REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

Studia MBA? - kto przerabiał temat?

# KarolinaKwiat

10.04.2018 08:30

hej,
szukam info gdzie się da, bo niestety nie ma za dużo informacji w necie - chciałabym dowiedzieć się czegoś o studiach MBA w Polsce - jestem na takim etapie rozwoju, że wydaje mi się, że takie studia pozwoliłyby mi piąć się wyżej w karierze, a zarazem z uwagi na rodzinę nigdzie poza Polskę nie wyjadę. Szukałam też jakie jest najlepsze MBA w Polsce i wychodzi na to że to studia MBA w wyższej szkole bankowej - i to nie oni robili ten ranking więc w miarę wiarygodne. Jak klikam na ich stronę to wygląda ok: https://studiamba.wsb.pl/ - pytanie tylko, czy ktoś może miał z nimi styczność bezpośrednio i może powiedzieć czy warto? Domyślam się, że nasze państwowe uczelnie nie nadążają za dzisiejszym biznesem i dlatego w rankingach raczej nie występują na czołowych miejscach - szkoda trochę, bo tracą autorytet.
pozdrawiam
Karolina

# Samar Krotosjan Emiir

11.04.2018 09:58

syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy