REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

06.04.2017 20:19 #Księżycowy
To jest piękny skwer, ale niestety cały pozastawiany samochodami i co by tam nie robił, samochody skutecznie zeszpecą cały urok tego miejsca. I trzeba by się było zastanowić jak rozwiązać najpierw ten problem.
Jeśli chodzi o ,,bielańską starówkę" to jak najbardziej jest ona starsza ,,fizycznie" niż ta warszawska staromiejska.
Bielańska powstała w latach 30 uw, a Starówka dopiero po 1945 r ,bo przecież zabudowania Starego Miasta zostały zniszczone w ok. 90%.
07.04.2017 11:50 #Koty górą
Proponuję "Skwer Psiej Kupy" - będzie adekwatnie do panującej tam sytuacji...
07.04.2017 12:00 #ludzie to brudasy
#Koty górą napisał(a) 07.04.2017 11:50

Proponuję "Skwer Psiej Kupy" - będzie adekwatnie do panującej tam sytuacji...
Powiem Ci jedno. Największymi brudasami są ludzie.
Psich kup nie sprzątają właśnie oni, widać że lubią obsrane trawniki. Nie przeszkadza im to w ogóle. Ludziom ogólnie nie przeszkadza smród, bałagan itd.
Zobacz ile śmieci wala się po Bielanach. To ludzie śmiecą.
Życzyłbym sobie żeby psie kupy były jedynym zanieczyszczeniem na trawnikach. Byłoby czysto, schludnie itd.
Pies niczemu winny, to człowiek jest brudasem.
Ps. Nie mam psa.
07.04.2017 15:28 #Koty górą
A ja mam psa. No i co?
07.04.2017 18:01 #bielanka
Ja mam pieseła i sprzątam po nim. Jak ktoś jest niewychowanym chamem i zostawia kupę po swoim psie .....
07.04.2017 19:26 #Anka z Płatniczej
Powyższe wpisy internautów są zupełnie "od czapy": piszecie kompletnie nie na temat! Ludzie, co się z wami dzieje? Odrzućcie emocje i stereotypy, włączcie logikę. Artykuł jest o czymś innym, a wy "nawijacie" o psich kupach, wychowaniu, to żenująco niskie podejście. Typowy, polski bełkocik. Istota problemu leży w całościowej rewitalizacji klimatycznej ul. Schroegera (od Reymonta do Podczaszyńskiego). Znaczna część ulicy jest (zresztą) w planach remontowych na ten rok. Widać, że nie czytacie uważnie gazet, np. Echo Bielan i Łomianek, Nasze Bielany, że o lokalnych portalach nie wspomnę. Skwer pomiędzy Fontany, a Lisowską jest w założeniu architektonicznym uboższym krewnym, mini odbiciem Pl. Konfederacji! Takie są fakty. Nazewnictwo jest sprawą wtórną. Reasumując: pomysł pani radnej należy z uwagą rozważyć. Ale... po odnowieniu ww miejsc.
08.04.2017 13:07 #Koty górą
My tylko zwracamy uwagie na to, że klimacik klimatycznej ulicy Schroedera i tego tam klimatycznego placu bez nazwy zakłócony jest na skutek zaminowania trawników psimi klockami...
08.04.2017 13:46 #szczupak
#Koty górą napisał(a) 08.04.2017 13:07

My tylko zwracamy uwagie na to, że klimacik klimatycznej ulicy Schroedera i tego tam klimatycznego placu bez nazwy zakłócony jest na skutek zaminowania trawników psimi klockami...
Gdzie niegdzie można spotkać kocie klocki. Nie mówiąc o obsranych ławkach ptasimi odchodami. Reasumując: wszyscy winni tylko nie ludzie...hehe
11.04.2017 07:27 #Bielanin
Jak Pani ma Ratlerek czy jakąś Chihuahua to wszystko ok, ale jak mój nawali to trzeba mieć wiadro lub wannę żeby to ogarnąć. Miały być paczkomaty z rękawicami i co ?
18.05.2017 17:21 #wrażliwiec
A ja mam psa, ale przygarnąłem go 12 lat temu, kiedy u nas mało komu jeszcze śniło się zbieranie kup po zwierzaku. I problem jest następujący: mam niezwykle wrażliwy żołądek i każdy kontakt z nieprzyjemnym zapachem wywołuje u mnie wymioty. Gdybym miał sprzątać po psie, musiałbym brać też na spacery drugą, trzecią i czwartą torebkę na własne wymioty, które również musiałbym po sobie sprzątać. Psa nie oddam. Sprzątać po nim nie bardzo mogę. Jak żyć?

64/1222 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bielany

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie