REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# Maciek 75

03.03.2017 21:17

Bzdura nie wiem po co te karty No i gdzie i kiedy były incydenty z niepożądanymi osobami na terenie szkoły! A jak były to dlaczego nie zostali o tym fakcie poinformowani rodzice!?

# WERA

03.03.2017 21:33

Co za bzdury. Trzeba sie raczej przyjrzeć kto chciał zarobić na produkcji i wydaniu takich kart. Izolacja nie pomoże, ludzi trzeba integrować a nie izolować coraz bardziej, świat zwariował. Dzieciaki sie przyzwyczajają do zamykania sie za kratami. Potem osiedla za kratami. Mieszkanie bez sąsiada. Totalna izolacja. Dyrektorka do bani.

# BUczeń

04.03.2017 15:47

Jeden osioł to wymyślił, a kilkuset osłów (rodziców) to poparło. Ja chodziłem do podstawówki, w której było dwa tysiące uczniów, w tym kilkuset dojeżdżających z podmiejskich wiosek, a jedynym strażnikiem była woźna z miotłą lub ścierką. I było bezpiecznie. Świat zwariował, czy co?

REKLAMA

# SciFi

05.03.2017 14:36

Aby na pewno te karty są "magnetyczne"? ;-) Dziś się już takich raczej nie robi. Albo chip, albo RFID...

# Jan Tadeusz Kupa

20.03.2017 06:11

W jakim celu rodzice wchodzą z dziećmi do szkoły? Na zdjęciu widać, że prawie każde dziecko wchodzi z rodzicem. Po co?

# konus

03.10.2017 18:22

Jak nie wiadomo co wymyślić, to trzeba się zastanowić nad tym czy "derektorka" też ma odbicie - palmy.Nie panuje nad tym co się dzieje w szkole?Żenujący widok, a może chce żeby było jak w urzędzie jakim? Ministerstwie może- to poczułaby się taką ważną i chroniona przed złodziejem który ukradł jej z torebki 7 tyś. Bo gdzie znalazł w szkole taką sumę?

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe