REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# wert

08.11.2013 13:26

By żyło się lepiej !!! Barany !!!

# mieszkaniec2

08.11.2013 13:45

trzeba było nie siadać za kółko jak się jeszcze nie wytrzeźwiało, a nie teraz narzekać, że Cię to trzepnęło po kieszeni! Ciesz się, że nikomu krzywdy nie zrobiłeś!

# Gość

08.11.2013 14:36

"Piłeś - nie jedź. Ja zapamiętam na długo." Sam sobie odpowiedziałes, że masz nauczkę skuteczną, a więc kara zadziałała :)

REKLAMA

 jelonek

11.11.2013 11:18

Wsiadł na bani za kółko i jeszcze ma pretensje! Powinni mu skonfiskować samochód jako narzędzie do popełnienia przestępstwa, a kara 10 razy wyższa!

# Rafał

12.11.2013 01:28

Za jazdę po pijanemu powinni dożywotnio zabierać prawo jazdy. Zbyt wielu kierowców wsiada za kółko po pijaku!

# Rychu

12.11.2013 10:54

Na komendzie powinien jeszcze dostać wp.ierdol to by miał nauczkę.

REKLAMA

# KaKa

12.11.2013 12:51

KKK = Kolejna Kompromitacja Koterii
Ratusz Warszawy słowami pani prezydent H.G-W. wycenił straty spowodowane przez część uczestników Marszu Niepodległości na 120 000,00 zł [sto dwadzieścia tysięcy] !!!
Przypomnę, że zniszczeniu uległo: samochody osobowe (tylko dwa?), tęcza, stróżówka ambasady, okna i szyby wystawowe, chodniki dla pieszych i drzewostan, wzniecano pożary, niszczono mienie i infrastrukturę, sprzęt interweniujących funkcjonariuszy, etc.
Jestem przekonany, że rzeczywiste koszty burd ulicznych, są bardziej zbliżone do kwoty 1 200 000,00 zł !!! Ciekawe jest, czy pani prezydent "zgubiła" jedno ZERO, czy to ona całkowicie kompromituje się podając za swoimi urzędnikami, tak nierzeczywiste i fałszywe wyliczenia.

# mck

12.02.2014 08:33

Świat się do góry nogami przewrac!. Wsiadł taki za kółko po pijaku i narzeka że poniósł tego konsekwencje. I bardzo dobrze że tak to wygląda - kara ma być dolegliwa dla sprawcy, który ma w nosie obowiązujące przepisy! Konsekwencje poniesione przez sprawcę mają być nauczką, aby w przyszłości sprawca nie popełnił wykroczenia (lub przestępstwa) i przestrogą dla innych. Poza tym społeczeńśtwo ma prawo żądać od państwa, żeby chroniło innych przed niebezpieczeńśtwem na drodze, dlatego trzeba takiego delikwenta dobrze sprawdzić. Żalenie się na to jakie poniosło się konsekwencje bezprawnego zachowania, to ewidentnie jakieś nieporozumienie.

# imka66

11.02.2015 17:25

Nasze przepisy są absurdalne: http://www.przepisydrogowe.eu/ Jednak jeśli chodzi o pijanych kierowców- zaostrzyłabym przepisy. Pijani kierowcy nie powinni mieć możliwości ponownego zdawania prawa jazdy.

REKLAMA

# boss

22.03.2017 11:38

pier..... ja jezdze juz 3 lata co 3 dzien na bani i nic 3 razy mnie zlapali i akurat mialem farta. poza tym kupilem te angielskie kapsulki co sie przegryza przed dmuchaniem podobno dzialaja na najnowsze alkomaty takze spoko.
pic i jezdzic trzeba umiec choc ja juz pare razu walnolem
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA