REKLAMA
REKLAMA

Studia.

19.04.2015 16:39 keli
Moja córka od pażdziernika pójdzie na studia i niestety nie ma zielonego pojęcia na co, ja jakby nie chciałabym jej doradzać czy sugerować bo to ma być jej decyzja. Zastanawia się nad: http://studiamba.wsb.pl/ czy ktoś tam chodził?Co byście polecali studiować teraz i dlaczego??Będę wdzięczna za propozycję.
08.05.2015 20:13 zuzia.gola
Według mnie zawsze dobrym kierunkiem było prawo, ewentualnie administracja. Teraz coraz łatwiej, o ile ma się wiedzę, dostać się na aplikację i robić to, co się czuje i chce. Nauki jest sporo, ale w dobie internetu istnieje wiele ciekawych opcji łączących przyjemne z pożytecznym i ułatwiających dostęp do najnowszych przepisów, zmian, komentarzy i skomplikowanych kazusów jak http://www.sprawnik.pl/e-learning/ za niewielkie pieniądze. Często wychodzi to taniej, niż ksero. Do tego możliwość dyskusji z innymi użytkownikami daje możliwość rozwoju, można sprawdzać swoje osiągnięcia czy nawet walczyć o fajne nagrody przewidziane dla najlepszych.
25.05.2015 14:45 #Marianna
A czym się córka interesuje? Jakie ma podejście do nauki? W jakim mieście ma zamiar studiować? Odpowiedzi na te pytania są bardzo istotne w doborze odpowiedniego kierunku. Nikt teraz za wiele nie jest w stanie pomóc, ponieważ nie znamy żadnych szczegółów. Osobiście jestem studentką UTH Chodkowskiej w Warszawie na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne, a dokładnie specjalność Wywiad i kontrwywiad - na rekrutacji okazał się hitem. W sumie się nie dziwie, ponieważ sama bardzo chciałam się w tym kierunku kształcić i udało mi się. Zależało mi na tej uczelni ze względu na kierunek i na ich sposób kształcenia, podejście, po prostu praktyczne nauczanie. Moja siostra uczy się tam od 2 lat i tak ją obserwowałam i stwierdziłam, że to będzie dobry wybór - nie zawiodłam się :). Cóż tyle mogłam pomóc. Mam nadzieje, że córka wybierze odpowiedni dla siebie kierunek i znajdzie swoją drogę. Na mojej uczelni jest bardzo duży wybór, niech zobaczy ofertę i poczyta :).
25.05.2015 15:56 #edek
Niech twoja córka idzie sobie studiować co jej tylko wpadnie do głowy.
To i tak jest w obecnej sytuacji bez znaczenia.
Po studiach - praca "na zmywaku".
27.05.2015 14:28 majowka54
Nic córce nie sugeruj bo będzie na Ciebie.
REKLAMA
27.05.2015 20:50 #edek
W ogóle nic nikomu nie trzeba sugerować. Każdy decyduje za siebie.
01.06.2015 12:58 vanessa26
Córka powinna studiować taki kierunek, który ją na prawdę zainteresuje i taki z którym wiąże swoją przyszłość. Nic na siłę.
12.06.2015 10:33 #Naalia5
zuzia.gola napisała 08.05.2015 20:13

Według mnie zawsze dobrym kierunkiem było prawo, ewentualnie administracja. Teraz coraz łatwiej, o ile ma się wiedzę, dostać się na aplikację i robić to, co się czuje i chce.
Jestem studentką prawa i zgodzę się z tym co piszesz. Tak naprawdę wystarczy chcieć i być obowiązkowym, a wszystko da się osiągnąć :) Też nie było mi łatwo, a przeprowadziłam się do Wrocławia i zaczęłam studia na WSP. Teraz jestem z siebie dumna, że się nie poddałam :).

A córka? Niech sama wybierze kierunek i robi to co lubi, to co jest jej pasją. Tak jak wyżej - jeśli się do czegoś dąży z uporem to się to po prostu osiągnie :)
12.06.2015 13:00 sylwia48jarz
Najlepiej wybrać takie studia, które faktycznie nas interesują. Kończenie studiów na siłę lub dla rodziców jest bez sensu.
15.06.2015 20:40 KuKa
Popieram, większośc osób które zostały przekonane przez rodziców do danego kierunku rezygnuje jeszcze przed pierwszą sesją.
03.07.2015 20:24 #asiulkaa
zuzia.gola ile trzeba płacić za korzystanie z systemu sPrawnik? Z tego co wiem, przez 24h można przetestować stronkę całkiem bezpłatnie, ale co dalej? Ogólnie rzecz biorąc sPrawnik może okazać się bardzo przydatny, szczególnie dla tych, którzy przygotowują się do egzaminu na aplikację.
06.07.2015 10:03 magda5
Zgadzam się z vanessą26, jeżeli nie studiuje się tego, co się lubi lepiej nie studiować w ogóle. Ja z wsb jestem zadowolona, robię teraz 2w1 mgr i podyplomówkę z finansów i rachunkowości - http://www.wsb.pl/chorzow/ - fajna sprawa będę miała od razu dwa dyplomy, poza tym zapłacę mniej, niż jakbym studiowała osobno dwa kierunki.
21.07.2015 00:46 #Kinia
W mojej ocenie najlepszym kierunkiem z obecnie dostępnych jest zarządzanie bezpieczeństwem. To naprawdę bardzo przyszłościowy kierunek. Tutaj http://www.wszop.edu.pl można sobie o nim poczytać na WSZOP. Super sprawa dla każdego. Nie trzeba mieć jakichś konkretnych predyspozycji.
21.07.2015 15:14 sisibu
niech sama wybierze to co czuje, albo jak nie czuje, że jest gotowa na studia to niech zrobi sobie rok przerwy, zastanowi się nad tym, popracuje
24.07.2015 19:38 #rafka
Tutaj http://www.wseiz.pl jest wiele ciekawych kierunków studiów. Warto przejrzeć ofertę WSEiZ i poszukać odpowiednich studiów. Warto robić w życiu to co się lubi. Nie można do niczego się zmuszać.
REKLAMA
16.08.2015 15:21 #majka83
Twojej córce proponowałabym studia pedagogiczne w WSP im. J. Korczaka. Mnóstwo specjalności do wyboru, kształcenie przede wszystkim praktyczne i podstawowa rzecz: absolwenci tej uczelni znajdują pracę. Wiedzą po prostu na czym polega nowoczesna pedagogika, w przeciwieństwie do absolwentów tradycyjnych studiów pedagogicznych.
05.10.2015 01:36 #mały
Jeśli nie jest przekonana do studiowania nie wiem czy kilka lat wytrzyma, w tym egzaminy. Czy musi iść koniecznie na studia? Może przecież wybrać szkołę policealną równie dobrze i z pewnością szybciej po niej znajdzie pracę niż po studiach.
09.10.2015 19:41 #grabek
Studia, studiami. Ważne żeby znała podstawy Excela, który przyda się w każdej pracy i na studiach. Może poszerzyć wiedzę na www.iExcel.pl i to online.
14.03.2016 15:14 #Marlena
Może niech idzie na prawo. Jest to bardzo popularny i prestiżowy kierunek, dobrze wykładany we Wrocławiu. Możesz sobie poczytać o rekrutacji na prawo http://www.prawowroclaw.edu.pl/ . Mają tam też administrację jakby ją to bardziej ciekawiło. Sądzę, że warto spróbować. Jednak najpierw to trzeba z nią porozmawiać jakie ma zainteresowania i w tym kierunku czegoś szukać.
15.03.2016 19:21 at.hak
Studia na szkole prywatnej? Mam mieszane odczucia. Będąc na studiach magisterskich na Uniwersytecie Warszawskim widziałem sporą przepaść wiedzy miedzy osobami które zdawały licencjat na tej samej uczelni bądź innej publicznej a osobami z uczelni prywatnych. Niestety nadal w tym kraju panuje zasada że płacisz wiec zdajesz zatem studenci nie przykładają się do nauki co potem wychodzi gdy zdecydują się przenieść na studia na uczelni państwowej i często-gęsto odpadają po pierwszym semestrze studiów mgr.
16.03.2016 12:01 KasiaeM
Zależy czym sie troja córka interesuje... Jednak dobrym pomysłem jest wysłanie córki na jakąś uczelnie techniczną typu Politechnika czy WAT. Teraz jest duże zapotrzebowanie na absolwentów uczelni technicznych :)
31.03.2016 14:32 #mariola-kow
Ja osobiście polecam SAN w Warszawie. Moja córka zaczęła tam niedawno studia i jest zadowolona. Zresztą od pół roku (jest teraz na II roku) dostaje całkiem dobre stypendium, dzięki czemu koszt czesnego jest mniejszy. Na początku zastanawiałam się, czy nie lepszy byłby uniwersytet, ale byłyśmy na dniach otwartych wcześniej i bardzo spodobało mi się ich praktyczne podejście do studenta i nauki.
01.04.2016 15:52 #wiktoria bella
KasiaeM napisała 16.03.2016 12:01

Zależy czym sie troja córka interesuje... Jednak dobrym pomysłem jest wysłanie córki na jakąś uczelnie techniczną typu Politechnika czy WAT. Teraz jest duże zapotrzebowanie na absolwentów uczelni technicznych :)
NIekonienicze. Są uczelnie, które dużo wymagają, ale i dużo dają. Chodzi mi tu o Kolegium Europejskie w Natolinie, gdzie można robić podyplomowo europeistykę. Uczelnia daje szansę na lepszy start w życie, 24 tysiące euro stypendium, ale trzeba się starać. Dzięki temu masz otwartę drogę do pracy np. w administracji publicznej czy poza polską, w UE naprzykład.
04.05.2016 09:56 #jarekpan
Ofert po administracji jest sporo, tu masz link do aktualnych z gowork: praca administracja, mi się u nich wygodnie filtrowało, intuicyjna strona i sporo ofert i opinii.
05.05.2016 14:04 KasiaeM
#wiktoria bella napisał(a) 01.04.2016 15:52

NIekonienicze. Są uczelnie, które dużo wymagają, ale i dużo dają. Chodzi mi tu o Kolegium Europejskie w Natolinie, gdzie można robić podyplomowo europeistykę. Uczelnia daje szansę na lepszy start w życie, 24 tysiące euro stypendium, ale trzeba się starać. Dzięki temu masz otwartę drogę do pracy np. w administracji publicznej czy poza polską, w UE naprzykład.
Ja jestem zdania że lepsze są uczelnie państwowe niż prywatne, tym bardziej że podczas rekrutacji inaczej na nie patrzą.
27.05.2016 11:50 #Miranda
Ja polecić mogę Międzynarodowe Studium Dziewulskich w Warszawie i ich topowy kierunek " Charakteryzacja, Efekty Specjalne F/X i Protetyka". Wykładowcy i absolwenci tego kierunku zajmują się charakteryzacją F/X i protetyką w programie Twoja twarz brzmi znajomo! świadczy to o tym, że w szkole pracują dobrzy wykładowcy i że wiele może nauczyć :) Dla zainteresowanych podaję ich stronkę http://www.dziewulscy.pl/
08.06.2016 12:18 #czester
Administracja jest warta zainteresowania, ale to zależy od tego, jakie macie oczekiwania.
Przede wszystkim kierunek ten wymaga podejścia - nie wszędzie jest on prowadzony na odpowiednim poziomie. Wybrałam szkołę Mydłowskiej, zaczynam od października. Chodziło o miejsce sprawdzone, porządnych prowadzących, ogólnie o to, żeby cokolwiek z tego wynieść. Przynajmniej wydaje mi się, że wszystko udało się zrealizować, a czy tak będzie, to dopiero czas pokaże.
24.06.2016 05:40 #Anitta
Według mnie przede wszystkim nie można nikogo zmuszać do studiowania danego kierunku, bo jeżeli go nie interesuje, będzie się męczył na nim przez co najmniej 4 lata. Według mnie bardzo interesującą jest na pewno psychologia kliniczna. Dzisiaj coraz więcej osób potrzebuje wsparcia psychicznego, a co więcej osoby z dyplomem po takich studiach mają szansę na pogłębienie swojej wiedzy, a także zdobycie niezbędnego doświadczenia w takich miejscach jak PsychoMedic http://psychomedic.pl/ .Informacje na ten temat można znaleźć w zakładce Aktualności . Przy czym warto wspomnieć, że pracują tam wspaniali lekarze i można uczyć się od najlepszych.
12.09.2016 11:41 #Józef32
Studiuj to, co Cię interesuje, ale nie zapominaj o rozwoju umiejętności koniecznych w budowaniu swej kariery. W dzisiejszych czasach umiejętność obsługi komputera, znajomość kilku obcych języków oraz ogłada biznesowa zdobywana na takich szkoleniach to podstawa.
03.02.2017 11:10 #metkas
Kwestia taka, jakie macie oczekiwania, ale ogólnie radzę się zainteresować tym tematem - http://www.wsp.szkolymydlowskiej.pl/ Moim zdaniem studia powinno się wybierać na zasadzie szukania miejsca, które faktycznie przygotuje do pracy. Czyli prowadzącymi zajęcia mają być ludzie z wiedzą i doświadczeniem, a nie teoretycy. Idąc dalej - program ma się nie składać z bzdur, tylko z konkretów - tego co będzie wykorzystywane w pracy i przynajmniej na razie tak to u mnie wygląda.
17.02.2017 22:30 #kartofe
Jak ktoś w wieku studenckim nie wie jeszcze, co chciałby robić w życiu, no to trochę przykra sprawa;) W liceum można nie wiedzieć czy iść na humana czy mat-fiz, ale już w wieku 20 lat... no wypadałoby jakieś zainteresowania mieć ;) A studia wybrać tak, żeby potem lubić to, co się robi. W Warszawie kierunków jest całe mnóstwo, choć niektóre drogie, nie da się ukryć... Tutaj ranking najdroższych: youtube.com/watch?v=SBnFWpZUtOI&t=25s nieźle, nie?
28.03.2017 19:52 gruppa
Najlepiej samodzielnie podjąć decyzję o kierunku studiów, to musi być dojrzała decyzja, gdyż będzie wpływać na życie dorosłe. Ja w wieku Twojej córki podjęłam się studiów psychologicznych, z czego się naprawdę cieszę, bo to moje powołanie. Cały czas kształcę się w tym kierunku, zapisałam się niedawno na kurs psychoterapii , na który jest teraz nabór w Szkole Psychoterapii Centrum CBT-EDU . Za 4-lata będę się mogła ubiegać o Certyfikat Terapeuty uznawany przez NFZ, co otworzy mi kolejne drzwi w karierze
14.04.2017 10:40 #alicja plasz
Na większości uczelni ten kierunek jest prowadzony na naprawdę kiepskim poziomie - szkoda nawet komentować. Szkołę Mydłowskiej wszyscy znają? To w stolicy. Tam ten kierunek jest prowadzony na naprawdę wysokim poziomie, wszystkiego uczą, zajęcia prowadzą osoby mające pojęcie, doświadczenie w tej tematyce, a nie osoby, które naczytały się książek. I taka nauka to ma sens.
20.04.2017 07:17 #BARDZO TANIO
.


