REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Stary Rok - podsumowania

31.12.2002 16:53 #Piotrek z Odkrytej
Na pewno w taki dzień jak ten nasuwają się nam różne wnioski i oceny mijającego roku. Mnie też tak naszło, więc Was pewnie też. Ja kilka m-cy temu dowiedziałem się, że na koniec roku stracę pracę, a więc od jutra jestem bezrobotnym. Poza tym był to naprawdę ciekawy rok (kolejny już), więc jestem pełen nadziei, że i 2003 będzie interesujący, a na pewno pełen nowych doświadczeń. A jaki był dla Was mijający 2002 rok ????
31.12.2002 19:54 #jotes
Piotrze.
Przedewszystkim życzę Tobie szybkiego znalezienia nowej lepszej pracy. Mnie rok minął szybko i bezboleśnie czego i Tobie życzę.
Pozdrawiam i do miłego.
02.01.2003 14:30 #Seneka młodszy
"Wszystko, co pewne, idzie ku gorszemu a cała reszta jest niepewna."
11.01.2003 22:28 #iwo-tomas
znalazłam twój post dopiero dziś ale rok 2002 chciała bym wykreślić ze swojego życia i swoich bliskich . Do lipca było wspaniale, bardzo dobra praca, bajeczne wakacje nad Adriatykiem ze znajomymi, a po powrocie wiadro wody wypowiedzenie ja i mój brat oraz tata na zasiłku przedemetytalnym ( wszyscy w jednym miesiącu) w listopadzie smierć babci , w grudniu teściowej myslałam że to wszystkie przykrości, ale nie - nasi znajomi z którymi spędziliśmy wakacje jadąc na święta do rodziny mieli fatalny wypadek ona zginęłana miejscu, on po trepanacji czaszki nie odzyskał przytomności dziś dowiedziałam sie że przestał walczyć - zmarł , mimo starań lekarzy i naszych. Więc dla minie wypowiedź Seneki jest ptrorocza

7096/7173 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
REKLAMA
REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Antyki
 Książki i starocie kupię dojazd 511-512-711

Zdrowie i Uroda
 Masaż Leczniczy ( dojazd do pacjenta ) Żoliborz Dyplomowany masażysta I kręgarz , rehabilitant Wizyty domowe masaż leczniczy Kręgarstwo,Ustawienie kręgosłupa masaż terapeutyczny skuteczna pomoc w rwie kulszowej barkowej,kręczu szyjnym. Wieloletnie doświadczenie i zdobyte kwalifikacje . masaż kręgosłupa terapia manualna chiropraktyka Rezerwacja tylko tel. 530 878 844 Wieloletnie doświadczenie zawodowe ,szybka I skuteczna pomoc Dyplomowany Terapeuta tagi: masaż,rehabilitacja domowa,dojazd,leczniczy,rwa kulszowa,żoliborz,fizjoterapia

Inne nieruchomości sprzedam
 SPRZEDAM miejsce parkingowe! Olbrachta 118. ZADZWOŃ 668- 830-141

Kursy, szkolenia
 Tańczyć i ćwiczyć każdy może - trochę lepiej, lub trochę gorzej... ale nie o to chodzi, jak to komu wychodzi... :) ! Serdecznie zapraszamy wszystkich do naszego studia tańca & fitness! Dzieci, i młodzież i dorosłych! Di Somma Dance Studio zostało założone w 2006r.. Studio zapewnia szeroki wachlarz zajęć tanecznych i zajęć fitness na bardzo wysokim poziomie Ale prócz profesjonalizmu zapewniamy przede wszystkim mnóstwo RADOŚCI! W naszym studio możesz nie tylko kształcić i rozwijać swój talent, ale po prostu miło spędzić czas w gronie sympatycznych osób! Nie zwlekaj! Tańcz i ćwicz z nami! Pobudź swoje ciało! Zmotywuj się do działania! Korzystaj z życia i wspaniałych aktywności, które pozytywnie nakręcają! :) Zapisz się już dziś! A Ty? Co wybierzesz? Taniec, czy ćwiczenia? A może to i to ? Strona www: www.taniecinfo.pl E-mail: taniecinfo@taniecinfo.pl Telefon: Tel: 500 371 124

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
oprawki-50%
REKLAMA
REKLAMA
Wakacje lato 2020 - zniżki do 60%
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA
oprawki-50%