REKLAMA
REKLAMA

Studia w Warszawie - gdzie

19.08.2016 00:41 paulina211
Może weźmiesz pod uwagę UTH Chodkowskiej? Mają dosyć sporo ciekawych kierunków, tutaj znajdziesz wszystkie - http://www.uth.edu.pl/oferta-studiow. A i z tego co wiem to rekrutacja nadal trwa. Ja studiuję tam bezpieczeństwo wewnętrzne spec. Zarządzanie bezpieczeństwem państwa, więc jeśli masz jakieś pytania, to śmiało ;)
27.08.2016 15:31 margaretka
A co sądzicie o tym, żeby wyjechać po szkole średniej jak au pair? Zastanawiam się nad takim wyjazdem, np. http://aupair.aifs.pl/. Myślicie, że to dobry pomysł? Chciałabym podszkolić się z języka.
09.09.2016 07:56 kolak
super miejscem na studia w Warszawie jest Lingwiesyczna Szkoła Wyższa jestem bardzo zadowolony z poziomu nauki i atmosfery
02.10.2016 19:55 #Debi99
Kolegium Eurpejskie w Natolinie. To jest moim zdaniem bardzo dobry przykład. Studia są podyplomowe.
03.10.2016 22:41 #Kawisssa
Przejrzałem program dokładnie. Faktycznie można się podkształcić i poznać fajnych ludzi. Z tego co widzę też zagraniczni studenci, co też na pewno jest fajne. Generalnie pomysł podyplomowej europeistyki oceniam pizytywnie.
REKLAMA
03.10.2016 23:04 #Dywan
Ja polecam Wyższą Szkołę Gotowania na Gazie.
11.12.2016 21:08 #rivka
Polecam zerknąć sobie tutaj http://www.wspkorczak.eu i sprawdzić jakie kierunki ta uczelnia oferuje. Wszystkie specjalności są szeroko opisane na stronie. Można wybrać kierunek, który z powodzeniem spełni nasze oczekiwania.
20.01.2017 10:24 #Lena22
A może lepiej wybrać się do szkoły policealnej zamiast na studia? Warto zdobyć dobry zawód i dopiero później iść na studia. Bardzo ciekawą ofertę ma na przykład Piko, to policealna szkoła kształcenia optyków. Poczytajcie.
17.02.2017 22:27 #Lila777
Myślę, że podstawą jest kierowanie się swoimi zainteresowaniami. W końcu studia to kolejne 3 albo 5 lat nauki, więc warto wybrać po prostu n a j l e p i e j, żeby tego wyboru nie żałować. Zwłaszcza jak się idzie na płatne studia, no bo to wiadomo, trzeba zainwestować. A ile.... niektóre kierunki to na przykład 10 tys na rok ;) Tutaj jest ranking najdroższych kierunków w Warszawie: youtube.com/watch?v=SBnFWpZUtOI&t=25s nie da się ukryć, że robi to wrażenie ;)
17.02.2017 22:28 #Lila344444
Myślę, że podstawą jest kierowanie się swoimi zainteresowaniami. W końcu studia to kolejne 3 albo 5 lat nauki, więc warto wybrać po prostu n a j l e p i e j, żeby tego wyboru nie żałować. Zwłaszcza jak się idzie na płatne studia, no bo to wiadomo, trzeba zainwestować. A ile.... niektóre kierunki to na przykład 10 tys na rok ;) Tutaj jest ranking najdroższych kierunków w Warszawie: youtube.com/watch?v=SBnFWpZUtOI&t=25s nie da się ukryć, że robi to wrażenie ;)
07.06.2017 10:41 #asia korecka
Szukajcie uczelni patrząc na poziom nauczania, a nie na łatwość studiów, czy tam odległość. Wiadomo, że kasa ma też znaczenie, ale jeśli już idziecie na studia, to z nastawieniem na naukę, rozwój, budowanie doświadczenia. W przeciwnym wypadku to będzie kilka straconych lat. Jestem na http://www.wsp.szkolymydlowskiej.pl/ od października. Szukanie uczelni trwało mnóstwo czasu, ale podjęliśmy zdecydowanie prawidłową decyzję. Pomagali mi znajomi, którzy są ze mną. Po prostu są efekty tej nauki - nie tylko w postaci zaliczeń.
03.07.2017 21:28 #gosc
Wyższa Szkoła Mazowiecka - spróbuj, jeżeli interesuje Cie fizjoterapia lub pielęgniarstwo.
07.08.2017 08:32 #Jowita45
A ja myślę, że studia tak do końca wcale nie są potrzebne. Lepiej opanować umiejętności takie, jak chociażby na tych szkoleniach i pomyśleć o własnym biznesie.
07.08.2017 09:32 liszka
Nie mając wykształcenia cięzko będzie znaleźć pracę
07.06.2018 14:18 kasandra
wyższa szkoła mazowiecka zmieniła jakiś czas temu nazwę i teraz to mazowiecka uczelnia medyczna :) Ja studiowałam tam fizjoterapię, skończyłam licencjat i teraz pracuję w zawodzie. Myślę jeszcze o magisterce ale to pewnie gdzieś za rok dopiero :)
REKLAMA
08.06.2018 10:17 #anty spoamer
a cymbałki po wiela tera chodzom???
20.06.2018 10:52 DominikK
Sprawdź sobie Wyższą Szkołę Ekologii i Zarządzania. Ja kończyłem Budownictwo i byłem zadowolony z poziomu nauczania i kadry wykładającej: http://www.wseiz.pl/pl/

48/3110 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Finanse
 Koszty - Sprzedam VAT - Sprzedam Faktury Dam Koszty na budowlankę , transport , usługi , paliwo i inne Oferujemy profesjonalne koszty VAT: - zaksięgowane w księgach rachunkowych, - ujęte w ewidencjach sprzedaży, rejestrach VAT - zgłoszone w deklaracjach VAT, CIT i sprawozdaniach finansowych Faktury VAT na wszystkich stawkach VAT

Budowlane
 505-257-652 ZADZWOŃ ZŁOTA RĄCZKA WARSZAWA Kiepsko radzisz sobie z domowymi naprawami i potrzebujesz pomocy? Świetnie trafiłeś! Z naszą pomocą nawet najtrudniejsze zadania zostaną wykonane profesjonalnie i szybko. Dysponujemy bogatym doświadczeniem i fachową wiedzą, która pozwala nam pomyślnie finalizować każde zlecenie. tel. 505-257-652 www. zlota-raczka-warszawa. pl

Porady prawne
 ##Konsolidacje kredytów bankowych i pożyczek pozabankowych Sprawdzimy , wybierzemy i przedstawimy najlepsze dostępne oferty. Wystarczy,że masz 500 zł dochodu -akceptujemy wszystkie źródła dochodu . Pomoc również dla osób posiadających problemy z BIK,KRD Pomagamy również osobom: w ciężkiej sytuacji finansowej , w przypadku braku zdolności, w przypadku pętli chwilówek W przypadku kiedy Bank odmówił Kredytu. Bezpłatny dojazd na terenie Całej Polski Telefon : 790 501 503

2-pokojowe sprzedam
 SPRZEDAM DWU POKOJOWE (ANEKS) MIESZKANIE NA BIAŁOŁĘCE 33,62 m2- III piętro ostatnie z windą. tel 512000711

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.