SPRZEDAŻ :

- PRAC DYPLOMOWYCH
licencjackich i magisterskich
- PRAC ZALICZENIOWYCH
okresowych i semestralnych
- PREZENTACJI
PowerPoint ( slajdy ) i Adobe Reader ( pdf )
- MATERIAŁÓW EDUKACYJNYCH
opracowania , wykłady , skrypty , artykuły , testy itp.
- KSIĄŻEK NAUKOWYCH
podręczniki , komentarze , raporty , broszury
- ŚCIĄG
małe i duże

WSZYSTKO TO ZE STUDIÓW Z KIERUNKÓW :

- PRAWO
- ADMINISTRACJA
- BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE
- HISTORIA
- SOCJOLOGIA
- POLITOLOGIA
- EKONOMIA
- PEDAGOGIKA
- ZARZĄDZANIE
- SPORT
I INNE GŁÓWNIE HUMANISTYCZNE

CAŁY WYKAZ DOSTĘPNYCH PRAC I MATERIAŁÓW I ICH CENY NA STRONIE INTERNETOWEJ
prace-magisterskie.pl.tl

KONTAKT

WEJŚCIE NA STRONĘ - http://prace-magisterskie.pl.tl

E - MAIL - 981473@gmail.com
lub
FORMULARZ KONTAKTOWY NA STRONIE INTERNETOWEJ
25.04.2017 12:20 Amira
Ciekawych kierunków na pewno dzisiaj nie brakuje. Sama jednak zastanawiam się, czy może ktoś z Was korzystał kiedyś z pomocy http://theswanschool.edu.pl/ , chcąc dostać się na jakąś renomowaną uczelnię zagraniczną. Jestem ciekawa, czy przede wszystkim jest to osiągalne dla każdego. Poza tym zastanawiam się, jak wysokie mogą okazać się koszty zagranicznych studiów. Posiadacie jakąś wiedzę na ten temat?
12.08.2017 14:46 #edeg
mazda organizuje dla studentów kierunków artystycznych konkurs mazda design, nagroda główna to niezła gratka
08.09.2017 12:37 #Natalka087
Szkoły Mydłowskiej - ja polecam wybrać jakiś kierunek z ich uczelni, osobiście studiuję kosmetologię I stopnia i nie narzekam, wyposażenie sal bardzo "bogate" :D powiem szczerze, że sporo się nauczyłam i po skończeniu studiów bez problemu sobie poradzę w pracy jako kosmetyczka. Najważniejsze jest by studia porządnie przygotowały do przyszłej pracy, dlatego zastanówcie się nad jakimś kierunkiem tutaj http://www.wsp.szkolymydlowskiej.pl/
08.09.2017 15:35 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ,,,,
14.09.2017 09:49 #Hanka
Ja rok temu zaczęłam studia na uczelni vistula. Miałam trochę obawy, bo nie znałam tam nikogo, opinii też niewiele, ale w drugi rok wkraczam zadowolona. Tutaj na 3 roku już większość osób pracuje i to jest naprawdę fajne, bo praktyka jest najważniejsza
14.09.2017 10:09 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ... .. . .
15.09.2017 17:12 #Jerzyk
Ja polecam kierunki na Akademii biznesu Vistula, dużo ciekawych kierunków, to juz w zależności od zainteresowań.. ale profesorowie są nastawieni na przekazywanie zarówno teorii jak i wiedzy praktycznej.. tam ponoć każdy absolwent od razu prace znajduje
15.09.2017 22:36 #Tyren
Kiepska uczelnia, jedną z najgorszych w kraju
19.09.2017 11:11 #Agata
Ja od października zaczynam dietetykę na Vistuli, wydaje się teraz ze to kierunek z przyszłością, ale kto tam wie, jak będzie to wyglądało za jakiś czas. Ja się na razie cieszę, ze studia zapowiadają się ciekawie, liczę na nowe znajomości, uczelnię znam, bo siostra w zeszłym roku się tam broniła i już pracuje w zawodzie :) Mam duże oczekiwania :)
19.09.2017 11:14 #anussssa
będziesz robić po tym lody żulom spod biedronki. Kiepska uczelnia.
nie polecam
20.09.2017 10:52 #Sherlinka
Te komentarze czasem są... wow... Ale do meritum, sama studiowałam w Warszawie, a dokładnie na politechnice, dlatego podrzucam wam link do sprawdzonych opinii na temat tej uczelni uczelnia może kogoś zainspiruje do rekrutacji.
20.09.2017 23:13 #Wiola
Długo zastanawiałam się nad wyborem kierunku, ale biorąc pod uwagę fakt, jak w ostatnim czasie ludzie zaczęli przywiązywać wagę do tego, jak i co jedzą stwierdziłam, że wybiorę dietetykę. Wybrałam Vistulę, ponieważ moja znajoma kończy tam właśnie dietetykę i już pracuje w tym zawodzie. Dodatkowo chwali sobie poziom i atmosferę tam panującą :)
25.09.2017 17:50 #Hany
Własnie bardzo dużo osób już na 3 roku na Vistuli ma pracę, więc to mnie przekonało do podjęcia studiów na tej uczelni. Dodatkowo uczelnia ma bardzo dobrą lokalizację, jest blisko metra i to jest tez duzy plus
25.09.2017 18:40 millionreasons
Ciągle najpopularniejsza jest medycyna i prawo.
25.09.2017 21:15 #syfiasssta reklama
chyba w serialach
16.10.2017 15:20 #Karolcio
Teraz najlepiej iść na studia międzynarodowe, w Europie się liczą. Ja skończyłem z historii na http://www.coleuropenatolin.eu/ i mam bardzo dobrze płatną pracę.
17.10.2017 12:32 #won tumany od reklamy
ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła

i ni ma ., . .
16.07.2018 11:14 DominikK
Wcześniej już ktoś polecał, ja również. Skończyłem WSEIZ na kierunku budownictwo i jestem zadowolony z poziomu nauczania. http://www.wseiz.pl/
16.07.2018 15:16 #ssyf rekklama
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.

 13/3137 


  • Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 


Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
płeć: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Lokal użytkowy sprzedam
 CITIHAUS oferuje oddłużanie i ochronę prawną obiektów komercyjnych, których zobowiązania takie jak np. kredyty przewyższają wartość nieruchomości. Zapewniamy kompleksową pomoc dla klientów banków posiadających kredyty hipoteczne, również walutowe. Koszty z tytułu sprzedaży nie obciążają klientów. Negocjujemy z wierzycielami oraz współpracujemy z instytucjami finansowymi. Skontaktuj się z nami: Tel: 571-360-354 E-mail: ewelina.swietek@citihaus.pl www.citihaus.pl

Inne do wynajęcia
 Do wynajęcia mam mieszkanie na doby. Białołęka ul. Skarbka z Gór 132a. Możliwość wynajmu na kilka dni. Cena 100 zl doba. Tel. 737-471-159

Antyki
 Antyki meble obrazy grafiki srebra platery brązy zegary porcelanę szkła książki pocztówki dokumenty zdjęcia dyplomy szable bagnety orzełki odznaki odznaczenia ryngrafy mundury za gotówkę kupię tel 504017418

GIEŁDA SĄSIADÓW - TANIO KUPIĘ
 SKUP AUT WARSZAWA DOJAZD DO KLIENTA UMOWA KUPNA SPRZEDŻY INTERESUJE NAS KAŻEDE AUTO TEL 739-222-111 e-mail 24skup@wp.pl ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ www.autoskupwawa.pl


TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.