REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

światowida

# Kaśka

14.01.2003 19:47

Czy ktoś z Was wie jak dlaej pobiegnie ulica Światowida i gdzie będzie pętla???Wiem że mogę iśćdo Urzędu Gminy- ale nie mam specjalnie na to czasu

# Totem

15.01.2003 08:32

Nigdzie nic nie pobiegnie i nie będzie żadnej nowej pętli. Pani w Urzędzie Dzielnicy mi to powiedziała niedawno.

# asm

15.01.2003 10:22

A czy powiedziała dlaczego?

REKLAMA

# karolj

15.01.2003 10:31

Juz kiedys pisano w Echu ze zrezygnowano z planow przedluzenia swiatowida, poza tym pętla i tak miala zostac w tym samym miejscu. Jakis jeden autobus mial jechac dalej.
Z tego co wiem teraz ma byc polaczone swiatowida z odkryta pod lasem i obok osiedla akacje6 ma byc pętla jednego autobusu.

# totem

15.01.2003 11:17

Powiedziała, że plany Gminy poszły do kosza wraz z jej rozwiązaniem. Urząd miasta nie przydzielił środków na takie inwestycje. Rozmawiałem z nią w poniedziałek. Niewykluczone, że jak się zadzwoni do innej pani, to ta inna pani powie co innego

# Kaśka

15.01.2003 18:41

W takim razie- czy wiecie jak będzie skomunikowane z Centrum big osiedle J.W??? O ile wiem ulica ODkryta nigdy nnie spełni wymogów, aby jeżdziło nią tyle lini autobusowych ile Światowida.
PO prostu kupuję mieszkanie na Odkrytej i nie wiem czy za moment nie będę miszkała na autostradzie.Dajcie znak co z Odkrytą.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA