REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Święta

# Alf

21.12.2002 17:27

Tak dla odmiany od naszej skomplikowanej rzeczywistości chcialbym życzyć wszystkim aktywnym forumowiczom rodzinnych Świąt i udanego Nowego Roku

# Piotrek z Odkrytej

21.12.2002 19:10

Życzę wszystkim tak dobrze jak sobie. Oby nie był to gorszy rok od mijającego.

 m0n1ka

21.12.2002 21:47

Dołączam się do życzeń obydwu Panów. A dodatkowo wszystkim życzę, żebyśmy w 2003 roku mieli coraz więcej pozytywnych tematów do dyskusji

REKLAMA

# historyk

21.12.2002 23:15

Obyśmy się nie dali- bezrobociu, chorobie, stresom i nieopowiedzialnym decydentom. Mam wrażenie,że będzie to rok ciężki, ale chyba przełomowy. Osobiście liczę na integraję z Unią (przy wszystkich wyrzeczeniach, to przyniesie szybko wymierne korzyści) i na to,że może odrodzą się w nas cnoty obywatelskie i konstruktywne dyskusje będziemy toczyć również poza forum. A tak w ogóle, to tworzymy chyba jedno z najciekawszych forów jakie znam - bez chamstwa (czasami kogoś poniesie) i wulgarności. Oby tak dalej WESOŁYCH ŚWIĄT

# kinio

22.12.2002 00:25

Ja także dołączam się do tych życzeń. Niech te Święta przyniosą wiele rodzinnego ciepła, a Nowy Rok spełnienia wszelkich marzeń, bo takie chyba wszyscy mamy.
Przy okazji chciałbym Wam zaproponować coś, o czym myślę już od dawna podbudowany wieloma postami, jakie przesłaliście. Co powiedzielibyście na to, abyśmy się wszyscy kiedyś spotkali niewirtualnie? Jest nas niemało, myślimy podobnie, a na codzień z pewnością się spotykamy w windzie, na parkingu, w sklepie i pozostajemy sobie obcy, bo nikt nie nosi identyfikatora o treści "ania", "vladymir", "historyk", "m0n1ka", "alf", itp. Moze w ten sposób moglibyśmy się jakoś zjednoczyć i mieć jakiś wpływ na to co się dookała nas dzieje. Taka nieformalna struktura na bazie forum dyskusyjnego mogłaby być ewenementem w Polsce. Ale wszystko zależy od Was. Możemy przecież w dalszym ciągu pozostać anonimowymi forumowiczami. Co o tym myślicie?

# Alf

22.12.2002 14:16

Także od dawna myslałem o ew. spotkaniu, ale jak wiadomo nawał pracy itp. Może spotkamy się po 6.01 (gdy minie ten okres w którym wszyscy są trochę niedostepni) w jakiś pubie, np. Lolku? Miejsce może być dowolne, byle było ciepło i mogło się w nim spotkać bez kłopotu >5 osób (ławy a nie stoliki)

REKLAMA

# historyk

22.12.2002 14:27

ok.chętnie.

# jotes

22.12.2002 22:39

Przyłączając się do życzeń pragnę Wszystkim życzyć bardzo miłych, rodzinnych i obfitych Świąt Bożego Narodzenia. Oraz oby Święty Mikołaj dotarł do Wszyskich którzy Go oczekują.
Życzę Wam również Szczęśliwego Nowego Roku, szampańskiej zabawy sylwestrowej i spełnienia wszystkich marzeń oraz szybkiego spotkania na wizji, pomysł jest OK!

# Vladymir

28.12.2002 23:06

O, tak, chętnie sie zobaczy, kto jak wygląda i czy pasuje nick do twarzy, np Alf powinien mieć futro, itp. Kiedyś chciałem wystawić stolik na pętli autobusowej na Topolowej, żeby zbierać podpisy pod petycją za budową parku dla Nowodworów, tobym przy takiej okazji wszystkich poznał, ale lato przeszło tak szybko, że nie zdążyłem... Teraz bym nie wysiedział.... Spotkać się na wizji ? Fajna sprawa, ale nie w Lolku, nie dość że potwornie daleko - ponad 30 km w jedna stronę z naszej Topolowej, to jeszcze dziwny to lokal, chadza tam miacho, a to nie jest odpowiednie towarzystwo dla takich wybujałych intelektualistów, jak my...

REKLAMA

# kinio

29.12.2002 00:58

Dzięki za odzew. Teraz być może nie jest najlepsza pora na takie spotkanie (ślisko, ciemno, zimno itd.). Moim zdaniem, najbardziej optymalny byłby przełom kwietnia i maja, albo nieco później ale koniecznie przed wakacjami i urlopami, bo wtedy zapewne wielu z nas wyjeżdża odetchnąć od cywilizacji. Miejsce byłoby jak najbardziej do ustalenia, ale raczej gdzieś blisko. Czy nie wystarczyłaby pizzeria przy pętli? Pisaliście o niej pozytywnie. Do sprawy warto będzie powrócić na wiosnę. A na razie wszystkim życzę, aby Nowy Rok był lepszy od mijającego.

 m0n1ka

29.12.2002 11:18

Świetny pomysł, też bardzo chętnie się spotkam, zwłaszcza, że sama się zastanawiałam nad tym mijaniem się w autobusie itp. :)
Ale może faktycznie poczekajmy do wiosny...

# Vladymir

30.12.2002 00:03

A ja pozwolę sobie na troche prywaty na forum i składam debeściaki na Nowy Rok dla Kinia od Vladymira...

REKLAMA

# jotes

30.12.2002 01:32

Święta Święta i po Świętach a tak było cicho i spokojnie na osiedlu "B" nawet nikt nie zastawił śmietnika, było mineło.
Dosiego Nowego 2003 Roku, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, szampańskiej zabawy życzę wszystkim Forumowiczom z Białołęki i okolic.
P. S.
A może przydał by się na tej stronie czat ?.

# Vladymir

30.12.2002 23:57

Oj, przydałby się, a jakże !!! Tylko do kogo sie w tej sprawie zwrócić ? Do administratora sieci, czy moderoatora tego forum ?

# Alf

06.01.2003 16:22

Pizzeria może być pod warunkiem, że się zmieścimy i nas nie wyrzucą...
Czy można prosić o deklarację dot. ilości osób, któr się zjawią? W moim przypadku to 2 (moja żona i ja). Ocenimy wstępnie, czy pizzeria się nada...
PS. Futro na twarzy golę co rano :-)

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break