REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Suknie ślubne w Warszawie - gdzie?

# Julitusia

13.11.2015 11:17

Gdzie kupowaliście swoje suknie ślubne, czym kierowaliście się podczas ich zakupów? Ślub mam co prawda w czerwcu, ale chciałabym się rozglądać za suknią już teraz.

 EwelinaBudzynska

13.11.2015 14:32

na Jana Pawła lub na Targowej (to samo tylko taniej)

 Nessi167

14.11.2015 23:49

Warto popatrzeć w internecie przed wyprawą na zakupy. W ramach czerpania inspiracj. Wtedy człowiek przynajmniej wie, czego szukać ;)

REKLAMA

# bieniasz

24.11.2015 13:25

Szkoda, że w większości salonów ślubnych jest to samo: ten sam krój, ten sam wzór, te same dekoracje. Trzeba się sporo nachodzić, aby znaleźć coś fajnego. Ja po wielu dniach szukania postawiłam na sukienkę Mia Lavi z kolekcji 2016: www.mialavi.com/kolekcja-2016/1.html zakochałam się w tej prostocie i elegancji. Sukienka nadaje moim zdaniem kobiecie subtelności. Suknia pięknie podkreśla figurę.

 EwelinaBudzynska

25.11.2015 09:19

Ja również wybieram się na Targową.

# ElaKowalkiewiczówna

02.12.2015 14:47

#bieniasz napisał(a) 24.11.2015 13:25
Szkoda, że w większości salonów ślubnych jest to samo: ten sam krój, ten sam wzór, te same dekoracje. Trzeba się sporo nachodzić, aby znaleźć coś fajnego. Ja po wielu dniach szukania postawiłam na sukienkę Mia Lavi z kolekcji 2016: www.mialavi.com/kolekcja-2016/1.html zakochałam się w tej prostocie i elegancji. Sukienka nadaje moim zdaniem kobiecie subtelności. Suknia pięknie podkreśla figurę.

Bardzo ładne suknie ślubne. Zauważyłam, że są stylizowana na lata 50-60te, to moim zdaniem dobry trend. Bardzo mi się w tej sukni podoba to, że podkreśla figurę, a do tego jest to wcięcie na plecach, które sprawia, że kobieta jest bardziej pociągająca. Chętnie bym taką suknię miała na sobie w dniu ślubu.

REKLAMA

# kerte

21.03.2016 08:16

Sprawdzoby salon z bardzo dużym wyborem i rzeczywiście efektownymi sukienkami - http://evita.com.pl/ Radzę wybierać te rozwiązania w taki sposób, aby to miało logiczny sens. Nie kupujcie na siłę - suknia ślubna powinna być właśnie tą jedyną, wymarzoną - o to tutaj chodzi.

# kpln;nj

19.06.2017 14:07

https://navona.pl/Suknie_wszystkie najleszpe sukienki! jestem srasznie zadowolona z nich posiadam już 2 i na tym isę nie skończy :D jakoś jest idealna :)

 Finbfirts

28.08.2017 12:18, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 28.08.2017 12:18

Powiem szczerze że ślub trzeba zorganizować od A do Z żeby impreza się udała w 100%
warto zadbać o każdy szczegół wesela, my jesteśmy na etapie wyboru ślubnych zaproszeń które zamawiamy z :http://naszapracownia.pl/33-eko sądziłem, że przygotowania do takiego ślubu są łatwiejsze ale jednak nie. Wszystko na twojej głowie i w twoim interesie jest żeby o niczym nie zapomnieć.

REKLAMA

# szmata szeptana

28.08.2017 12:35

Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.

 JanDudek

01.10.2018 18:20, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 01.10.2018 18:20

jeśli chodzi o sklep w warszawie to mogę polecić http://www.navona.pl sklep online sukienki bardzo duży wybór oraz niskie ceny.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA