REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

studia online

28.05.2017 20:09 ruszti
Ktoś może studiuje online? Jak wyglądają takie studia i gdzie szukać takich kierunków?
13.06.2017 12:31 #Marcinkowski
Wystarczy że wpiszesz w google "studia online". Ja akurat wybrałem Akademię Polonijną z Częstochowy bo patrzyłem na ceny i nie jest drogo. W dodatku udało mi się załapać na stypendium, więc tym bardziej nie wychodzi strasznie drogo. Materiały świetnie przygotowane, jest z czego się uczyć. Kontakt z wykładowcami jest też spoko. Świetna taka opcja nie chodzić a się uczyć.
23.06.2017 14:48 #gosc
akurat WSB ma ciekawszą ofertę co do studiów w trybie online sama jestem ciekawa jak to u nich wygląda ale moim zdaniem warto z niej skorzystać.
15.08.2017 14:38 #natka
#gosc napisał(a) 23.06.2017 14:48

akurat WSB ma ciekawszą ofertę co do studiów w trybie online sama jestem ciekawa jak to u nich wygląda ale moim zdaniem warto z niej skorzystać.
To studia i czy II stopnia?
19.08.2017 20:04 oewsb
Natka wspomniane studia online to studia II stopnia. Można je podjąć wyłącznie na kierunku zarządzanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej Wyższej Szkoły Bankowej.

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB
REKLAMA
21.08.2017 09:41 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,..
05.09.2017 20:38 #gosc
jak widzę w ofercie WSB jest wiele ciekawych kierunków na przykład studia magisterskie Zarządzanie jakością która obecnie na topie.
05.09.2017 20:50 #Karolciax
Super szmato szeptana
07.09.2017 19:55 oewsb
#gosc napisał(a) 05.09.2017 20:38

jak widzę w ofercie WSB jest wiele ciekawych kierunków na przykład studia magisterskie Zarządzanie jakością która obecnie na topie.
W ofercie studiów II stopnia można znaleźć wiele interesujących kierunków. Studia można podjąć na standardowych studiach, online oraz połączonych z podyplomowymi. Zachęcam do przejrzenia naszej oferty na stronie wsb.pl/kandydaci/studia-ii-stopnia Dodam, że do 19 września można liczyć na 700 zł oszczędności: 300 zł dzięki zniżce w czesnym rozliczanej w ciągu dwóch lat studiów - 300 zł mniej za pierwszy rok studiów i 300 zł mniej za drugi oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB
07.09.2017 20:39 #Ruby
To gówwwnno wymaga szmacianej reklamy, wstyd
11.09.2017 08:08 #Januszek09
Hej, aktualnie zacząłem drugi kierunek studiów licencjackich, ale jestem już po licencjacie z zarządzania i chciałbym się ewentualnie dowiedzieć na jakiej uczelni można studiować w systemie online magisterkę z tego zarządzania. Słyszałem, słyszałem że na WSB maja teraz promocje wiec rozważam tą opcje - ale czy można tam w takim systemie ?
11.09.2017 11:24 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ... ..
11.09.2017 15:04 #Lidka
Zależy na jakiej uczelni, ale nie są jakieś super hiper ciężkie. Jednak uczyć się trzeba więc jak ktoś myśli, że pójdzie na studia online i będzie sobie bimbał, to nie bardzo :)
Ja studiuję na Akademii Polonijnej z Częstochowy prawo w biznesie i jestem zadowolona z wyboru.
11.09.2017 15:40 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ... ....
24.11.2017 16:36 #jensen
Studiowanie w systemie online jest przede wszystkim udogodnieniem dla studenta, również finansowym, bo jest tańsze niż studia tradycyjne. Studiujesz z wykorzystaniem platformy e-learningowej, na której znajdują się wykłady, ćwiczenia, testy, zamiast więc jeździć na uczelnię, możesz z częścią materiału popracować o dowolnej porze w domu, pociągu czy gdzie tam Ci pasuje, np. obejrzeć wykład lub rozwiązywać zadania. Ja bym Ci radził wybrać uczelnię, która ma duże doświadczenie w prowadzeniu studiów online, jednym z prekursorów takiego rozwiązania jest np. Uczelnia Korczaka. Unikałbym uczelni, które niedawno zaczęły zajmować się tym tematem albo traktują go jako skromny dodatek do oferty lub ciekawostkę.
REKLAMA
24.11.2017 18:39 #Branichu.jecki
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
19.12.2017 22:18 #tralala
#Branichu.jecki napisał(a) 24.11.2017 18:39

Nie polecam nikomu to syf najgorszy
#Branichu.jecki napisał(a) 24.11.2017 18:39

Nie polecam nikomu to syf najgorszy
#Branichu.jecki napisał(a) 24.11.2017 18:39

Nie polecam nikomu to syf najgorszy
A ty znów tu, syfie najgorszy? :D
20.12.2017 09:52 #przykre to.
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..
07.06.2018 14:37 #Studia online
A patrzyłeś może na ofertę Akademii Polonijnej? http://ap.edu.pl uwierzcie mi mają świetną ofertę a realizacja na najwyższym poziomie. Dodatkowo cały czas usprawniają ten tok nauczania. Ja jestem bardzo zadowolony z tych studiów i dyplom już otrzymałem normalnie pracując. Tylko pamiętaj, że jednak będziesz musiał sam więcej czasu poświęcić na naukę.
08.06.2018 10:16 #anty spoamer
a cymbałki po wiela tera chodzom???
08.06.2018 11:34 Kasia L
Łatwo jest to wszystko znaleźć na necie. Moja koleżanka studiowała w ten sposób (niestety nie pamiętam gdzie) i nie narzekała.
08.06.2018 12:02 #anty spoamer
a cymbałki po wiela tera chodzom??? .

 930/3397 


  • Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 


Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
płeć: 

 REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Dom i ogród
 Zajmujemy się montażem wkładów kominowych i kominów wolnostojących izolowanych, nasad kominowych, przedłużaniem kominów w celu osiągnięcia wymaganego ciągu kominowego. Modernizacje, naprawy, uszczelnianie kominów. Nasze systemy posiadają wszystkie wymagane certyfikaty. Mogą współpracować z urządzeniami grzewczymi na olej opalowy, gaz, węgiel , miał, drewno a także na biopaliwa. Świadczymy usługi montażu instalacji centralnego ogrzewania, instalacji wodno - kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, kotłowni stałopalnych (-ekogroszek, pellet, węgiel itp.). Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 do 16.30 w soboty od godziny 8.00 do 12.00 telefonicznie 888 265 265, e-mail : ekomin@ekomin24.pl www.ekomin24.pl

Komputery
 Serwis laptopów Warszawa - jakie usługi naprawcze wykonujemy? Naprawa pogwarancyjna, serwisowa laptopów. Naprawiając laptopy i netbooki, zawsze indywidualnie podchodzimy do problemów naszych klientów. Wskazujemy najlepsze rozwiązania, dając możliwość dokonania najlepszego wyboru. Serwisowanie komputerów nie zawsze ma uzasadnienie - szczególnie w przypadku starszych urządzeń. Tym z Państwa, którzy zdecydują się na wymianę starego laptopa na nowy, bezpłatnie doradzimy w wyborze odpowiedniego modelu, oraz pomożemy w uzyskaniu korzystnych rabatów w sklepach komputerowych. Ile trwa naprawa laptopów? W większości przypadków pełen serwis laptopów nie przekracza 24 do 48 godzin. Ostateczny czas wykonania usługi zależny jest od kilku czynników - ilości zleceń, stanu komputera, dostępności ewentualnych części zamiennych oraz akceptacji przez Klienta kosztów usługi. zapraszamy do kontaktu www.naprawykomputerowe.com.pl/Warszawa/

Oddam za darmo
 Spawanie plastiku to użyteczna umiejętność którą możemy nabyć samemu a jeśli bardziej się tym zainteresujemy to może to być również całkiem dochodowa działalność. Każdy kto jest zainteresowany spawaniem plastiku czy też innych materiałów sztucznych jak pcv, banery czy inne tego typu materiały zapraszam na https://www.youtube.com/user/ataszek profesjonalizm, wysoka jakość, wiele wiedzy.

GIEŁDA SĄSIADÓW - ODDAM ZA DARMO
 KupDirect Ubezpieczenie OC i AC w minutę bez wpisywania danych bez szukania w Internecie, wszystko w twoim smartfonie. Skanujesz kod z ostatniej strony dowodu rejestracyjnego i już widzisz ile kosztuje ubezpieczenie w różnych firmach a zaoszczędzić możesz kilkaset złotych. Odpowiadasz na kilka pytań, wybierasz najkorzystniejszą ofertę, wpisujesz mail, nr telefonu i polisa już pojawia się na twoim koncie a nie upłynęła jeszcze minuta. Szybciej i łatwiej się nie da. Link do aplikacji: https://play.google.com/store/apps/details? id=pl.kupdirect.app Link skrócony: http://tinyurl.com/KupDirect


TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA