REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# zbielan

26.11.2015 11:41

Jestem za budowaniem parkingu P+R ale nie kosztem trawników między jezdniami. Niech ZTM zbuduje kolejny piętrowy parking, a nie zagarnia coraz większą zieloną przestrzeń na Bielanach.
Konieczna też jest poprawa dojazdu komunikacją do metra Młociny dla Radiowa i okolic. Białołęka ma autobusy i tramwaje co 5-10 minut, Radiowo, Mościska, Izabelin co 20 minut w szczycie a poza nim co pół h czy 40 minut.
Do czasy zbudowania P+R - parkomaty i wzmożone kontrole.
p.s. na parkingu P+R są bardzo często otwarte szlabany, korzystają wiec z niego niekoniecznie pasażerowie komunikacji miejskiej

# cykler

26.11.2015 12:07

Budowanie parkingu P+R - owszem, ALE niech sfinansuje to prywatny podmiot i zarabia na rynkowych opłatach od klientów. P+R prowadzone przez ZTM przynoszą same straty. Nie chcę moimi podatkami dopłacać do sponsorowania zmotoryzowanych. Wystarczy że muszę wdychać ich spaliny i pyły, cierpieć od hałasu drogowego i odczuwać dyskomfort przez zachowania piratów drogowych.

# bugy

26.11.2015 17:49

Po co bielańczykom samochód,jak mają metro pod nosem?Platne parkingi się nie sprawdzają.

REKLAMA

# zbielan

26.11.2015 18:41

@ Jakub Madrjas - władze dzielnicy Bielany nie zrobiły nic by poprawić dojazd komunikacją do metra mieszkańcom swojej dzielnicy, mam na myśli np.Radiowo o ktorym pisałam powyżej. Wolą za to wprowadzać udogodnienia dla przyjezdnych z innych, rozpieszczanych przez ZTM dzielnic (patrz częstotliwość kursowania autobusów i tramwaju na Białołęke)

# eRDe

26.11.2015 22:08

Też mam wrażenie, że władze miasta mają w nosie mieszkańców Bielan.
Co do strefy płatnego parkowania to powinna obejmować Wrzeciono, Wawrzyszew, Stare Bielany i Słodowiec. Tarchomin i okolice mają dobrą komunikację, niech jeżdżą tramwajem lub autobusem.

# K.S.

27.11.2015 22:34

Jak najbardziej popieram wprowadzenie płatnego parkowania w pasie 1km od metra z każdej strony. Czyli z grubsza między Marymincką a Żeromskiego.

REKLAMA

# ros

28.11.2015 18:56

strefa Sppn niczego nie rozwiaże samochdy z ulic przeniosą się na nasze podwórka tak jak jest na Woli. Myślę że najwyższy czas rozbudować parking +jedź conajmnie o kilka kilkanaście pięter. Młociny to specyficzny węzeł komunikacyjny i nie ma się co dziwić ja jechał bym z tarchomina lub nowego dworu a jechał bym na ursynów lub do centrum też bym tu samochód zostawiał. Co do komunikacji to odkąd 17 puścili za wisłę to do metra z marymonckiej inwalida już nie dojedzie.

# bielanczyk

30.11.2015 13:05

jest przecież super miejsce na parking wielopoziomowy P&R czyli teren zapyziałęgo targowiska Wolumen siedliska syfu patologii i wschodnich handlarzy gaciami. Zlikwidować i postawić wielopoziomowy parking. To wstyd żeby takie miejsce była wykorzystywane w taki sposób!!!!

# amper

30.11.2015 23:16

#bielanczyk napisał(a) 30.11.2015 13:05
Zlikwidować i postawić wielopoziomowy parking.
Kto ma za to zapłacić? Kto utrzyma ten wielopoziomowy parking? Zapewne Pan jest chętny, by się opodatkować na ten cel?
A skoro już idziemy w science-fiction, to po co się ograniczać. Nie myślał Pan aby każdemu obywatelowi państwo finansowało taksówkę? Nie musiałby parkować nigdzie bo nie potrzebowałby mieć samochodu.

REKLAMA

# z wrzeciona

07.12.2015 14:52

A ja robię tak: jeśli samochód zaparkuje na chodniku dla pieszych, blokując całe przejście chodnikiem, po prostu chowam mu lusterka z obu stron, jako ostrzeżenie :) i na drugi dzień już nikt tam nie parkuje. Proste, skuteczne i działa. Polecam :D

# batro

08.12.2015 07:38

To co się tutaj dzieje by wieczorem zaparkować gdziekolwiek to po prostu masakra...... Wszystkie pomysły na rozwiązanie problemów mile widziane ....
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA