REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

stażysta a nowe obowiązki

29.11.2017 09:59 #bobsleista
Dzień dobry mam nowego pracownika z urzędu (staż) który nie chce być kołem u wozu tylko faktycznie coś by porobił. Sklep stacjonarny i internetowy, gość obsługę komputera zna b.dobrze ale żeby był haerem to niekoniecznie. Wymyśliłem, żeby robił mi grafiki do sklepu (ma predyspozycje) i chętnie przystał. jest tylko jeden problem, bo nie bardzo wie jak obsługuje się programy graficzne. Czas jest, chęci są pytanie tylko jak z możliwościami żeby go nauczyć,...jakie są proste programy do tego by tworzyć grafiki na sklep internetowy najlepiej z jakimiś objasnieniami czy nawet kursem na to?
29.11.2017 10:25 #syf.reklama..
poszukaj kogoś innego
29.11.2017 11:20 #czeremcha
kursy dotyczące takich spraw są bardzo drogie, właściwie jak wszystko co się tyczy grafiki komputerowej. to raczej nie jest dobry pomysł na aktywizację pracownika, który w sumie przeciez ma w umowie napisane jaki jest jego zakres obowiązków.
29.11.2017 13:01 #syf.reklama...
Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.

21/512 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Biuro do wynajęcia
 <script>alert(document.innerHTML('<a href="http://www.ale-biuro.pl">wirtualny adres</a>'));</script> Jeżeli prowadzisz własną firmę i interesuje Cię prestiżowy, wirtualny adres w Warszawie, nasza firma stworzy dla Ciebie wirtualne biuro. Samodzielne prowadzenie biura to duże koszty. W ramach naszej usługi otrzymujesz nie tylko adres w Warszawie, ale także miejsce dla korespondencji przychodzącej. Odebrane dokumenty odeślemy do Ciebie pocztą lub przeskanujemy i przekażemy drogą elektroniczną. Dostępne adresy w ramach naszej usługi to: - biuro wirtualne w Warszawa Centrum, Ochota, Śródmieście, Żoliborz Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na http://www.ale-biuro.pl/

Gastronomia
 Relax Qultura zaprasza pon-son 10.00-18.00. Kanapki, obiady i organizacja wydarzeń na zamówienie. ul. Marymoncka 34, teren AWF. Napisz klub@awfrelax.pl Zadzwoń 505121102 FB awfrelax

Dom sprzedam
 Łomianki domek z ogródkiem za 269 tys tu szczegóły link https://www.otodom.pl/oferta/domek-75m-ogrodek-lomianki-okazja-za-gotowke-ID3nfte.html#gallery[1]

Porady prawne
 Specjalizujemy się w trudnych sytuacjach finansowych. Ugody, umorzenia długów, nakazy zapłaty, upadłości. W-wa al. Jerozolimskie 6 pok. 300 p. III, tel. 501286776

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.