REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Strój na Halloween dla dziecka

# KamliaMorka

30.10.2015 12:04

Mój synek ma w ten weekend w szkole bal przebierańców. Czy wiecie http://supermamy.limango.pl/pomoz-dziecku-stworzyc-stroj-na-halloween? Myślałam o kostiumie kościotrupa albo clowna? Macie pomysł, jak go wykonać?

# malgoska123

21.01.2016 20:11

Ja teraz na bal karnawałowy kupiłam dzieciakom stroje ze sklepu http://dladzieciaczka.pl/ super sklep i duży wybór najróżniejszych zabawek i artykułów dla dzieci

 hugonTT

23.01.2016 14:49

Malgoska, dzięki za linka.
Ja dziś cztery godziny siedziałem i wertowałem przeróżne sklepy w poszukiwaniu stroju dla córci.
I w sumie i tak niczego nie wybrałem. Albo brak rozmiaru, albo cena taka, że mózg staje, a jeszcze nie zwariowałem do tego stopnia, żeby 200zł wydawać właściwie na raz, bez gwarancji, że w tym samym roku mi ktoś to kupi... Nie mam niestety zdolności krawieckich, żeby samemu szyć "wymarzoną sukienkę, taką jaka ma Elsa" :) Na przyszłość, będę chyba pół roku wcześniej szukał kreacji :P

REKLAMA

# Anka66

30.10.2017 13:32

Bardzo fajny przepis na halloweenowy strój dla dziecka ostatnio znalazłam tutaj: przepisnaszycie.pl/stroj-na-halloween/. To jest przepis na uszycie stroju dyni. Chyba też uszyję mojemu dziecku, bo wydaje się w miarę prosty, a jutro moja córeczka wybiera się na przyjęcie z okazji Halloween, więc będzie jak znalazł :)

# syfiassta reklama

30.10.2017 13:53

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom..- ,. ,, ,, ,,
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break