REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

09.02.2017 13:16 #DawTra
w tej okolicy naliczyłem 3 albo 4 żabki a wy ludzie czepiacie sie jednej dajcie se siana
09.02.2017 14:04 #Sąsiad
Wszystko przeszkadza to niech się wyprowadza i tyle. Banda debili haha
09.02.2017 15:13 #Dupskoo
Już nie przesadzajmy, ludziom chyba naprawdę brakuje zajęcia. Pomyślmy też o ludziach, którzy stracą pracę.
09.02.2017 18:17 #Messi
Sie kur.. wiesniactwo wprowadza i zwariowali sloiki jeb.. do siebie zabieracie nam tlen i zielen moje dziecinstwo na brodnie
09.02.2017 23:39 #M17
Mieszkam przy tej Żabce i wcale mi to nie przeszkadza....
12.02.2017 08:50 #asjanka
w pobliżu jest wiele sklepów z alkoholem i to całodobowe ,w czym problem, chyba konkurencja, bo to juz nie ma znaczenia!
22.02.2017 15:09 #Ropuch
Noooo, straszna ta Rzapka...
26.02.2017 08:40 #Stacho
Żabka przeszkadza, ale jak zrobili GS to słoiki czułyby się jak w domu
28.02.2017 21:34 #Pierre
Codziennie coś kupuję w tej żabce od kiedy tylko powstała. Nie spotkałem się w jej okolicach z jakimś pijaństwem czy zaczepkami. Wszystko Jest OK
03.03.2017 21:19 #Mimi
Ciekawe, że nikt nie protestuje przeciwko rozjeżdżaniu samochodami chodników, wzdłuż Łabiszynskiej stoją kioski z wódą , ale też Łabiszyńska jest bardziej niebezpieczna, bo piesi są zajeżdżani na własnym chodniku przez samochody. Lepiej karajcie kierowców zajmujących chodniki i trawniki i narażających życie pieszych, niż zajmujcie się napojami wyskokowymi w budkach i żabkach. Chodniki są wyłącznie dla pieszych, nie można przejść się na spacer z dziećmi bo zabiją.
22.03.2017 14:56 #karo
Dzieci widzą pijących alkohol pod sklepem, widzą też tatusia, jak kupuje sześciopak albo drogą wódę, za 4-5 lat i tak będą chlać na potęgę jak to gimby potrafią. Obłuda wszedzie.
02.06.2017 07:02 #Wete
Też mieszkam przy tej, Żabce i jakoś bijatyk nie zauważyłem. Jak już miało coś być to Parku 100m dalej, ale tam po prostu są młodzi ludzie którzy gdzieś się muszą wykrzyczeć i wyszumieć. Ludziom nie dogodzisz, jak mają małe dzieci to wszędzie ma być spokój i cisza, jak mają psy to by chcieli parków dla psów i puszczają bez smyczy. Paranoja każdego dnia

71/1187 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Targówek

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Nauka
 Angielski 602-497-977

Antyki
 Antyki meble obrazy grafiki srebra platery brązy zegary porcelanę szkła książki pocztówki dokumenty zdjęcia dyplomy medale odznaki odznaczenia szable bagnety ryngrafy orzełki mundury siodła lance itp za gotówkę tel 504017418

Finanse
 Pożyczka pozabankowe Alegotówka - pożyczka krótkoterminowa do 30 dni, pierwsza pożyczka od 500 do 2000 zł bez żadnych opłat, kolejna pożyczka od 500 do 5000 zł, proces w całości obsługiwany online. Złóż wniosek na stronie www.get-money.pl/chwilowki

Dam pracę
 Telepizza zatrudni osoby do przygotowywania pizzy i obsługi klientów. Jeśli jesteś zainteresowany - tel. 502-456-740

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie