REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

STATYSTYKA

# jotes

05.12.2002 21:29

Kto mi odpowie?
Dlaczego na łamach Echa na 135 tematów i 1382 wpisy
Forum Białołęki zajmuje 115 tematów i 1325 wpisów
pozostałe 20 tematów i 57 wpisów przypada na resztę Warszawy, okolice i pozostałe tematyczne.

# Vladymir

05.12.2002 23:52

Bo Białołęka to duŻa dzielnica jest.

# Piotrek z Odkrytej

06.12.2002 08:58

Ja Ci wytłumaczę: wg mnie my mamy o czym pisać i chcemy o tym pisać. Pewnie inni nie mają czasu ?

REKLAMA

 m0n1ka

06.12.2002 09:10

Kochani, w ogóle my się w statystykach nie mieścimy. Ostatnio naszła mnie bardzo pozytywna refleksja, bo zerknęłam na kilka internetowych dyskusji - u nas nie ma bluzgów i obelg, choć forum nie jest moderowane. Czyż to nie pozytywny objaw?
Mikołajkowe pozdrowienia.

# nicka

06.12.2002 11:59

bywalcami forum są przeważnie ludzie z nowych osiedli, a ci nie dorobili się jeszcze dzieci w wieku blockersów. Chyba dzięki temu mamy dosyć sympatyczne towarzystwo - czasami wtrąci się jakiś ktoś nieprzystosowany, ale z braku poparcia szybko znika.

# mms

06.12.2002 12:00

Jotes! M0n1ko! To rzeczywiście zastanawiająca statystyka i jak najbardziej pozytywna. Choć przyznam że zdarzało mi się już czytać może nie bluzgi i obelgi, ale bardzo ostre wypowiedzi (chyba przy temacie parkowania). Ale to nie w tym "wydaniu" Forum, ale przed redakcyjną "katastrofą komputerową"...
Też pozdrawiam mikołajkowo!

REKLAMA

# Ania

06.12.2002 14:32

Sama sie nad tym zastanawialam i mialam sie nawet wpisac na ten temat i jotes mnie ubiegl. To bardzo pozytywne wyliczenie. Usciski od Mikolaja

# Doc

06.12.2002 14:57

A może mieszkańcy Białołęki to takie dziwne, niedzisiejsze stwory, co cosik chcą zrobić w swoim otoczeniu bo im zależy i wierzą, że się to uda...
A tak bardziej serio - dużo tu wpisów z godzin pracy, a to świadczy o tym, że mamy dostęp do internetu on-line i jest on dla nas normalnym narzędziem pracy i komunikacji. Jest też duża grupa "nocnych Marków", a ci zapewne buszują po sieci z domów poprzez kablówkę lub dial-up-a.
Pozdrawiam wszytstkich "mikołajkowo"...

# vizytor

06.12.2002 16:00

... "buszowanie po sieci poprzez dial-up-a"? Co najwyżej tzw. wścieklica i haracz na rzecz tepsy
Mikołajkowe uściski...
PS. Słuchaliście wczoraj w Trójce wieczorem dyskusji nt. Mikołaja?
Ale to już chyba temat na inny wątek...

REKLAMA

# vizytor

06.12.2002 16:04

... inny wątek w forum Hyde Parku of cource...

# kinio

07.12.2002 01:10

Chyba "of course". Taki szczegół, literówka, a więc wybacz, ale czyta to zapewne także młodzież, niech nie robi błędów na dyktandzie. Pozdrowienia.

# Vladymir

09.12.2002 01:14

Haracz na rzecz tepsy ? A kto ma tepsę na Tarchominie ? Oni się na nas wypięli. My mamy El Net !!!

REKLAMA

# mks

15.12.2002 20:16

Mam dostęp przez TPSA (na ul.Odkrytej) i nie narzekam. 40-50kb wystarczy żeby czytać forum.
Pozdrawiam.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe