REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# DawTra

09.02.2017 13:16

w tej okolicy naliczyłem 3 albo 4 żabki a wy ludzie czepiacie sie jednej dajcie se siana

# Sąsiad

09.02.2017 14:04

Wszystko przeszkadza to niech się wyprowadza i tyle. Banda debili haha

# Dupskoo

09.02.2017 15:13

Już nie przesadzajmy, ludziom chyba naprawdę brakuje zajęcia. Pomyślmy też o ludziach, którzy stracą pracę.

REKLAMA

# Messi

09.02.2017 18:17

Sie kur.. wiesniactwo wprowadza i zwariowali sloiki jeb.. do siebie zabieracie nam tlen i zielen moje dziecinstwo na brodnie

# M17

09.02.2017 23:39

Mieszkam przy tej Żabce i wcale mi to nie przeszkadza....

# asjanka

12.02.2017 08:50

w pobliżu jest wiele sklepów z alkoholem i to całodobowe ,w czym problem, chyba konkurencja, bo to juz nie ma znaczenia!

REKLAMA

# Ropuch

22.02.2017 15:09

Noooo, straszna ta Rzapka...

# Stacho

26.02.2017 08:40

Żabka przeszkadza, ale jak zrobili GS to słoiki czułyby się jak w domu

# Pierre

28.02.2017 21:34

Codziennie coś kupuję w tej żabce od kiedy tylko powstała. Nie spotkałem się w jej okolicach z jakimś pijaństwem czy zaczepkami. Wszystko Jest OK

REKLAMA

# Mimi

03.03.2017 21:19

Ciekawe, że nikt nie protestuje przeciwko rozjeżdżaniu samochodami chodników, wzdłuż Łabiszynskiej stoją kioski z wódą , ale też Łabiszyńska jest bardziej niebezpieczna, bo piesi są zajeżdżani na własnym chodniku przez samochody. Lepiej karajcie kierowców zajmujących chodniki i trawniki i narażających życie pieszych, niż zajmujcie się napojami wyskokowymi w budkach i żabkach. Chodniki są wyłącznie dla pieszych, nie można przejść się na spacer z dziećmi bo zabiją.

# karo

22.03.2017 14:56

Dzieci widzą pijących alkohol pod sklepem, widzą też tatusia, jak kupuje sześciopak albo drogą wódę, za 4-5 lat i tak będą chlać na potęgę jak to gimby potrafią. Obłuda wszedzie.

# Wete

02.06.2017 07:02

Też mieszkam przy tej, Żabce i jakoś bijatyk nie zauważyłem. Jak już miało coś być to Parku 100m dalej, ale tam po prostu są młodzi ludzie którzy gdzieś się muszą wykrzyczeć i wyszumieć. Ludziom nie dogodzisz, jak mają małe dzieci to wszędzie ma być spokój i cisza, jak mają psy to by chcieli parków dla psów i puszczają bez smyczy. Paranoja każdego dnia

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy