REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Suknia ślubna długa czy krótka?

25.01.2016 10:13 #kolorwakala
Jaka waszym zdaniem jest fajna? Długie nie są zbyt staromodne? Taka krótkie suknie ślubne musi być też na pewno dopasowana do figury kobiety, takie jest moje zdanie.
25.01.2016 10:46 bernadetta
Wiesz moim zdaniem długie suknie ślubne mają znacznie więcej takiego klimatu i uroku. Nie jestem zwolennikiem krótkich sukien ślubnych, chyba, że chodzi o ślub cywilny, wtedy więcej rzeczy pasuje ;). Jednak jeśli masz na myśli taką typową białą suknię ślubną to innej długości niż do ziemi nie uznaje ;).
29.01.2016 13:36 #Somla
Moim zdaniem najbardziej sprawdzają się faktucznie eleganckie suknie ślubne bo są ponadczasowe. Weźcie zobaczcie sobie, jak elegancko wyglądają i jak odróżniaą się od takich, które można dostać w każdym sklepie.
26.04.2016 11:22 EwelinaBudzynska
Właśnie zastanawiam się nad taką krótką suknią ślubną. Wypada czy nie?? Z tego co zdążyłam się zorientować to większość stawia na klasyczne suknie długie. Ja chciałabym postawić na coś innego :) Zobaczymy czy zda to ewentualny egzamin. Wyparzyłam jedną w salonie na Kondratowicza 18/414, Warszawa http://suknieslubnefantazja.pl/. Czy jeszcze gdzieś mogę takie znaleźć ?? Pozdrawiam
26.04.2016 11:32 EwelinaBudzynska
Właśnie zastanawiam się nad taką krótką suknią ślubną. Wypada czy nie?? Z tego co zdążyłam się zorientować to większość stawia na klasyczne suknie długie. Ja chciałabym postawić na coś innego :) Zobaczymy czy zda to ewentualny egzamin. Widziałam fajne na Kondratowicza 18/414, Warszawa http://suknieslubnefantazja.pl/. Czy jeszcze gdzieś krótki krój sukni mogę znaleźć??
REKLAMA
26.04.2016 11:33 EwelinaBudzynska
Właśnie zastanawiam się nad taką krótką suknią ślubną. Wypada czy nie?? Z tego co zdążyłam się zorientować to większość stawia na klasyczne suknie długie. Ja chciałabym postawić na coś innego :) Zobaczymy czy zda to ewentualny egzamin. Widziałam fajne na Kondratowicza 18/414, Warszawa http://suknieslubnefantazja.pl/. Czy jeszcze gdzieś krótkie suknie mogę znaleźć??
27.04.2016 10:05 #isa
A biżuterię do sukni gdzie kupujecie? W jakim stylu?
28.04.2016 19:37 #sabina.sz
Ja miałam fajną krótką sukienkę na ślubie - kupowałam w salonie Emmi Mariage. Model Tamara - jak Ci się taka podoba? Moim zdaniem jest super :) Bardzo wygodna, a to też ważne :) W ogóle w Emmi Mariage mają piękne suknie, zobacz na ich stronie, może znajdziesz jeszcze sobie coś krótkiego :)
04.05.2016 07:29 #mad
#isa napisał(a) 27.04.2016 10:05

A biżuterię do sukni gdzie kupujecie? W jakim stylu?
Perły z apartu - kolczyki i naszyjnik :)
22.05.2016 15:31 #paula89
A nie ma takiego przesądu że perły przynoszą pecha? Wracając jednak do tematu - ja sobie nie wyobrażam innej sukni niż długa, najlepiej jeszcze jakaś z trenem :) Bardzo ładne sukienki tego typu widziałam właśnie w salonie Emmi Mariage, ale jeszcze nie wybrałam żadnej konkretnej :)
23.05.2016 08:32 androg
Według mnie bardzo dobrze sprawdzi się suknia długa, zdecydowanie lepiej wygląda kiedy wykonywana jest fotografia ślubna np. w sesji plenerowej. Poza tym jest po prostu bardziej kobieca.
29.07.2016 18:01 #wernika
#mad napisał(a) 04.05.2016 07:29

Perły z apartu - kolczyki i naszyjnik :)
Przepiękna jest ta biżuteria! Też myślę czy się nie skusić na perły, chociaż jeszcze wypatrzyłam w Aparcie gustowne topazy i też za mną chodzą :)
26.08.2016 13:19 #peem
A macie może coś kolekcji Indali? Jestem ciekawa czy ona będzie dobrze grała z prostą suknią ślubną, dekolt w kształcie serca
21.09.2016 10:39 #perłowa
Ja jednak stawiam na perły apartowe, to taka elegancka klasyka:)
01.11.2016 20:27 #mss
Też bym chętnie do ślubu założyła perły :) Muszę się przejść do apartu je obejrzeć.
REKLAMA
31.12.2016 13:31 basia.kozak
Suknie ślubne i ich długość warto też dobierać pod kątem sylwetki - nie każdej pannie młodej będzie dobrze w krótkiej sukience, a są i takie, które w długich sukniach wyglądają niekorzystnie... Najlepiej poradzić się fachowców, np. projektanta czy personelu w salonie sukien ślubnych :)
30.06.2019 17:55 #Korka
Zależy według jakiego projektu. Mi akurat najbardziej podobają się długie, szczególnie Violi Piekut
23.09.2019 08:10 #eos
Piękne suknie ślubne można z pewnością znaleźć w salonie http://lefroufrou.pl/. Ogromny wybór klasycznych kroi jak i tych bardziej ekstrawaganckich. Córka kupiła tam wymarzoną suknię. Obsługa salonu w pełni profesjonalna, pomocna i życzliwa.
24.09.2019 11:56 tomasz77
Zależy od stylu wesela jakie robisz, ale długa suknia to klasa i elegancki styl :)

309/3902 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%

Ogłoszenia drobne

GIEŁDA SĄSIADÓW - TANIO KUPIĘ
 Chcesz sprzedać Auto? 🚗🚙🚌 Stare ? Nowe ? Zapewniamy: Profesjonalne doradztwo ✔ Płatność gotówką za auto ✔ Uczciwą wycene ✔ Miłą Obsługe ✔ Bezpieczną transakcje ............................................. Masz pytania ? Wątpliwości ? ............................................. Zapraszamy do kontaktu: PRIV lub TEL 880-163-880 ............................................. 👉Polub nasz Fanpage: https://www.facebook.com/AutoSkup880.163.880 ____________________________ **Jesteśmy od 1993r na Rynku!**

Antyki
 Antyki meble obrazy srebra platery brązy książki pocztówki odznaczenia medale szable bagnety orzełki ryngrafy tel. 601-336-063

Oddam za darmo
 Wraz z koleżankami założyłyśmy Klub Sexu, dzięki temu rejestrując się dołączasz do mojej i moich koleżanek klubu! Pokazy Nago, Sex Randki, Dyskretne Spotkania, zabawy przez kamerkę i wiele więcej czego zapragniesz. Setki dziewczyn z całej Polski (po prostu wpisujesz swoje miasto a strona wyszukuje Ci chętne dziewczyny z Twojej okolicy!:) sexklub.pl Każda dziewczyna na portalu jest dokładnie weryfikowana dzięki czemu masz pewność, że to REALNE osoby, które tak jak ty szukaja seksu, DYSKRETNYCH spotkań, dobrej zabawy i mega wrażeń :) Zapraszamy zarejestruj się Dołącz do Nas i przekonaj się sam :) +21 sexklub.pl

Nauka
 Kursy na Tarchominie: - angielski - niemiecki - hiszpanski - włoski - rosyjski - francuski Mini-grupy i zajęcia indywidualne. Stefanika 14b lok 10, Cherry School, www.cherryschool.pl tel: 512 50 10 10

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA