REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

star

# salamander17

16.01.2003 22:40

Czy wiecie coś o sławnych ludziach z naszej dzielnicy???Słyszałem że mieszka na Buczynku Diominka Ostałowska, ta z z serialu M jak miłość i ponoć na Odkrytej mieszka Maciej Kurzajewsjki z TVP- Sport- czy to prawda, kto jeszcze ze znanych ludzi zamieszkuje tę okolicę??Piszę to z ciekawości....mój dzieciak się pyta bo widział Ostałowską w mięsnym.....

# gigaset

16.01.2003 22:43

Wiem,że na Tarchominie mieszka ktoś z TVN-ale kto to nie wiem....ale chciałbym żeby ktoś znany tu zamieszkał- może więcej inteligentych stworzeń zaludniłoby naszą gminę??Bo na razie "buraki są wśród nas"

# kris

17.01.2003 08:23

Dominika Ostałowska mieszka na Książkowej 9A, razem z gościem (mężem?), który również gra w M jak miłość (taki w czapeczce). Widziałem również policjanta Jasia ze Złotopolskich.

REKLAMA

# Duśka

17.01.2003 08:29

Na Kamińskiego mieszka Marek Sierocki. Nawet mi w zeszłym roku pomagał odkręcić korek paliwa w moim starym maluchu. Ubrudził się jak świnka, ale nawet nie kwęknął. Pełna kultura. Duśka.

# Duśka

17.01.2003 08:35

Zapomniałam jeszcze dodać, i to głównie dla "gigaset", że o tym czy jest się burakiem nie, decyduje miejsce pracy. Znam "buraki" wykształcone i z pozycją, i kilku prostych ludzi z małych wiosek, ale nie zamieniłabym ich towarzystwa na tych super znanych z TV. Więc proszę uważać na wypowiadane opinie, bo można urazić kogoś. Ja również nie jestem znaną osobą, a za buraczaną się nie uważam. Duśka.

 911

17.01.2003 08:46

a u mnie w choszczówce mieszka Norek i nawet go okradli niedawno

REKLAMA

# likierek

17.01.2003 08:48

podobno Giertych tez mieszka na Nowodworach
ale nie wiem czy to prawda

# misiek

17.01.2003 08:50

chyba tez mieszka Ewa Gawryluk na Buczynku

 911

17.01.2003 08:51

giertych??? ten faszysta? powinni referendum zrobić czy on powinien mieszkać między ludźmi

REKLAMA

# ooo

17.01.2003 09:13

W Choszczówce:
Marek Goliszewski - szef BCC

# Alf

17.01.2003 09:21

A ja to co? Cały serial o mnie był.
Alf z planety Melmak :-)

# nicka

17.01.2003 13:29

Ewa Gawryluk mieszkała na Buczynku razem z mężem też aktorem, którego można zobaczyć w knajpie w serialu M jak miłość. Niedawno się wyprowadzili.

REKLAMA

# Corty vel Kurczak

17.01.2003 18:49

kiedyś były takie plotki,że na Picassa swego czasu mieszkał Jacek Żakowski (ostatnie piętro), ale czy to prawda- głowy sobie urwać nie dam.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024