tak. Jacy Polacy taka POLSKA ! a może to nie był Polak. Na Naszym osiedlu jest wszystko możliwe.
pozdr.

# NN

03.05.2003 20:21

Być może czuje dwoistą naturę tego święta: religijną i monarchistyczną. Jeśli jest niewierzącym republikaninem - to jego zachowanie nie dziwi.

# Rozsądek

04.05.2003 00:31

A czy na Waszym osiedlu była flaga Polski ? Pytam, bo dziś wracałem z gór no i rzadko gdzie narodowe barwy były eksponowane na budynkach - mam na myśli prywatne domy. Zaryzykowałbym, że na 80 % budynków flag nie było. I naprawdę wcale sie nie czepiam nikogo, bo to wg mnie także prywatna sprawa każdego właściciela posesji. Czasy kacyków partyjnych, którzy napominali dozorców, żeby flaga wisiała 1-go, ale nie 3-go minęły. Chociaż jak się tyle słyszy o patriotyźmie, to aż dziwne, że tych sztandarów na posesjach tak mało, prawda ???????

REKLAMA

 historyk

04.05.2003 12:57

Szerzej na ten temat Jan ziólek, Konstytucja 3 Maja. Kościelno -narodowe tradycje święta, Lublin 1991.

# jotes

05.05.2003 20:18

Rozsądek !
Odpowiadając na twoje pytanie, flagi były wywieszone na wszystkich budynkach os Buczynek. adm. tym razem się spisała poprawnie
pozdr.

# Basia

06.05.2003 09:29

A ja byłam w Wildze i w moim "ośrodku wczasowym" przypadł mi pokój z jedynym balkonem. Od 1 do 4 maja po obu jego stronach powiewały piękne wielkie flagi :)

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break